Peroxidu vodíku: 12 důvodů, aby se v lékárničky


Peroxidu vodíku: 12 důvodů, aby se v lékárničky

přírodní prostředky peroxidu vodíku - germicid, který je považován za jeden z nejvíce bezpečných a účinných léků pro dezinfekci. Toto řešení má schopnost usmrcovat škodlivé mikroorganismy oxidací, a proto je "hoří".

Díky těmto vlastnostem je peroxid vodíku skvělý pro čištění obydlí. Nejdůležitější je, že řešení je levné a nemá žádné vedlejší účinky, na rozdíl od většiny detergentů.

Než vám řekneme, jak můžete použít peroxid vodíku během čištění, chceme upozornit na skutečnost, že prodej je nejčastějším 3% roztoku peroxidu vodíku. A nyní si všimněte 12 důvodů, proč peroxid vodíku by měl být vždy v krabici první pomoci.

peroxid vodíku pro stoly a dřevěné desky pro řezání

stoly a řezné desky, které jsou vyrobeny ze dřeva, je ideální prostředí pro šíření choroboplodných zárodků, jako jsou Salmonella, které lze nalézt v syrového masa. Z času na čas stojí za to pečlivě ošetřit tyto povrchy roztokem peroxidu vodíku k jejich dezinfekci.

ovoce a zelenina ovoce a zelenina, které si koupíte na trzích a supermarketech pokryté různými typy bakterií, které mohou mít nepříznivý vliv na vaše zdraví. Abyste je zničili, přidejte 1/2 šálku roztoku peroxidu vodíku do malého kontejneru vodou a promyjte výrobky zakoupené v této kapalině.

Chladnička a umyvadlo

V chladničce, ukládáme výrobky a používáme umyvadlo k mytí kuchyňských spotřebičů avýrobků. Protože tyto objekty je možné uložit velké množství škodlivých mikrobů, doporučujeme, abyste řešení postřiku peroxidu vodíku a pravidelně tento proces vnitřních i vnějších ploch chladničky a umyvadlem. Nechejte směs několik minut a otřete předměty vlhkým hadříkem.

plátěný hadry a tkaniny ve vaší kuchyni také obsahuje velké množství bakterií, protože se používají k čištění zbytky jídla na nádobí a povrchů. Pro čištění a dezinfekci houby připraví cestu roztoku peroxidu vodíku a vody v poměru 1: 1 a namočit to vše v Houby na chvíli.

Peroxid vodíku bělení je skvělý způsob pro odstraňování skvrn z bílé oblečení, tak i pro čištění krve skvrn z tkanin nebo koberce. Přidejte šálek peroxidu vodíku na bílé věci v průběhu praní nebo aplikovat lék na dezinfekční přímo na místě.

omlazení lázeň detoxikační

K přípravě omlazující lázně, které se pomůže ochladit a přivést škodlivých látek z těla, přidat do horké lázně dva litry 3% roztoku peroxidu vodíku a sedět ve směsi alespoň půl hodiny.

houba nohou

Ukazuje se, že peroxid vodíku je také skvělý pomocník v boji proti houbě nohy. Pokud jste obeznámeni s touto problematikou, vám doporučujeme každou noc namočit nohy v roztoku vody a peroxidu vodíku v poměru 1: 1.

Infekce

Peroxid může pomoci bojovat proti plísním a jiným typům infekcí. Toto řešení můžete použít na postiženou oblast několikrát denně a brzy uvidíte pozitivní výsledek.

Klíšťata Klíšťata mohou množit a žít v těch rozích domu, kde byly nejtěžší odhalit, ale i přes své malé rozměry, které mohou způsobit vážné poškození zdraví. Pro dosažení roztoče, připraví se roztok vody a peroxidu vodíku v poměru 1: 1, a tato směs se léčit do míst, kde jsou klíšťata často usazených.

Zubní kartáček

Zubní kartáček také hromadí velké množství různých mikroorganismů, které mohou negativně ovlivnit vaše zdraví. Chcete-li se zbavit těchto škůdců, doporučujeme pravidelně namočit kartáček na zuby v malém množství peroxidu vodíku.

zubů peroxid vodíku Samozřejmě má vlastnosti léky proti bolesti, ale v tomto řešení je, antivirové a protiplísňové vlastnosti, stejně jako farmaceutických antibiotik. Proto Vám tento lék pomůže zbavit se infekcí v ústní dutině. Vlasový kondicionér

Pokud chcete, aby se vaše vlasy o několik odstínů světlejší, smíchejte 3% roztoku peroxidu vodíku s vodou ve stejném poměru a naneste na vlasy s rozprašovačem po sprše. Změny budou malé, ale barva vlasů vypadá přirozeně.


Domácí léky, aby se zabránilo zápachu nohou přírodní prostředky

Domácí léky, aby se zabránilo zápachu nohou přírodní prostředky

Zápach nohou mohou vznikat z mnoha důvodů, z nichž nejčastější je nedostatečná hygiena nohou a nadměrným růstem bakterií. Vůní zpocených nohou může přinést nějaké nepříjemnosti, ale přesto s několika efektivní domácí prostředky, můžete snadno a úspěšně zbavit se. Zde jsou některé domácí prostředky pro prevenci nepříjemného zápachu nohou a nadměrného pocení.

(Lidových opravné)

Protizánětlivé pás bolesti kloubů přírodní prostředky

Protizánětlivé pás bolesti kloubů přírodní prostředky

Bez ohledu na věk, mnoho lidí trpí bolestmi v kloubech. Důvody pro jeho výskytu může být několik: trauma, nedostatek živin v těle, nebo dokonce nosit hryaschiv.Popry které kloubů jsou často starší lidé týká, protože většinou je to jeden z příznaků stárnutí, stále více a více mladých lidí také poznamenává prudkou bolest, což výrazně snižuje kvalitu života.

(Lidových opravné)