šťáVu s hruškami, červené řepy a špenátu recepty


šťáVu s hruškami, červené řepy a špenátu recepty

hruškový džus, řepa a špenát ... chutné! Pokud jste to nikdy nezkoušel, nenechte si ujít tuto příležitost poznat přírodní a omlazující recept, který oživit své tělo, posílit imunitní systém a naplnit svůj den s energií.

Pokud se vám líbí typ šťávy, který kombinuje čerstvé ovoce a zelenina jsou plné vitamínů, fantastické kombinace těchto tří složek bude skvělý dárek pro své zdraví a pohodu.

Dnes budeme popisovat, jak připravit tuto šťávu, a pochopit, jak užitečné to může udělat pro vás.

hruškové šťávy, červená řepa a špenát, přítomné zdravotní

Přírodní šťávy jsou nyní v módě, a pokud mají také čistící vlastnosti nebo obsahující zelenou složku - tím lépe.

Ale než se dostanete příliš nadšený trendovými trendy, je důležité zjistit, co vaše tělo potřebuje.

Discover: Nápoje Delicious citron založené na snídani

před vařením šťávy nebo kapelu pro sebe, je třeba posoudit, zda jsou ingredience, které opravdu vyhovuje. Například je možné, že citron může způsobit nepohodlí a zázvor - vedou ke zvýšení krevního tlaku.

 • Je také důležité, abyste pochopili, že přírodní šťáva by nikdy neměla být náhradou za jídlo.
 • Velmi dobrý nápad je také spotřeba stejné přírodní šťávy den po dni. Musíte diverzifikovat stravu tak, aby byla vyvážená, čerstvá a užitečná.
 • Je také třeba věnovat pozornost spotřebě kalorií obsažené v každém přírodním nápoji. V tomto případě řepa obsahuje cukr, takže pokud jste diabetik, měli byste se vyhnout, nebo alespoň konzultovat s lékařem.

Význam toho všeho - konstatovat, že v průběhupřírodních šťáv správnou volbou pro sebe, je třeba nejprve posoudit jejich potřeby.

Nyní vám povíme o neuvěřitelných výhodách, které můžete získat z této hrušky, řepy a špenátové šťávy.

pomáhá posilovat imunitní systém a bojovat proti anémii

Tato šťáva je vyrobena z hrušky, červené řepy a špenátu, ideální pro lidi v období rekonvalescence nebo pro ty, kteří trpí anémií nebo jinou nedostatkem minerálů.

 • Tyto tři složky - silné přírodní prvky, které zvyšují hladinu železa a mědi, pro lepší vstřebávání živin a minerálních látek, které na oplátku zvyšuje syntézu červených krvinek v těle.
 • Pokud si projít obdobím, kdy je obtížné soustředit se, pokud se cítíte unaveni, doprovázena svalovou slabostí, konzumace šťávy z hrušky, červené řepy a špenátu může být velmi užitečným nástrojem.

Jednoduchý způsob převedení těchto plodů na džus znamená, že je mnohem snazší konzumovat. Mějte to na paměti.

starat o své srdce

před vařením této šťávy, musíme mít na paměti, že všechny složky musí být čerstvé a syrové.Řepa, například, ztrácí část své výživné hodnoty, pokud vařit po dobu 15 minut. Proto

 • nejlépe snížit ovoce a zeleninu na malé kousky tak, aby byly snadněji recyklovat, což znamená, že mohou těžit ze všech svých vlastností.
 • Jednou z nejdůležitějších věcí, na výhody, které můžete získat z této šťávy - je skutečnost, že je dobrým zdrojem vlákniny, které jsou ideální pro vaše srdce a snižuje špatný cholesterol (nebo LDL).
 • Měli byste také vědět, že šťáva z hrušek, řepa a špenát obsahuje velké množství antioxidantů a flavonoidů, které snižují zánět a zlepšují funkci tepen, prevenci aterosklerózy.
 • posílení imunitního systému v této přírodní nápoj získáte silnou kombinaci antioxidantů a vitamínu C. Tento vitamin

již dlouho známá pro své přínosy pro imunitní systém, protože stimuluje tvorbu a aktivitu bílých krvinek.

Nenechte si ujít: Mrkev prostředky protahování

Pokud budete mít ve zvyku dvakrát konzumovat šťávu týden, váš celkový zdravotní stav zlepší a všimnete si, že jen zřídka zvedne infekci, chřipku nebo chlad.

Jak udělat šťávu z hrušek, řepa a špenát

Ingredience

 • 1 řepa
 • 1 hruška
 • 3 šálky čerstvý špenát (90 g)
 • 1 šálek vody (200 ml)

Making

 • Jak jsme řekli na začátku, je důležité, aby všechny vaše přísady byly čerstvé.
 • Především je nutné důkladně umýt všechny ingredience. Pak vyčistěte hrušku a nakrájejte ji na malé kousky, abyste usnadnili míchání. Stejně jako u řepy.
 • Nyní je vše, co musíte udělat, přidat do mixéru řepu, špenátu a hrušku. Po rozmíchání těchto tří hlavních složek nezapomeňte přidat šálek vody, abyste získali lehký, čerstvý a homogenní nápoj.

Napijte ji na snídani spolu s bílkovinami - např. Vajíčky.

ho budete milovat!


Meloun k udržení hmotnosti a svalové zdraví

Meloun k udržení hmotnosti a svalové zdraví

Meloun recepty - daleko víc než čerstvé ovoce, které jsme všichni chtěli jíst kdykoliv během dne. Mnoho lidí to považuje za poloplodný výrobek z ovoce a zeleniny. Protože patří do stejné rodiny jako okurky a dýně. Nicméně, vzhledem k jeho používání, funkcí a výhod, máme tendenci si myslet na to, jak nádherné ovoce, které se stará o zdraví.

(Recepty)

Jak vařit užitečné rostlinné mléko

Jak vařit užitečné rostlinné mléko

Rostlinné mléko je skvělou alternativou pro ty, kteří nemohou z určitých důvodů konzumovat laktosové výrobky . Je také vhodný pro lidi, kteří chtějí změnit svůj styl stravování nebo diverzifikovat stravu. Připravte takové mléko na bázi čisté vody přidáním některých rostlin. Tento nápoj obsahuje podstatně méně kalorií než běžné kravské mléko a vůbec neobsahuje cholesterol.

(Recepty)