Paralympijské Marike Vervorte vybírá eutanázii


Paralympijské Marike Vervorte vybírá eutanázii

Marike Vervort je pravda bojovník. Tento 37letý belgický sportovec připravil dokumenty pro eutanázii v roce 2008. Ačkoli teď s jistotou tvrdí, že její čas ještě nenastal, když se stane, Marike chce nechat život podle vlastních podmínek.

Všichni si dobře uvědomujeme, že nikdo nemůže plně ovládnout to, co se děje ve svém způsobu života . Nemoci, nehody, neočekávané události - všechny tyto testy nás kontrolují a tvoří se jako osobnosti.Ne vždy si vybíráme případy a okolnosti, ale někdy můžeme určit, jak dokončit náš život.

Marika Wervart znovu

otevřela otázku o eutanázii, a také šíří falešné informace, jako by se chystala rozloučit se s po světě po paralympiích.Samozřejmě že to není. Její čas ještě nepřijel, ale moudré, smyslné a smělé slova této ženy udeřily celý svět.

Bez ohledu na to, zda souhlasíte s právem člověka na eutanázii nebo ne, jedna věc je zřejmá: tato nádherná žena si zaslouží plnou úctu a obdiv.

Dnes se s vámi chceme podělit o svou historii. Poslední závod Marika Vervortová ♪ Marike Vervor chodí do života s horlivým člověkem, který chce vzít všechno: užít si každý nový den, obraz, zvuk, každý dech čerstvého vzduchu.

Účastnila se atletiky, terénních jachtingů a dokonce i triatlonových soutěží, dokud ji neměla nemocná schopnost normálního pohybu. Stříbrná medaile, kterou Marika zvítězila v roce 2016 v Riu, je jednou z mnoha ocenění, které získala.

Hover soutěžila na paralympijských hrách v Londýně v roce 2012 a získala

dvě medaile

  • , stříbro a zlato. Také získala ocenění na mnoha akcích v rodné zemi. Podle sportovce byla nejvíce odměněna organizací "Asociace spisovatelů sportu Flamenco", kterou
  • poznamenal Marike jako příklad síly a pevnosti ducha. Ujistěte se, že si přečtete článek:Release je přijmout něco, co nemůže být změněno
  • Vervot uvedl, že závod na těchto olympijských hrách byl poslední ve své kariéře.

Degenerativní onemocněníMarike trpí degenerativním onemocněním svalů, které jí v raném věku vyneslo na invalidní vozík. Skutečným problémem nejsou omezené schopnosti těla,

ale ve fyzickém utrpení, které má žena denně zažívat. Sportovec každý den bojuje se svým onemocněním již více než 20 let. Pozoruje, že tělo začne postupně reagovat horší.

Někdy Marike

ztrácí vědomí, trpí epileptickými záchvaty a extrémní bolestí. Kromě toho ví, že brzy bude oslepena. V současné době žena vidí pouze 20%. Během několika měsíců nebo let bude její život zcela pokrývat temnotu.

Toto chronické onemocnění odsoudilo Marike k

životu s trvalým postižením. Přečtěte si více oMbaha Goto - muže, který říká, že eutanazie 145

Vervort již od mládí věděl, co se bude dít dál. Přiznává, že po vyslechnutí diagnózy dokonce přemýšlela o sebevraždě. Ale pak se něco stalo.

Lékaři řekli dívce, že existuje dobrý způsob, jak udržet normální život - neustálezůstat aktivní

. Sport dělá pocit boje a přežití mnohem jasnější. Tuto myšlenku přijala, chytila ​​ji a našla dobrý důvod, proč by měla pokračovat v životě.

Marike začal hrát basketbal na invalidním vozíku a pak se ponořil potápěčem a plaval.

Opravdu se ocitla, když se účastnil triatlonu , který získal první cenu a uznání. Žena se stala

paralympijský mistr světa triathlon

v roce 2006 a držel titul dva roky po sobě. V roce 2008 se Marike již nemohla účastnit triatlonových soutěží kvůli zdravotním důvodům, protože onemocnění postupovalo. Její život byl zastaven. Nicméně, země pamatoval jejich šampiona, zástupci médií kontaktoval ženy byli požádáni, aby vyprávět svůj příběh a sdílet ji v televizi.Marika pak publikoval knihu nazvanou"Sport do života" ("Sport pro život" ).

Zároveň vykonala další důležitý úkol - přípravu dokumentů pro eutanázii.

Její tělo už není povoleno sportovat, které milovala, a ona věděla, že za pár let úplně selže. Věděla také dobře, že ji později nebude moci vidět. Její čas ještě nepřišel, ale jednoho dne se to stanePo Mariko přestal, aby se zapojily do triatlon, vzala si sport, známý jako pozemní jachting. V zemi yahtyhnu osoby, které se účastní závodu na druhem stroje, které tlačí vítr a plachty.V roce 2011 získal Hervot druhé místo v soutěžích na pozemních jachtách.

Nezapomeňte si přečíst tento článek:

bionické páteře pomáhá ochrnutí lidé chodit

úspěch na olympijských hrách 2012 v Londýně jen jí stimulovány k další akci. Žena pak měla důvod žít i přes bolest, kterou musí každodenně vydržet. Bolest tak silná, že

mohla spát jen v krátkých 10 minutových intervalech. Každý den se epileptické záchvaty stávají akutnějšími. Marike ví, že se postupně přiblíží čas, ale

  • říká, že se bude líbit životu co nejvíce.
  • Když je úplně slepá, když nezůstane nic, kromě bolesti a paralýzy, a když její tělo přestane patřit, rozloučí se s životem. Euthanasie - Nejde o let, ale o způsob, jak se odvážit.
  • Mariko již naplánována na jeho pohřeb, její popel unešený na Lanzarote (Kanárské ostrovy, Španělsko). Chce všechny lidi, aby si vzpomněla, jak se usmívá. Je to taková žena, která je vidí, když odpočívá v klidu a už nebude trpět.


5 Znamení, že byste měli přestat jíst lepek

5 Znamení, že byste měli přestat jíst lepek

Zajímavá fakta každý rok se stává více a více vědomi problému, spolu se zvýšením diagnostikovaných případů, mnoho lidí začalo uvažovat, zda odstranění lepek ze stravy. Někteří lidé se dokonce rozhodli bez příznaků. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli věnovat tomuto tématu článek. Věříme, že je důležité vysvětlit klíčové příznaky, které se projeví, pokud máte problémy s metabolismem glutenu.

(Zajímavosti)

Jak pít zelený čaj, aby jemu milost

Jak pít zelený čaj, aby jemu milost

Zajímavá fakta Jak jste možná slyšeli, zelený čaj obsahuje antioxidanty a také má močopudné a termogenní efekt. To chrání před různými zdravotními problémy, například srdce disease.e tento článek považujeme za nejlepší recepty na zeleném čaji a výhody, které tento nápoj bude mít k tělu. čaj vaří podle svého vkusu Když vaří šálek zeleného čaje chuť závisí na tom, jak přistupovat k procesu přípravy nápoje.

(Zajímavosti)