Oživte svůj domov pomocí přírodních vůní


Oživte svůj domov pomocí přírodních vůní

přírodní prostředky nelze zbavit zápachu v domě? Přírodních aromatických rostlin - skvělý způsob, jak zabít nebo zcela zbavit nepříjemných pachů, které se vyskytují po vaření ryby nebo jiné pachy pohodzhennya.Yakscho hledáte nový způsob, jak zamaskovat nebo zbavit zápachu, který plněné váš dům nebo nahradit spreje, které mohou poškodit životní prostředí, v tomto článku se rádi dozvěděli o některýchpřírodních vůní, které jsou rozhodně stojí za vyzkoušení.

Nyní mnoho spreje nebo parfumerie prodej obsahují toxiny a chemikálie, které nejenže znečišťují vzduch, který dýcháte, ale může mít negativní dopad na vaše zdraví. Často jsou drahé a jejich účinek je krátký. Tak proč ne se rozhodnout pro vozidla, která přirozené a snadné použití doma, aniž by utrácet peníze navíc ve stejnou dobu? Věříme, že zde naleznete vše, co potřebujete pro své vlastní kuchyni. A i když nemáte jednu nebo více ingrediencí, můžete ji snadno najít v nejbližším obchodě.

přírodní vůně pro váš domov Vanilla

Vezměte lahvičku přírodní esence vanilky a nalít několik kapek na disku bavlny. Dejte ji na malý talířek nebo misku, které je obtížné obrátit v každé místnosti, kde chcete osvěžit vzduch. Během několika hodin bude silná vůně přetrvávat. Chcete-li provést další osvěžovač vzduchu, procto přidejte několik kapek vaty nebo nahradit novou.

ovoce a bylinné vůně

Budete potřebovat 5 citrony, pomeranče 10, rozmarýn listy, máty, 250 miligramů a 250 miligramů vody lihem. Vyčistěte citrony a pomeranče a oloupejte. Rozemlete je v misce nebo struhadle společně s mátou a rozmarýnem, až se dobře promíchají. Ve spreji láhev promíchejte vodu a alkohol a přidejte ovocné a bylinné směsi. Nechte stát po dobu několika hodin a použijte rozprašovač osvěžit vzduch v každé místnosti vašeho domova. Sušené květy

trvat několik stonků růží, eukalyptu listy a stonky květin klášter, vlašských větviček, větví a myrty keřů tymiánu a šalvěje, zázvoru, vanilky a skořice.Proveďte jeden malý svazků a nechte uschnout venku nebo mohou také brousit a rozptýlení směsi v malých plátěných sáčcích, aby jim visí ve své skříně s oblečením. Když zjistíte, že už ztratili svůj zápach, stačí přidat pár kapek čistého alkoholu nebo růžového oleje.

Čerstvé rostliny pro vaši kuchyni

Chcete-li zabít zápach mastných nebo pečených potravin, nebo dokonce pokazené potraviny, měli byste vyzkoušet některé z těchto tipů. V několika málo malých hrncích rozmnožte několik špenátů, rozmarýnu nebo tymiánu. Tyto rostliny se stanou nejen skvělými čerstvými přísadami pro vaše mistrovské pokrmy, ale také pomáhají osvěžit kuchyni. Chcete-li něco hezčí, můžete si vzít levandule, ale nezapomeňte, že to není obvykle používáno při vaření.

Flower kdoule květy ovoce, které dozrávají na podzim, a je často používán pro výrobu želé a džemy, mohou být uloženy v zásuvkách a skříních, bude to dát vaše oblečení příjemnou vůní. Buďte opatrní a ujistěte se, že barva je suchá a mírná, protože může přilákat hmyz.

Zbytky mýdla

Co obvykle děláte s tím malým páskem rukou nebo zbytky koupele? Není to lepší použít k osvěžení vlastního domova, místo abyste ho prostě odhodili? Cívky nakrájejte na malé kousky a položte je do látky nebo bavlněné tašky. Drobné kabelky lze vložit do skříně nebo do zásuvky a v ní budou věci čerstvé. Existuje také další způsob, jak znovu použít zbytky mýdla, které jste vždy vyhodili a považovali za zbytečné. Rozpusťte je v malém množství vody v malé misce a nechte ji venku. Jak se voda odpaří, rozptýlí vůni po celé místnosti.

