Známky toho, že jste v toxickém vztah Sex a vztahy


Známky toho, že jste v toxickém vztah Sex a vztahy

Někdy láska prostě nestačí. Ale je tu něco víc nebezpečný: láska může být toxický, způsobující pojistné a popírat křídla, zůstaly jen závist a nedůvěru.

Můžete si myslet, že docela snadné rozpoznat, kdy se dostanete dotoxického vztahu. Bohužel tomu tak není, a proč někteří lidé skončí, jakmile se ocitnou.

Když někoho miluješ, vaše kognitivní a emoční stav poněkud zkreslený a může být obtížné, „probudit“ v realitě. Zavři oči.

V dnešním článku vám chceme říci nejvíce zjevné známky toxických vztahů.

Jak lze zjistit, zda jste v toxických vztahy

1. Vidíte pouze do zdi, kde kdysi dveře

Je pravděpodobné, že předtím, než jste ve vztahu, jste velmi nezávislí. Všechna rozhodnutí jste učinili v práci i doma. Máte přátele, budete se bavit s kolegy a uspořádal šťastný rutina.

Ale teď vztah, kde jste, změnit vaši realitu:

  • Chápete, ženemůžete rozhodnout, co chcete dělat, před počasím je se svým partnerem. Pokud řeknete, že máte v úmyslu jít na firemní večírek či nákupy s přítelem, váš partner často neumožňuje, jak toho dosáhnout.
  • svůj život od večera do rána řízené. Jedním z příznaků toxických vztahů - to je jako když perevdyahayetesya potěšit svého partnera. Nebo pohrdají věcí, které dříve těšily, make-up, používání mobilního telefonu, lyahannyam spát pozdě ...
  • Můžete také začít všímat, že váš partner limityosobní pokrok. On nemusí myslet, že by se měl pohybovat ve společnosti. Každý den vidíte, jak vyrostou kolem stěn, kde kdysi jsi viděl možnost ...
  • Člověk by si myslel, že každý den je neviditelný plot postavený kolem vás. 2.

ignorovat vaše emoce jsou vystaveny útokům, které se stávají předmětem manipulace

Většina lidí vstupuje do vztahu s jinou osobou s velkým nadšením. Láska je tak intenzivní, neodolatelná, čistá a plná emocí, že je zcela normální vzhledem k tomu, že osoba, které milujeme. Ale pamatujte si, že je důležité vyvážit lásku se stejným množstvím sami o sebe postarat.

  • Jedním ze základních kamenů toxických vztahů jeemoční manipulace. A často se projevuje nejkrásnějším a destruktivnějším způsobem.
  • Toxické lidé vždy hledají svůj vlastní prospěch. Pamatujte, že takoví lidé velmi nízké sebeúcty, jsou slabé osobnosti. Jejich nejistota vyvolává nedůvěru a touhu řídit svého partnera. Mohou se obávat, že budou zanecháni, o možnosti, že vás někdo přijme. To vede k neustálému sledování a nekontrolovatelnou žárlivost ...
  • touhu ovládat jste je uložili do pozice absolutní moc, kde má jediný vztah strana právo rozhodnout. Pokud neuděláte to, co váš partner vyžaduje, budou vymýšlet chytré způsoby, jak se cítit provinile. Oni se stanou oběťmi, a na vás všechny viny. Musíte být velmi, velmi opatrní.


3. Tvoje bída se každým dnem zvětšuje ...

Tahle osoba můžeš pořád milovat, ale jsou tu divné věci: když není blízko tebe, cítíš se klidně. Můžete dýchat a nakonec se uvolnit. Podívejte se blíže na další páry, kteří spolu žijí harmoničtěji, kde každý respektuje osobní prostor jiné osoby a neomezuje osobní růst.

Venujte pozornost pravým pocitům. Pokud máte pocit, že jste nespokojeni a cítíte něco z toho, co jsme uvedli výše, ztratíte se, zhroutí ... Nejste již tím, kdo jste byli. A dokonce můžete mít pocit, že vaše sebevědomí je rozbité, že jste zlomení.

Musíte vzít v úvahu všechny tyto faktory. Velmi častoemocionální porucha, o které se domníváte, se může stát fyzickými příznaky. Co to znamená?

Úzkost a strach mohou způsobit bolesti hlavy, například bolest, nevolnost a mnoho dalšího. Lidé s těmito příznaky mohou jít na lékaře, ale nikdy nemají správnou diagnózu.

lékař vám řekne, že máte, jako je migréna, ale věc, kterou opravdu trpí, -deprese, generuje zařízení nešťastné situace.

Jak můžete uniknout z toxických vztahů?

To může být těžké uvěřit, ale statistiky ukazují, že toxické vztahy mohou někdy trvat mnoho let. Jak to může být? Zde jsou některé z důvodů:

  • Někteří lidé se bojí následků přestávky s partnerem. Oni se bojí svých dětí nebo že jejich partner může ublížit.
  • Někteří z nás prostě si nedokážou představit život "sám". Takže jsou nuceni, v jistém smyslu, trpět nešťastným manželstvím spíše než žít sám.
  • Někdy tyto vztahy pokračují, protože lidé se stále milují navzájem. Ale je to nezdravá láska, která vede jen k utrpení, a přesto neznají druhou cestu. Zdá se to divné, ale je to pravda.

Chcete-li uniknout toxickým vztahům, musíte nejprve pochopit, co se děje. Pochopte a přijměte situaci a přiznejte, že nejste spokojeni. Možná, že vaši přátelé a rodina všem těmto známkám všimli před vámi. Zachyťte je, podívejte se na podporu, když ji potřebujete.

Dalším krokem je mluvit se svým partnerem. Řekněte mu, jak se cítíte, vysvětlete své zklamání a neštěstí.

Pokud zjistíte, že to není motivací k tomu, aby pomohla situaci zlepšit, nebo pokud si myslíte, že neexistuje žádný způsob, jak to napravit ... měli byste se z toho dostat. Váš klid, pocit emocí a bezúhonnost by měli být na prvním místě, takže se nikdy nepochybujte o sobě.


Syndrom Wendy: starat se o ostatní a zanedbávání sebe

Syndrom Wendy: starat se o ostatní a zanedbávání sebe

Pokud jde syndrom Wendy , mnoho lidí si myslí, že popis tohoto chování, které je populární psychologii, poněkud zastaralý a typickou minulých generací, pro naše matky a babičky , Ale to tak není. Nutnost postarat se o své polovině a dát to všechno, aby ji potřebuje před dneška za normální. Existuje mnoho žen, dělají tu chybu, „milující příliš mnoho“ a ztratí svou vlastní sebeúctu.

(Sex a vztahy)

Prarodiče neumírají, žijí v našich srdcích

Prarodiče neumírají, žijí v našich srdcích

Sex a vztahy prarodičů, často odkazoval se na naši starší rodiče nikdy nezemře, dávají své dědictví pro budoucí generace a žít klidně v jejich srdcích . Ve společnosti, tak se zaměřením na hmotném majetku, existuje jen málo věcí, které obohacují náš život více než vzpomínky na rodinné teplo , sdílené příběhy a zvláštní okamžiky, které nás spojují s prarodiči.

(Sex a vztahy)