Výhody denní spotřeby česneku


Výhody denní spotřeby česneku

"česnek pohání lékaři". Toto staré slovo je opravdu pravda. Mnoho studií potvrdilo výhody česneku a každá nová studie je stále více a více!

Mnohé civilizace používaly česnek po mnoho staletí (dokonce doporučoval samotný hippocrates - otec léku) a je velmi užitečné pro lidské zdraví. Nedávné studie ukázaly, že konzumace 4 zubů denně pomáhá předcházet nejrůznějším onemocněním.

Česnek - staré super potraviny ◊ Navzdory skutečnosti, že starověcí Řekové si nebyli vědomi svých specifik, použili na ošetření česnek.

Česnek patří do rodiny žárovek (jako obvykle cibule a pórek) a

obsahuje sloučeninu známou jako allicin, která zlepšuje celkový zdravotní stav, je-li to konzumovat pravidelně. Alitsin je také zodpovědný za charakteristickou vůni. Kromě toho obsahuje česnek mangan, vitamíny B6 a C, selen a vlákninu. Má několik kalorií, ale mnoho bílkovin.

Vícenásobné Výhody stroužky česneku denně může pomoci: Zabránit Alzheimer

To se týká i dalších degenerativních onemocnění, jako je demence.

Tato složka obsahuje antioxidanty, které zabraňují škodlivým účinkům volných radikálů. Dalším přínosem: chrání před problémy s pH a zvyšuje množství enzymů, které pomáhají očistit krev.

snížit cholesterol česnek se doporučuje pro lidi, kteří mají vysoké hladiny „špatného“ cholesterolu, stejně jako lidé, kteří mají v rodinné anamnéze srdeční onemocnění nebo infarktů.

Může pomoci předejít

budoucí srdeční choroby, mrtvice, srdeční záchvaty a vysoký krevní tlak.

Boj proti virům Česnek může pomoci rychle zmírnit zimnici nebo bolest v krku.

Délka většiny příznaků může být snížena na 70%.

Pokud jste zranitelní změnami počasí nebo mnoha nemocnými v zimě, neváhejte konzumovat česnek pravidelně. Stimulovat detoxifikaci

Těžké kovy a další toxiny se hromadí v těle prostřednictvím potravin nebo účinků znečišťujících látek v životním prostředí. Mohou být odstraněny sírou - jednou ze složek česneku!

Vyšetřování pracovníků exponovaných olovem během provozu v akumulátorech ukázalo, že spotřeba česneku snížila množství tohoto těžkého kovu o téměř 20%. To vedlo ke snížení bolesti hlavy a nemoci z důvodu nemoci.

zlepšení zdraví kostí u žen, které již dosáhly menopauzy, jedna z výhod česneku je, že může

snížit některé z běžných problémů s oslabenou kostí.

Ovlivňuje to, jak tělo absorbuje estrogen, což může být vysvětlení tohoto neobvyklého objevu. Zlepšení fyzické kondiceStoletí byl česnek používán pro boj s únavou a zvýšení fyzické produktivity. Například olympionici ve starověkém Řecku jedli česnek před soutěží.

Podporuje fyzické a duševní výkony. Další výhody česneku

Kromě vše řečeno, zde jsou některé další důvody, proč byste měli vybrat Česnek: ředí krev

preventivně proti rakovině žaludku, jícnu a tlustého střeva

  • zlepšuje zdraví kloubů (například pacienti s artritidou) Zlepšuje Lung
  • pomáhá vyhnout se problémům s ledvin a močových cest
  • optimalizuje játra Bojuje zácpa Eliminuje paraziti
  • zůstatky hladiny cukru v krvi
  • pomoci léčit herpes a ekzém
  • snižuje úzkost a uklidňuje nervy
  • snižuje hladinu kyseliny močové i a může vést ke dnu a revmatismus
  • pomáhají při léčbě křečových žil
  • syrové nebo vařené?
  • Některé studie ukazují, že pokud chcete využít všech výhod česneku, měli byste ho konzumovat přímo, to je surové.

Jiné studie tvrdí, že nejlepší způsob, jak absorbovat živiny, je vařit.

Česnek obsahuje mnoho sloučenin. Některé z nich se aktivně podílejí na surovém stavu, zatímco jiné vyžadují, aby se "zesílilo" teplo.

Například pokud konzumujete česnek, abyste zabránili rakovině, doporučte ho vařit.

Jedním ze způsobů, který zabraňuje ztrátě většiny živin, pokud máte v plánu vařit česnek, nejprve nakrájíme ji a nechte působit 45 minut. Aktivuje alicin a zabraňuje jeho rozpadu během tepelného ošetření. To znamená, že v každém případě získáte stejné výhody. Jezte čtyři stroužky česneku denně a zatraktivnění

Podle studie provedené na University of Stirling skotských mužů, kteří jedli česnek byly více atraktivní pro ženy, které se účastní ve studii. Proč ano?

To vše je způsobeno vůní, která pochází z kůže.

Pro studium mužských dobrovolníků byly rozděleny do tří skupin: jedna jedli syrové česnek, druhý - v kapslích, a třetí se nespotřebovává vůbec.

Po tréninku byli lidé požádáni, aby sušili pot s ručníkem. Skupina žen hodnotila úroveň přitažlivosti, odvahy a sympatie založené na vonných ručnících.

Podle výsledků měli muži, kteří jedli surový česnek, příjemnou, odvážnou a sexy vůni. Kombinace hormonů a dalších látek uvolňovaných během cvičení může mít pozitivní vliv na intimní vztahy.

antimikrobiální vlastnosti česneku způsobené sladší vůně, protože snížení počtu mikroorganizmů, které mohou způsobit zápach, a to zejména během fyzické aktivity.


Jak vyléčit výživné nehty přirozeným způsobem

Jak vyléčit výživné nehty přirozeným způsobem

Zašpiněné hřebíky na nohou může způsobit hodně bolesti. Když začne růst hřebík, vznikne kolem nehty zánět. To může dokonce vést k infekci v tomto místě. V tomto článku chceme vyprávět o příznacích a možných příčinách nahromaděných nehtů . Také se podělíme o několik přírodních prostředků pro léčbu nehtů, které rostou v kůži.

(Lidových opravné)

Zarostlé nehty na nohou, může léčba

Zarostlé nehty na nohou, může léčba

Přírodních produktů nehty rostou, když jeden z ostrých hranách řezů hřebík do pokožky prstu, což způsobuje zarudnutí a zánět. ANY hřebík může vyrůst do pokožky prstu, ale většina z nich pochází z palcového hřebíku. Mezi nejčastější příčiny zarostlých nehtů Pokud budeme správně snížit naše nehty a snažila se dát jim zaoblený tvar.

(Lidových opravné)