Jedlá soda nalijte půl šálku jedlé sody do malých misek a přidá se 8 až 12 kapek esenciálního oleje, který se vám líbí, nebo můžete zkombinovat několik různých olejů. Zakryjte vrchol ubrouskem a vytvořte několik otvorů. Můžete si zdobit mísu tím, že ji umístíte do stojanu na svíčky nebo se prostě skrývají za miskou. Vůně v každé místnosti trvá několik dní a dokonale ji osvěží.

Aromatické gely

Místo nákupu drahých gelových příchutí byste měli vyzkoušet vaši vlastní vaření. V malé misce přidejte 3 kapky potravinářské barvy podle vašeho výběru a 30 kapek svého oblíbeného esenciálního oleje.Svařte sklenici vody na malém plameni a přidejte želatinový prášek bez chuti. Jakmile se směs začne vařit, postupně přidávat další šálek vody a sklenici směsi solí nakonec začne zahusaty. Odstraňte z tepla, než se ochladí, přidávejte esenciální oleje s barvou potravin a dobře promíchejte. Tuto směs můžete nechat a nechat ji úplně zmrznout v jakémkoli tvaru nebo kontejneru. Vůně by měla trvat asi měsíc.

Osvěžovač vzduchu pro vaše auto

Nekupujte osvěžovač vzduchu pro vaše auto, protože s naší radou si můžete vytvořit vlastní ve vlastní kuchyni. Vyberte obrázek se vám líbí a vytvořit dvě kopie, pak držet je na kartonu nebo hladké lepenky a nakrájíme na stejném okruhu. Nakreslete 10 kapek silice na každé straně a nechte ji uschnout. Vytvorte díru zhora a protáhněte ho malým kouskem krajky nebo nitě. Zmáčkněte osvěžovač do auta a v případě potřeby přidávejte několik kapek esenciálního oleje.

Svařená vůně

Pokud hledáte alternativu k chuti, které vyžadují dlouhé vaření s vlastními rukama, zkuste jen vařit některé přírodní vůně. Když voda začne vařit, můžete přidat jeden nebo i více z následujících produktů: tyčinky skořice, vanilkový extrakt, celé hřebíčku, citron nebo pomerančové kůry, kávová zrna. Nalijte do malé dekorativní misky a vložte do místnosti, kterou chcete osvěžit. Jakmile vaření ochladí, můžete ho znovu zahřát nebo vylévat nové.

Flavour s pomerančem a hřebíčkem

Za účelem vyplnění vašeho domova s ​​svěžesti a pocit vitality, které poskytují dva nejvíce sladké chuti, určitě byste měli zkusit vařit chuť s pomerančem a hřebíčkem. Stačí jen zamotat stroužky s pomeranči a ujistěte se, že jejich ostrý okraj je dobře zachován. Vložte malou mísu do domu. Taková příchuť může poskytnout příjemný zápach, který bude uchováván dní nebo dokonce týdnů.


Přínosy každodenního používání lžíci směsi skořice a medu

Přínosy každodenního používání lžíci směsi skořice a medu

Přírodní produkty skořice a med - dva výživné produkty, které se mohou pochlubit celou řadu výhodných vlastností pro zdraví, a navíc také ochutnat v pořádku. Pokud kombinujete malé množství skořice a medu, zvýšíte jejich příznivé vlastnosti a usnadníte je každodenní užívání. Zde jsou některé ze svých užitečných vlastností: tato směs může vám pomohou zhubnout, zvýšení imunitu, zlepšuje trávení, starat se o klouby, léčit nespavost a stres a zvyšuje libido .

(Lidových opravné)

Jak se vypořádat se spánkovou apnoe?

Jak se vypořádat se spánkovou apnoe?

Přírodní produkty Spánková apnoe - porucha, která postihuje dýchání během spánku. Osoba, která trpí to, zatímco se pohybuje přestat dýchat „umělé dýchání“ nebo úplně přestane dýchat po krátkou dobu v noci. Přestávky mohou trvat až 20 sekund. V tomto článku se dozvíte více o spánkové apnoe a její léčba znamená .

(Lidových opravné)