Hlavními příznaky snížené prokrvení


Hlavními příznaky snížené prokrvení

Zajímavá fakta Zhoršení je docela běžné cirkulace problém, který má schopnost stupňovat horké léto. Ohroženi jsou dospělí, protože to je věková skupina nejvíce zasaženy z důvodu měnící se povahy průtoku krve.

Nicméně, věděli jste, že je oběhové zhoršení může mít nepříznivý vliv jiných oblastech života? Dávejte pozor na varovné příznaky, které posílají do těla co nejrychleji identifikovat hlavní příznaky zhoršení krevního oběhu a vyléčit problém.

Hlavními příznaky sníženého

průtoku krve během dne, tělo tvrdě pracuje na krev dostala všechny cévy a tepny. Dobrý krevní oběh znamená, že všechny vnitřní orgány fungují správně a získat potřebné živiny a hormony udržení pH pod kontrolou.

Pokud jsou některé části těla se zhoršuje krevní oběh, orgány, které jsou nedostávají správné množství krve a potřebné živiny.

zlozvyky, včetně kouření, sedavý způsob života a obezity a těhotenství obtížnosti zvyšuje riziko průtoku krve.

Zde jsou hlavní příznaky snížení průtoku krve, které by měly věnovat zvláštní pozornost:

studené končetiny

kvůli špatnému prokrvení nedosahuje končetiny, stanou se studená. To je důvod, proč lidé se špatnou průtok krve i v létě jsou nohy a ruce studený jako v zimě.

vzhled nevzhledné skvrny na kůži

změnu barvy a vzhledu značek končetin rovněž naznačují zhoršení oběhu.

  • blíže, ať už na chodidla a lýtka načervenalou nebo fialové skvrny. Také zhoršení krevního oběhu k prstům se mohou objevit cyanotická odstín, as poté, co zabil.
  • dim a bledá kůže ukazuje, že ani kyslík ani krev nepřijde do všech vnitřních orgánů ve správném množství.
  • V medicíně, tak cyanóze a nepřirozené barvě známý jako „cyanóza“. Otok

průtok krve chudých vede ke zhoršení funkce ledvin a vývoj záněty v různých částech těla.

vzhled otoky nohou a rukou mohou naznačovat potíže a zpomalení průtoku krve, což vede k zadržení tekutiny v těle. Bolest a pálení

Neklidný pocit necitlivosti v končetinách je další rušivý signál, který vyžaduje zvláštní pozornost.

Hoření a mravenčení se vyskytují, když

tukové usazeniny, které se usazují na stěnách tepen, nedovolí krvi pohybovat po těle .vypadávání vlasů a křehkost hřebíků

Tenké vlasy a křehké nehty mohou ukázat nejenom o stresu nebo špatné výživě, ale také o zhoršení krevního oběhu.

Při průtoku krve do komplikovaného hlavy a končetin nedostávají dostatek živin

, proč vlasy mohou být suché a začnou padat tvrdší a nehty začínají rozkládat a rostou pomalu.Křečové žíly

Když srdeční chlopeň, která je zodpovědná za průtok krve, přestane správně plnit svou základní funkci, stoupá krevní tlak. Z tohoto důvodu se žíly na končetinách zvětšují a deformují.

Obvykle se v blízkosti nohou a nohou objevují křečové žíly. Pokud máte sourozence, pak

večer můžete cítit nepříjemné hoření. Špatný krevní oběh může vést k křečové žíly na nohou. Žíly na vaskulaturii jsou menší a silnější než jiné křečové žíly. Objevují se v povrchových vrstvách kůže, a proto jsou končetiny u pacientů s křečovými žilkami namodralé nebo načervenalé.

Únava

Když tělo nedostává doporučené množství živin, člověk se cítí unavený, slabý a ospalý. Důvodem je nejen zhoršení toku krve, ale

pomalý tok kyslíku do svalů a mozku. Výsledkem je, že se tato osoba neustále cítí unavená a také cítí těžké tělo a neschopnost vykonávat svou obvyklou práci.

Zkrácení trávicího procesu

Pokud se cítíte dobře krmená, i když poslední jídlo se stalo před několika hodinami a vy jste jedli trochu, důvodem je také

špatný krevní oběh. Mezi další příznaky zhoršení oběhu je důležité izolovat pálení žáhy, ucpání a nadměrnou tvorbu plynu. Pečlivě

pozorovat činnost střeva , protože nedostatek krve do vnitřních orgánů, trávicí proces se zhoršuje.Pomalé hojení rán

Se špatným průtokem krve

Krevní buňky se pohybují pomalou rychlostí , a tak přestanou vykonávat své funkce správně. To je důvod, proč se zranění, řezy a řezy léčí mnohem obtížněji a pomaleji.Infekce a nachlazení

Ve složitém krevním oběhu nedokáže tělo včas rozpoznat a neutralizovat patogenní mikroorganismy. Proto se imunitní systém oslabí a riziko virové nebo bakteriální nemoci se zvyšuje.

Protilátky se pohybují pomaleji a neprovádějí správně své ochranné funkce. Erektilní dysfunkce

Někteří muži se špatným krevním oběhem cítí

sexuální problémy

protože krev nedosahuje reprodukčních orgánů správnou rychlostí. AnguineTěžká bolest na hrudi má mnoho příčin, a jeden z nich je nedostatek krevního zásobování srdce.

Nicméně,

závažnost a krátkost dechu zmizí právě tak, jak se zdá,

tak, že nepřinášejí dlouhé nepříjemné pocity. Ztráta chuti Pokud žaludek dostane správné množství krve a kyslíku, když se objeví pocit hladu, začne vysílat poplachové signály do mozku.

Za předpokladu, že během dne nebudete cítit hlad, příčinou může být

selhání trávicího systému vysílat signály o pocitu hladu do mozku.

To je důvod, proč zhoršení toku krve často vede ke ztrátě hmotnosti. Zhoršení kognitivní funkce

Když mozek nedostává správné množství krve, neurony začnou pracovat pomaleji. Proto se ve špatném krevním oběhu může člověk setkat s poruchou paměti a neschopností soustředit se na jeden úkol.

Postupy, které zlepšují krevní oběh

Pocit za studena v nohou, nohou a paží je zřejmým příznakem kardiovaskulárního problému. To je doprovázeno zánětem, který se může zhoršit.


Vyšetřování odhalilo, když nejlepší pít první šálek kávy

Vyšetřování odhalilo, když nejlepší pít první šálek kávy

Zajímavá fakta I když mnozí z nás jsou zvyklí pít kávu ihned poté, co dostal z postele, ve skutečnosti mnohem lepší počkat, dokud se hladina kortizolu klesat. Pravděpodobně snížíte poruchu spánku a získáte dobrý náboj energie a pozitivity. Možná to není nejlepší zvyk, o čemž svědčí nová studie. vědci, kteří jsou vždy připraveni odpovědět na naše jednoduché otázky, zjistil, že První dávka kávy nemusí být tou nejlepší volbou v dopoledních hodinách.

(Zajímavosti)

Příznaky slepého střeva, které by měly být schopny rozpoznat

Příznaky slepého střeva, které by měly být schopny rozpoznat

Zajímavá fakta Mnoho lidí, u kterých existuje slepého střeva vyžaduje okamžitý chirurgický zákrok. To je důvod, proč byste měli vždy rozpoznat její příznaky a být v pohotovosti. Ale ... proč je to exacerbace? Obvykle je příčinou zánětu přílohy, malého orgánu přímo na začátku tlustého střeva. Apendicitida může nastat jak u dětí, tak u dospělých.

(Zajímavosti)