šťáVu s hruškami, červené řepy a špenátu recepty


šťáVu s hruškami, červené řepy a špenátu recepty

hruškový džus, řepa a špenát ... chutné! Pokud jste to nikdy nezkoušel, nenechte si ujít tuto příležitost poznat přírodní a omlazující recept, který oživit své tělo, posílit imunitní systém a naplnit svůj den s energií.

Pokud se vám líbí typ šťávy, který kombinuje čerstvé ovoce a zelenina jsou plné vitamínů, fantastické kombinace těchto tří složek bude skvělý dárek pro své zdraví a pohodu.

Dnes budeme popisovat, jak připravit tuto šťávu, a pochopit, jak užitečné to může udělat pro vás.

hruškové šťávy, červená řepa a špenát, přítomné zdravotní

Přírodní šťávy jsou nyní v módě, a pokud mají také čistící vlastnosti nebo obsahující zelenou složku - tím lépe.

Ale než se dostanete příliš nadšený trendovými trendy, je důležité zjistit, co vaše tělo potřebuje.

Discover: Nápoje Delicious citron založené na snídani

před vařením šťávy nebo kapelu pro sebe, je třeba posoudit, zda jsou ingredience, které opravdu vyhovuje. Například je možné, že citron může způsobit nepohodlí a zázvor - vedou ke zvýšení krevního tlaku.

 • Je také důležité, abyste pochopili, že přírodní šťáva by nikdy neměla být náhradou za jídlo.
 • Velmi dobrý nápad je také spotřeba stejné přírodní šťávy den po dni. Musíte diverzifikovat stravu tak, aby byla vyvážená, čerstvá a užitečná.
 • Je také třeba věnovat pozornost spotřebě kalorií obsažené v každém přírodním nápoji. V tomto případě řepa obsahuje cukr, takže pokud jste diabetik, měli byste se vyhnout, nebo alespoň konzultovat s lékařem.

Význam toho všeho - konstatovat, že v průběhupřírodních šťáv správnou volbou pro sebe, je třeba nejprve posoudit jejich potřeby.

Nyní vám povíme o neuvěřitelných výhodách, které můžete získat z této hrušky, řepy a špenátové šťávy.

pomáhá posilovat imunitní systém a bojovat proti anémii

Tato šťáva je vyrobena z hrušky, červené řepy a špenátu, ideální pro lidi v období rekonvalescence nebo pro ty, kteří trpí anémií nebo jinou nedostatkem minerálů.

 • Tyto tři složky - silné přírodní prvky, které zvyšují hladinu železa a mědi, pro lepší vstřebávání živin a minerálních látek, které na oplátku zvyšuje syntézu červených krvinek v těle.
 • Pokud si projít obdobím, kdy je obtížné soustředit se, pokud se cítíte unaveni, doprovázena svalovou slabostí, konzumace šťávy z hrušky, červené řepy a špenátu může být velmi užitečným nástrojem.

Jednoduchý způsob převedení těchto plodů na džus znamená, že je mnohem snazší konzumovat. Mějte to na paměti.

starat o své srdce

před vařením této šťávy, musíme mít na paměti, že všechny složky musí být čerstvé a syrové.Řepa, například, ztrácí část své výživné hodnoty, pokud vařit po dobu 15 minut. Proto

 • nejlépe snížit ovoce a zeleninu na malé kousky tak, aby byly snadněji recyklovat, což znamená, že mohou těžit ze všech svých vlastností.
 • Jednou z nejdůležitějších věcí, na výhody, které můžete získat z této šťávy - je skutečnost, že je dobrým zdrojem vlákniny, které jsou ideální pro vaše srdce a snižuje špatný cholesterol (nebo LDL).
 • Měli byste také vědět, že šťáva z hrušek, řepa a špenát obsahuje velké množství antioxidantů a flavonoidů, které snižují zánět a zlepšují funkci tepen, prevenci aterosklerózy.
 • posílení imunitního systému v této přírodní nápoj získáte silnou kombinaci antioxidantů a vitamínu C. Tento vitamin

již dlouho známá pro své přínosy pro imunitní systém, protože stimuluje tvorbu a aktivitu bílých krvinek.

Nenechte si ujít: Mrkev prostředky protahování

Pokud budete mít ve zvyku dvakrát konzumovat šťávu týden, váš celkový zdravotní stav zlepší a všimnete si, že jen zřídka zvedne infekci, chřipku nebo chlad.

Jak udělat šťávu z hrušek, řepa a špenát

Ingredience

 • 1 řepa
 • 1 hruška
 • 3 šálky čerstvý špenát (90 g)
 • 1 šálek vody (200 ml)

Making

 • Jak jsme řekli na začátku, je důležité, aby všechny vaše přísady byly čerstvé.
 • Především je nutné důkladně umýt všechny ingredience. Pak vyčistěte hrušku a nakrájejte ji na malé kousky, abyste usnadnili míchání. Stejně jako u řepy.
 • Nyní je vše, co musíte udělat, přidat do mixéru řepu, špenátu a hrušku. Po rozmíchání těchto tří hlavních složek nezapomeňte přidat šálek vody, abyste získali lehký, čerstvý a homogenní nápoj.

Napijte ji na snídani spolu s bílkovinami - např. Vajíčky.

ho budete milovat!


čIštění a zlepšení tlustého střeva recepty

čIštění a zlepšení tlustého střeva recepty

Tlustého střeva, také známý jako tlustého střeva, je subjekt odpovědný za pohyb a vylučování odpadu, který nepotřebuje. zdravé tlusté střevo je klíčem k dobré kondici organismu, protože je zodpovědný za to, že ostatní orgány nejsou ovlivněny jedovaté látky a většina orgánů řádně fungovat. Od starověku se očkování tlustého střeva považuje za jeden z nejlepších způsobů prevence onemocnění.

(Recepty)

Detox stravě citronu na bázi recepty

Detox stravě citronu na bázi recepty

Kromě této dietě odstraňuje toxiny a další toxiny, které brání tělu fungovat dobře, velmi rychle zhubnout, pokud propojíte ji se zdravou stravou a cvičením. detoxikační dietu na bázi citronu je účinný způsob vylučování toxinů a nahromaděné toxiny, které zároveň podporuje zdravé hubnutí. Tato strava je asi půl století, ale stala se populární až v posledních letech.

(Recepty)