Náznaky problémů ve vztazích


Náznaky problémů ve vztazích

Sex a vztahy Když se vyskytnou problémy ve vztahu, to se stává docela zřejmé. však často nechtějí vidět ani připustit, že všechno pokazí a my jsme nešťastní. Tento článek vám dá nějaké stopy a nápisy, které by měly všimnout říci, že váš vztah není totéž, jak byste chtěli.

důležitou otázkou ve vztazích

1. Nedostatek komunikace Komunikace je pravděpodobně nejdůležitějším klíčem ke všem vztahům. Potřebujeme partnerskou podporu, včetně porozumění a pozornosti.

Zde jsou některé náznaky, že náš vztah postrádá komunikaci: naše slova nejsou slyšet, partner se nedívá do očí a nemůžeme budovat otevřený a konstruktivní dialog.A když říkáme, děláme jen něco, o čem tvrdíme a hádáme se. To je situace, která často odrazuje páry, protože nejsou k dispozici žádné další podpory, která byla v minulosti. V tomto případě, naše emoce mohou zmizet nebo příliš mnoho obrázků brzdit upřímný dialog.

Všimněte si, že někdy je nedostatek komunikace také kvůli období vysokého stresu. Práce, například, může trvat tak dlouho, že téměř nemá partnera, který komplikuje komunikaci. Nezapomínejte na tuto nejdůležitější část našeho vztahu.

2. nedostatek nadšení, pokud jde o plánování

může přijít doba, kdy si všimneme, nedostatek nadšení, pokud jde o společné aktivity: pěší turistika v restauracích, prázdninové víkendy ... Můžeme dokonce všimnout monotónní život, nebo upozornění, že náš partner se na nás nedívá se stejnou náklonností jako předtím. Kouzlo je ztraceno a my nevíme proč.

Musíme dávat pozor na to, jak náš partner reaguje, když máme co nabídnout - něco pro budoucnost, že jste oba chtěli dělat. Pokud partnerská reaguje zima a zdá se, že to není vůbec zájem o to, co říkáme, musíme se ptát sami sebe, co se stalo. Možná se něco změnilo. Důležitým znakem toho je nedostatek nadšení.

3. Pokud slzy jsou víc než radost

Problémy se opravdu staly v životě. Láska někdy zažívá obtížné období a vztahy vyžadují úsilí a oběť. Ale pozor, v případě, že přijde čas, kdy budete důvod truchlit jen a budete zřídka šťastný, krůček po krůčku, že bude mít vliv na vaše emocionální zdraví. Toto je záporné znaménko.

Existují páry, které milují se navzájem velmi mnoho, ale není schopen provést navzájem šťastní. Musíme se postarat o vztahy a dělat vše pro to, aby byly zdravé a úspěšné. Pokud se však vaše úsilí nebude rovnat úsilí vašeho partnera, nakonec se možná budete cítit špatně. Nemůžete tuto zátěž znát na ramenou a ve svém srdci. Ve vztahu existují dva lidé - oba by měli pracovat. 4. Když zmizí

věřit Další dvousečný meč, který ničí stabilitu vztahu - tuto nedůvěru. Pokud tam přijde čas, kdy nevidíte ve svém partnerském osobně sdílet nejhlubší emoce, proxy server, pomocí kterého můžete poznat sami sebe a kde můžete najít podporu, je pravděpodobné, že něco není v pořádku.Partner - je nejen osoba, se kterou sdílíme postel nebo jídelní stůl, je to také člověk, s nímž budujeme život a rodinu. Pokud ztratíme důvěru, ztratíme všechno. 5.

Když už nejsme důležitý vztah

vyžadovat, aby oba partneři jsou si vědomi důležitosti toho druhého, že jejich problémy - společný problém, že jejich životní podmínky jsou důležité pro obě strany. Pokud přijde den, kdy si všimneme, že jsme již hrají důležitou roli v životě našeho partnera pro tuto nadcházející bídy a frustrace.

Ve vztazích jsou také důležité faktory, jako je náš pracovní prostor a osobní zájmy, ale osoba milujeme, musí být vždy v popředí a musí být ten, na nichž jsme se starat jako první. V případě, že přijde čas, kdy jsme se dát ostatním před prací nebo partnera, budeme mít problémy ve vztazích.

Pamatujte si, že pokaždé, když si všimnete příznaků vztahů, měli byste o tom s partnerem mluvit. Někdy existují vnější faktory, které je třeba řešit a vyřešit. Například, potíže v práci, stejně jako ekonomické nebo osobní problémy mohou vést k nestabilitě vztahů. Ale důvěra, láska a komunikace je mohou překonat.

Doufáme, že se vám líbil tento článek o známkách vztahů.


Budete žít mezerou, musíte to udělat

Budete žít mezerou, musíte to udělat

Sex a vztahy mohou přežít pauzu a jít dál, pokud nechcete dát to se budete cítit zdevastované. Víra v ideální "druhá polovina" je jednou z mnoha falešných přesvědčení, která vede k utrpení . V tomto případě mezera čeká jen na okamžik, abyste zničili své štěstí, vaši podstatu a smysl existence. Proč je důležité, aby přežili mezeru Nejde o strašlivém rozchodu, když tváří v tvář smrti milovaného člověka, vážné nemoci nebo jiných obtížných situacích.

(Sex a vztahy)

Nejhorší bouře - bouře v hlavě

Nejhorší bouře - bouře v hlavě

Nejhorší bouřka může často mučit naši mysl. Toto je, když dramatizujeme a rozšiřujeme své emoce. Představte si, že jste odjel s vaší milovanou osobou. Zažili jste hodně. Věřil jste, že se váš svět zhroutí. Nicméně, jak se na tuto situaci podíváte za pár let? Všimnete si, že to nebylo tak špatné, a přehnal jste vše moc.

(Sex a vztahy)