Omlazující křoviny s hrozny a vitamínem C


Omlazující křoviny s hrozny a vitamínem C

Předcházení stárnutí pokožky lze dosáhnout bojem proti volným radikálům. Abyste se je zbavili, musíte dodržovat zásady správné výživy a používat prostředky pro pokožku s vysokými hladinami antioxidantů. Stejně jako v jeho složení je toto přírodní omlazující křupavé s hrozny a vitamínem C.

V tomto článku budeme popisovat, jak se připravit nádherný produkt péče o pleť. Jeho hlavními složkami jsou hrozny a vitamín C, , které činí pokožku atraktivnější a čistší a zhoršují vrásky.

křup s omlazujícími vlastnostmi

věřte tomu nebo ne, ale existují účinné způsoby, jak bojovat proti známkám předčasného stárnutí. Nicméně, pro to musíte použít kůru na kůži alespoň jednou týdně. Díky němu se zbavíte mrtvých buněk a omlačíte pokožku.

Doporučujeme připravit si vlastní přírodní křoviny s hrozny a vitamínem C, zvláště pokud chcete udělat kůži krásný a čistý vzhled.

Pokud máte mastnou pleť, můžete aplikovat drhnout ne jednou, ale dvakrát týdně. Nicméně, pokud je vaše kůže citlivá nebo suchá, použít nápravu je nutné ne více než jednou za 10 dní.

Vitamin C

Vitamin C je živin s mocnými antioxidačními vlastnostmi. Stimuluje vývoj kolagenu, který je nepostradatelný pro pružnost pokožky a prevenci předčasných vrásek.

Navíc vitamín C má schopnost vyhladit již existující mimické vrásky a zabránit vzniku nových. Nebude také zvyšovat a prohlubovat vrásky.

Všimněte si, že vitamín C má schopnost dát pokožce zářivý vzhled. Vyčistí kůži z pigmentových skvrn a chrání ji před vznikem dalších defektů. To je důvod, proč nástroje s touto komponentou jsou skvělé pro lidi, kteří často opalují.

Lidé obvykle používají vitamín C v pilulkách nebo kapslích.

Nicméně, v tomto článku budeme hovořit o tom, jak používat lék s tímto vitamínem jen na kůži. Použijeme její práškovou strukturu pro přípravu účinného exfoličního činidla.

Hrozny

Zjevně jste opakovaně slyšeli o omlazujících vlastnostech vína. Přírodní víno je opravdu velmi užitečné, protože je vyrobeno z hroznů. Zde jsou uvedeny některé užitečné vlastnosti tohoto bobule: Tento produkt

 • polyfenolů - antioxidantů nacházejí ve velkém množství v kůžích a semen hroznů.

Proto doporučujemepoužít hrozny celé, aniž by se vrhaly šupky a semena. Nejlepší odrůdy hroznů jsou jeho tmavé odrůdy.

 • Jedna z nejúžasnějších látek obsažených ve víně je resveratrol. Tato účinná látka stimuluje tvorbu enzymů, které zpomalují buněčné stárnutí. Také
 • , s hroznových jader, která je bohatá na živinyobsahu, můžete získat z hroznových jader olej. Tento výrobek je velmi populární v kosmetickém a lékařském průmyslu.
 • hrozny obsahují vysoké množství vitaminů C, D a E, beta-karoten a esenciální mastné kyseliny pomáhají obnovit a oživitkůže.

Pokud je to možné, nakupujte a konzumujte pouze hrozny organického původu. Vezměte prosím na vědomí, že hrozny obsahují mnohem více pesticidů než ostatní ovoce a bobule. Tyto látky mají schopnost negativně ovlivnit tělo, a proto by se jim mělo zabránit.

Přírodní domácí křoviny s hrozny

Tento křovin s hrozny a vitamínem C se velmi snadno připravuje. Před použitím média můžete komponenty přímo míchat.

Mezi hlavní výhody nástroje patří jeho dostupnost, mimořádná účinnost a absolutní přirozenost. Složení

:

 • 1 kapsle (100 mg) vitamin C (v mleté ​​formě) 2
 • modrých hroznů organického původu (s slupky a semen)

To je počet potřebné komponenty pro vaření drhnoutjednu aplikaci. Pokud vaříte v malých porcích, můžete ušetřit antioxidační vlastnosti drhnutí. Doporučujeme vám, abyste okamžitě po vaření aplikovali tělové křupavé tělo.

Metoda:

Připravte tento přírodní křovin je velmi jednoduchý.

1. Nalijte oloupaný vitamín C do malty.

2. Umyjte dva hrozny a přidejte je k vitamínu C. Směs protřepe za vzniku homogenní konzistence.

3. V žádném případě ne olupujte hrozny a semena, protože obsahují nejvíce antioxidantů.

Jak aplikovat keř správně?

Kdykoliv si dát tento omlazující peeling, je třeba připomenout několik jednoduchých pravidel: opláchněte

 • obličej s teplou vodou, otevřít póry.
 • Zvedněte malý nástroj (velikost matice) a aplikujte ho na obličej.
 • Lehce masírujte pohyby, aby se pokrývala kůže. Největší pozornost by měla být věnována oblasti čela, nosu a brady.
 • Počkejte pár minut, pak důkladně opláchněte tvář. Takže vaše kůže může být nasycena antioxidanty.
 • Utřete si obličej ručníkem a aplikujte na ni obvyklé hydratační krémy.
 • Doporučujeme používat drhnutí s hrozny před spaním, protože může způsobit dočasné zčervenání kůže.


Natural Eye pro zdravou pleť

Natural Eye pro zdravou pleť

Kosmetický kosmetický průmysl vyvinul širokou škálu krémů, protože kůže kolem očí je jednou z oblastí, kde s největší pravděpodobností , příznaky předčasného stárnutí. Nicméně, mnoho žen nebylo schopno koupit tyto oční krémy, protože jejich vysoké ceny. Péče o kůži kolem očí se stala nezbytností v kosmetických procedurách.

(Krása)

Užitečné vlastnosti a aplikace postavil avokádo

Užitečné vlastnosti a aplikace postavil avokádo

Zdravotní Avocado - chutné a výživné ovoce, které je také velmi prospěšné pro vaše zdraví. Ale ne každý ví, že avokádo semena (které jsou obvykle vlevo nebere ohled) může být jeden, protože mají více vitaminů než ovoce samotné. Navíc , můžete je aplikovat lokálně, jak se zbavit nechtěných problémů a kožních onemocnění, a zlepšit a zmírnění bolesti kloubů a svalů.

(Krása)