Pád sedmkrát, zvedněte osm


Pád sedmkrát, zvedněte osm

Pokud padnete, stoupáte a pokračujte. Všichni jsme to slyšeli dřív, ale je těžké si vzpomenout, když procházíte velmi obtížnou situací!

Půjdeš mnohokrát po celém svém životě, ale je důležité znovu vystoupit, protože cesta je dlouhá.

Doporučená literatura: Nejlepší tipy pro zvýšení vlastní

úzkost, deprese, frustrace, stres ... naše životy jsou plné věcí, které zvětšují a pak se spustí na zem. Co můžeme dělat? Měli bychom se vzdát?

Ačkoli se vše zdá být ztracené, musíte jít dále. Život bude trvat, s vámi nebo bez tebe.

Naděje je vždy

Všechno se může zdát beznadějné, když procházíte těžkými časy, alese nakonec zlepší.Po návratu z pádu se budete moci vrátit zpět. Je normální, že se vše zdálo černé. V současné době nejste v nejlepší podobě.

Jedním z nejčastějších problémů dnes je deprese, onemocnění, které nás zcela pohlcuje a způsobuje, že se cítíme hluboce nešťastná.

Na rozdíl od obyčejného smutku bude deprese dlouho zdržena. Naděje přestává existovat.Tím, že žijeme s tímto, musíme udělat vše, co závisí na nás, abychom nechali depresi zcela spolknout naše životy. Deprese může být důsledkem ztráty, vážného problému, změny v profesi a tak dále.

Ačkoliv se teď může zdát, že neexistuje cesta, věřte mi, že ano.

Možná si myslíte, že jste v hluboké jámě, ale vystupte, protože tam je naděje. Zjistěte vše o depresi: 4 běžné typy deprese

Nevidíte naději, protože všichni máme tendenci hyperbolizovat negativní pocity, které najdeme v nás. Pokud se cítíme špatně, děláme vše pro to, abychom to zhoršili.

Dokonce i ti, kteří vstoupili co nejdéle, mohou stále růst a uspět. Nechcete dělat nic

Je normální, že necítíte nic a nechcete nic, když procházíte těžkou zkušeností. Někdy se dostává na úroveň, kam nemůžete nikam jít, doma ztišit, zanedbávat přátelství a zapadnout do vlastní hory.

Poslouchat bolest a učit se z ní může být užitečné, abyste zjistili její vnitřní podstatu.

Trápení není něco negativního. Musíme to cítit, abychom překonali to, co nás ubližuje a ubližuje nám. Bez utrpení bychom nikdy neprošli.

Proto nemůžeme zůstat dolů po pádu. Dokonce i když nechcete dělat cokoli, ať už žijete nebo se o sebe postaráte, jste stále silní.

Ano, jste silní a vaše podvědomí ví, že určitě projdete. Přečtěte si: Jak překonat smutek? 4 tipy

Bolest je pryč. Utrhni to, cítíš to, abys mohl přijít z popelu, oživovat se jako fénix. Učte se dokonce i od nejbolestnějších okamžiků, protože se můžete dozvědět více o světě a o sobě.

Čas vstát!

Nyní je čas přemýšlet o svých činnostech po uplynutí bolesti. Padl jsi, to je normální. Jsme všichni čelí nástrahám v naší cestě najednou nebo jinam, protože na světě je spousta!

Otázkou je ... vstanete znovu, pokud padnete?

Můžeš se cítit zmatená, ale musíš se dostat nahoru. Pamatuj si to příště, když projdete těžkými časy. Pokud jste poklesl 7krát, zvedněte 8.

Bez ohledu na to, jak jste spadli, můžete se vždy vrátit zpět. Nejnepříznivější momenty v životě nám umožňují lépe poznat sami sebe a učit, že nezáleží na tom, kolik bolesti cítíme, že potřebujeme znovu se pohybovat.

Samozřejmě, že jeden denní zármutek se liší od deprese. Ale výsledek je jeden a ten samý: vy se z toho dostanete.

Nezapomeňte se podívat na: 5 emocionální zranění z dětství

Nikdy nevzdávejte, protože to není naposledy, když narazíte na problém.

Trpělivost a pád jsou součástí života, ale co je nejdůležitější a nejdůležitější - vstávání znovu a znovu. To vás činí silnější a odvážnější. Pokud jste upustil sedmkrát, zvedněte osm.


Jak vyhrát argument: 5 užitečné tipy Sex a vztahy

Jak vyhrát argument: 5 užitečné tipy Sex a vztahy

I když nikdo nás učí argumentovat, aby se dosáhlo vzájemného souhlasu, existuje několik klíčových faktorů, které nám mohou pomoci vyhrát sporu. Především musíme pochopit, že hlavní nepřátelé úctyhodných a konstruktivních sporů jsou negativní emoce. Rozdíl mezi párem, nedorozumění s kolegou nebo úřady často způsobuje pocit nepohodlí, podráždění, zklamání nebo dokonce hněvu.

(Sex a vztahy)

Poslech něčí stížnosti vlastní energie, kterou strávíte

Poslech něčí stížnosti vlastní energie, kterou strávíte

Sex a Vztah současný životní styl klade lidem šílené nároky, a tak není divu, že většina z nich neobstojí a začít si stěžovat na své neúspěchy a problémy. Stížnosti - je přirozená reakce, která snižuje stres při obtížném nebo nepříjemné situace. Nicméně, velmi často jsme si nevšimnete, jak konstantní stížnosti bereme energii.

(Sex a vztahy)