Papírové ručníky: 10 nových aplikací


Papírové ručníky: 10 nových aplikací

Papírové ručníky jsou dnes populárním produktem. Mohou být vidět v domcích po celém světě a používat je jako alternativu k látkám, které čistí povrch.

Ale navzdory velkému počtu žádostí, mnozí lidé omezují na snadnost v čištění a vodní absorpci přebytečného tuku z potravy, protože to je nejvíce známý, jak je používat a jaké k zobrazování reklam.

Pravdou je, že tato vlastnost papírových ručníků zde nekončí. Stejně jako mnoho jiných předmětů pro domácnost mají několik alternativních způsobů, které usnadní práci doma a v našich životech. Chcete vědět více?

Odstranění corn „vlasy“ s ušima

malé vlákna, která pokrývají zelí, ne tak snadno odstranit a ve většině případů to může být časově náročné.

Pravidelný list papírového ručníku může pomoci bez problémů odstranit během několika vteřin.

přesně jak? Mokrý papírový ručník a držte ho přes kukuřici. Je to tak snadné!

Doporučujeme čtení 5 produktů pro zdraví štítné žlázy olej láhev

Po několika používá olej láhev se stává silná, a to nepohodlné muset použít.

Chcete-li tomu zabránit, olepte papírovou utěrku kolem láhve a zajistěte ji gumovým páskem na hrdle láhve. Tak se tam hromadí olej a nedosáhne se zbytku lahve. Spalování tuků

Kuřecí maso nebo hovězí vývar často obsahují vrstvu přebytečného tuku, který na hladině vznáší.

Chcete-li jej odstranit, jednoduše zakryjte cedník s papírovým utěrkem a pak jej vylijte vývar přes něj.

zabránit rez na litinových hrnců

železné hrnce a pánve jsou obvykle snadno rez, ne-li správně pečovat o ně.

Je důležité je před uschováním dobře vysušit, ale jako další krok můžete mezi nimi dát papírový ručník.

Sušení zeleninyVětšina zeleniny by měla být před ukládáním nebo používáním vyplána a dezinfikována.

Problémem je, že po promytí zůstává na nich téměř trochu zbylá vlhkost.

Chcete-li je rychle a úplně vysušit, vezměte dva listy papírových ručníků a zakryjte nádobu nebo misku na salát a poté položte zeleninu, kterou chcete uschnout.

Kontrola osiva

Myslíte si, že semena mohou být příliš stará na klíčení? Pokud si nejste jisti, zda bude růst, protože byl uložen příliš dlouho, zkuste následující trik:

Dvě papírové ručníky navlhčete a položte mezi listy některé semena tak, aby byly zakryty.

Dejte je na teplé místo a z času na čas hydratujte.

  • Pokud nebudou vyklíčit během dvou týdnů, je to proto, že už nemají žádný užitek.
  • Občerstvení chleba Jedním ze způsobů, jak udržet chléb čerstvé déle, je držet ho v chladničce. Nicméně, s cílem získat ještě lepší účinek, bylo by chléb

zabalit papírový ručník absorbuje vlhkost,

pomůže zabránit vlhkosti a dále prodloužit trvanlivost potravin.Vezmeme-li hnědý cukr z vlhkosti Obecně vzrůstá teplota, hnědý cukr uvolňuje svou přirozenou vlhkost a mění se na pevnou hmotu.

Pokud si všimnete, co se stane s vaším cukrem, vložte jej do kontejneru s víkem papírového utěrky a druhý den uvidíte, jak se vrací do původní podoby.

Podívejte se také: Tajemství boje proti nespavosti: sůl a cukr

Smažené potraviny s méně tuku Jedním z hlavních vlastností papírových ručníků je jejich schopnost absorbovat látku. Pokud jde o tuky a oleje, papírové ručníky jsou nejlepší k odstranění přebytků.

Pokud chcete, smažené potraviny byly křupavé, ale ne příliš mnoho oleje,

umístit několik listů papírových ručníků na talíř a necháme vsáknout smažená jídla několik minut, jak se zbavit přebytečného tuku.

Udržujte zeleninu čerstvější

Vaše zelenina začíná rychle kazit? Abyste tomu zabránili, zabalte je do několika listů papírových utěrek, než je uložíte do ledničky.


12 Vlastnosti citrony, které neznají ještě

12 Vlastnosti citrony, které neznají ještě

Zajímavá fakta Citrony získala velkou oblibu z důvodu vysokého obsahu vitaminu C, vápníku, železa, vitamínů skupiny B, hořčíku, draslíku a vlákniny. Toto ovoce se začalo používat před léty k lékařským účelům, ale vědci nepřestávají studovat četné užitečné vlastnosti citronu. V tomto článku vám řeknu asi 12 vlastností citronů, které jste zatím nevěděli.

(Zajímavosti)

Baví vás jíst hot dogy?

Baví vás jíst hot dogy?

Horké psy - Velmi oblíbené "jídlo" na světě, zejména ve Spojených státech, kde je v průměru každý jedí asi 50 ročně. Všichni víme, že to je, mírně řečeno, ne jídlo, které se doporučuje jíst . Koneckonců, hot dogy nejenže nemají správné živiny, ale také obsahují mnoho ingrediencí, které mohou negativně ovlivnit vaše zdraví.

(Zajímavosti)