Peroxidu vodíku: 12 důvodů, aby se v lékárničky


Peroxidu vodíku: 12 důvodů, aby se v lékárničky

přírodní prostředky peroxidu vodíku - germicid, který je považován za jeden z nejvíce bezpečných a účinných léků pro dezinfekci. Toto řešení má schopnost usmrcovat škodlivé mikroorganismy oxidací, a proto je "hoří".

Díky těmto vlastnostem je peroxid vodíku skvělý pro čištění obydlí. Nejdůležitější je, že řešení je levné a nemá žádné vedlejší účinky, na rozdíl od většiny detergentů.

Než vám řekneme, jak můžete použít peroxid vodíku během čištění, chceme upozornit na skutečnost, že prodej je nejčastějším 3% roztoku peroxidu vodíku. A nyní si všimněte 12 důvodů, proč peroxid vodíku by měl být vždy v krabici první pomoci.

peroxid vodíku pro stoly a dřevěné desky pro řezání

stoly a řezné desky, které jsou vyrobeny ze dřeva, je ideální prostředí pro šíření choroboplodných zárodků, jako jsou Salmonella, které lze nalézt v syrového masa. Z času na čas stojí za to pečlivě ošetřit tyto povrchy roztokem peroxidu vodíku k jejich dezinfekci.

ovoce a zelenina ovoce a zelenina, které si koupíte na trzích a supermarketech pokryté různými typy bakterií, které mohou mít nepříznivý vliv na vaše zdraví. Abyste je zničili, přidejte 1/2 šálku roztoku peroxidu vodíku do malého kontejneru vodou a promyjte výrobky zakoupené v této kapalině.

Chladnička a umyvadlo

V chladničce, ukládáme výrobky a používáme umyvadlo k mytí kuchyňských spotřebičů avýrobků. Protože tyto objekty je možné uložit velké množství škodlivých mikrobů, doporučujeme, abyste řešení postřiku peroxidu vodíku a pravidelně tento proces vnitřních i vnějších ploch chladničky a umyvadlem. Nechejte směs několik minut a otřete předměty vlhkým hadříkem.

plátěný hadry a tkaniny ve vaší kuchyni také obsahuje velké množství bakterií, protože se používají k čištění zbytky jídla na nádobí a povrchů. Pro čištění a dezinfekci houby připraví cestu roztoku peroxidu vodíku a vody v poměru 1: 1 a namočit to vše v Houby na chvíli.

Peroxid vodíku bělení je skvělý způsob pro odstraňování skvrn z bílé oblečení, tak i pro čištění krve skvrn z tkanin nebo koberce. Přidejte šálek peroxidu vodíku na bílé věci v průběhu praní nebo aplikovat lék na dezinfekční přímo na místě.

omlazení lázeň detoxikační

K přípravě omlazující lázně, které se pomůže ochladit a přivést škodlivých látek z těla, přidat do horké lázně dva litry 3% roztoku peroxidu vodíku a sedět ve směsi alespoň půl hodiny.

houba nohou

Ukazuje se, že peroxid vodíku je také skvělý pomocník v boji proti houbě nohy. Pokud jste obeznámeni s touto problematikou, vám doporučujeme každou noc namočit nohy v roztoku vody a peroxidu vodíku v poměru 1: 1.

Infekce

Peroxid může pomoci bojovat proti plísním a jiným typům infekcí. Toto řešení můžete použít na postiženou oblast několikrát denně a brzy uvidíte pozitivní výsledek.

Klíšťata Klíšťata mohou množit a žít v těch rozích domu, kde byly nejtěžší odhalit, ale i přes své malé rozměry, které mohou způsobit vážné poškození zdraví. Pro dosažení roztoče, připraví se roztok vody a peroxidu vodíku v poměru 1: 1, a tato směs se léčit do míst, kde jsou klíšťata často usazených.

Zubní kartáček

Zubní kartáček také hromadí velké množství různých mikroorganismů, které mohou negativně ovlivnit vaše zdraví. Chcete-li se zbavit těchto škůdců, doporučujeme pravidelně namočit kartáček na zuby v malém množství peroxidu vodíku.

zubů peroxid vodíku Samozřejmě má vlastnosti léky proti bolesti, ale v tomto řešení je, antivirové a protiplísňové vlastnosti, stejně jako farmaceutických antibiotik. Proto Vám tento lék pomůže zbavit se infekcí v ústní dutině. Vlasový kondicionér

Pokud chcete, aby se vaše vlasy o několik odstínů světlejší, smíchejte 3% roztoku peroxidu vodíku s vodou ve stejném poměru a naneste na vlasy s rozprašovačem po sprše. Změny budou malé, ale barva vlasů vypadá přirozeně.


Nápoje a tipy pro snížení celulitidy

Nápoje a tipy pro snížení celulitidy

Jak asi víte, celulitida je problém, který je obtížné eliminovat. To se vyskytuje častěji u žen, zejména důsledku hormonálních změn, i když to není jediný důvod, protože to může být také způsobena tím, špatné stravovací návyky, zácpa a nedostatek pohybu. Celulitida může postihnout různé části těla, včetně žaludku a boků, což je neatraktivní na pohled, protože kůže se stává textury velmi podobá pomerančové kůry.

(Lidových opravné)

Vazelína: využívání zdravotnických a kosmetických produktů

Vazelína: využívání zdravotnických a kosmetických produktů

Natural Vazelína - směs, která se získá z rafinace ropy a je používán jako v kosmetice a ve farmaceutickém průmyslu. Jeho složení se může měnit v závislosti na procesu, ale vazelína, což všichni víme - velmi rafinovaný - používá se pro pleťové vody, hydratační a lubrikační činidla, a jeho složení je přidán do mnoha kosmetických přípravků.

(Lidových opravné)