Základy Feng Shua pro harmonii v domě


Základy Feng Shua pro harmonii v domě

Zajímavá fakta Možná jste již slyšeli učení Feng Shui a jeho schopnost zlepšit atmosféru v domácnosti.

Samozřejmě, že některé principy Feng Shua docela obtížné aplikovat v městských bytech a starších domech. Nicméně, můžete použít jiné principy tohoto starobylého učení, aby pocit, že aura zlepšit svůj domov.

V tomto článku se naučíte základy Feng Shua pomoci vytvořit harmonii v místnosti a učinit z něj příjemný. Vše, co potřebujete - několik drobných změn.

Co je Feng Shui?

Feng Shui - je starověké čínské filozofie zaměřena na pořádání prostor (kancelář, obytný dům, atd.) Principy Feng Shua ležet v, použitím moudrosti předků zlepšit atmosféru v místnosti nebo na práci s někým, kdo tam mohl najít vnitřní rovnováhu a rovnováhu.

Základy Feng Shua úmyslu uspořádat takové předměty v místnosti:

  • nábytek uspořádání
  • Lighting
  • Větrání
  • Wall Color
  • zrcadla a jiné dekorativní prvky
  • Další faktory, které ovlivňují obtížné (například umístění budovy)

budeme hovořit o tyto klíčové prvky se mění pomocí principů Feng Shua provést změny ke zlepšení atmosféry a přilákat prosperitu v domě.

Vchodové dveře Vchodové dveře jsou velmi důležitou součástí bytu, protože nejenže mají poprvé setkáváme po práci, ale také, aby ve svém domě hosty. Pro

harmonii v bytové dveře musí být silná a velká. Přednostně dveře budou široké a skládají se ze dvou částí, aby mohly být otevřeny dokořán a otevřít dveře do první místnosti v domě. Light

-

energii harmonie v domě dostat pokoj má hodně světla, bez ohledu na to, z přírodního nebo umělého zdroje osvětlení. Nicméně, pokud je to možné vždy Privilegovat přirozené světlo a velkými okny.

Pokud není taková možnost, uspořádat prostor v co největším počtu svíčky, lampy a jiné osvětlovací prvky.

Oznámení, že principy Feng Shua ložnici v noci neměla ponechat rozsvícená světla, protože i malá žárovka nedovolí spát a plně si vychutnat svůj pobyt.

Koupelna

Koupelna je nejbližší pokoj v domě, a proto by měla být umístěna v neprůchozí části domu, například v útulném rohu.Samozřejmě, že není možnost zvolit umístění koupelny v městském bytě, ale pokud si svůj dům navrhnete sami, nezapadněte do koupelny u vchodu do bytu, kuchyně nebo obývacího pokoje.

Pozorně umístěte dveře do koupelny a dokonce i směr, ve kterém se budou otvírat. Základy Feng Shui volánípro pokrytí vstupu do koupelny pomocí speciální záclony nebo záclonytak, že nejsou viditelné z veřejných místností (včetně obývacího pokoje).

Podle základních principů Feng Shui, víčko toalety má celou dobu být uzavřena. Souhlasíte s tím, že otevřené víko je nejen nepříznivé, ale slouží také jako portál pro únik energie, což může nakonec vést k velkým finančním ztrátám v rodině.

Jak dát kuchyni, aby přinesla domů spoustu příjmů

Kuchyně je důležitou součástí každého domova, , protože je symbolem pohody a rodinné harmonie.

Přeměna potravin s prvky jako je oheň a voda je alchymický proces vytváření energie potřebné k udržení pohody člověka.

Proto musí být kamna umístěna co nejdále od jímky , aby byla zajištěna potřebná vzdálenost mezi oběma protichůdnými silami přírody.Další důležitý aspekt při zakládání kuchyně:

kamna musí být umístěna tak, aby osoba, která připravuje jídlo, v žádném případě nestáhla zpátky ke vstupu do kuchyně. Chcete-li oživit atmosféru v kuchyni a udělat ji živější a atraktivnější,

použít tolik dřevěných prvků, jak je to možné, čerstvé květiny a ovoce při zdobení této místnosti. Základy Feng Shui ke zlepšení spánku

Ložnice je místo pro relaxaci a intimní vztahy, takže není nestojí nakládat tuto místnost s dalšími funkcemi.

V žádném případě nevybavte pracoviště v ložnici, protože to může vést k frustraci a rodinným hádkám. Zjistili jsme několik základních tipů založených na výuce Feng Shui, které pomohou zlepšit atmosféru v ložnici:

Při výběru ložnice zvolte výhradně přírodní tkaniny a pastelové barvy

  • . Několik světlých dekoračních předmětů může být umístěno v této místnosti, ale neměly by přemístit ložnici.Klíčovou otázkou je umístění lůžka.
  • Přední strana by měla směřovat na sever nebo na východ. Nepokládejte zrcadlo naproti posteli
  • .Často, aby se ušetřilo místo, lidé kupují postele s vytahovatelnými zásuvkami nebo policemi nad hlavou. Nedělejte to, protože takové nahromadění věcí pod nebo nad postelí zhorší kvalitu spánku a odpočinku.
  • 7 triků k odstranění plísní

Kromě použití speciálních produktů k odstranění plísní, je důležité větrat místnosti, zabíjet houbové infekce a sochařství zápach.


5 Tipů pro najít vnitřní klid

5 Tipů pro najít vnitřní klid

Zajímavé skutečnosti neklidnou mysl neumožňuje být sám. změnit jednu zkušenost do druhého, jeden strach k druhému pomalu spřádá složitou pavučinu v jejich podvědomí, které vás zbavuje výsady jako vnitřní klid. Někteří lidé mohou zmást pojem neklidné mysli zvědavostí a výkonu. Ačkoli interní e nerhiya někdy označuje touhu učit se, ve většině případů se jedná pouze o mentální hluk.

(Zajímavosti)

5 Přírodní prostředky pro leštění dřevěných povrchů

5 Přírodní prostředky pro leštění dřevěných povrchů

Zajímavosti Ačkoliv nábytek a podlahy jsou vyrobeny z různých materiálů, dřeva stále oblíbený u spotřebitelů na celém světě. Strom dodává elegantní a atraktivní povrch, který je lepší než ostatní materiály pro vnitřní použití v celém domě. Musíte se však ujistit, že zůstane krásně vzhled, protože strom může prasknout a ztratit svůj lesk.

(Zajímavosti)