Jednoho dne si uvědomíte, že trpělivost je ctností


Jednoho dne si uvědomíte, že trpělivost je ctností

Trpělivost je opravdu ctnost, kterou mnozí lidé nemohou použít.

Za prvé, toto se děje proto, že ztrácíme čas tím, že odložíme případ později a očekáváme, že se jeden nebo druhý stane samo o sobě. A pak najednou ztrácíme kontrolu nad naším životem.

Přestože mnozí lidé mohou říci, že naše sny se stávají realitou, když přestaneme čekat a začínáme jednat, není tomu tak vždy. Každý den můžeme bojovat o naše sny a obětovat vše, ale tyto sny najednou nemůžeme dosáhnout.

Co se stane, stane se, až nastane správný čas. Například, nikdo nemůže udělat opravdovou lásku, kdykoli budete chtít.

A není v našich silách získat dobrou práci, nalézt lepšího přítele nebo žít v plném - vše najednou, jednoduše přes noc.

Musíme vytvořit svou vlastní realitu, ale také musíme být trpěliví. Zveme vás k dalšímu rozmýšlení o tomto tématu.

Nenechávejte trpělivost: některé události stojí za to čekat

Těhotenství trvá devět měsíců. Vztahy, které se udržují v pravé lásce, se postupně rozvíjejí. Koláč vyžaduje určité množství vaření a určité složky a tyto ingredience se přidávají v určitém množství.

Všechno to vyžaduje čas, péči, zájem a především trpělivost. Neplodnost nikdy není dobrým přítelem. V našich životech, události, které vyvíjejí příliš rychle, nikdy nevycházejí, jak chceme.

Takže, jak můžete být trpěliví, pokud život stále přináší více zklamání než radost?

Jedná se o běžnou chybu mnoha lidí: pokud nemáte žádnou víru nebo naději na své záležitosti, začnete se na ně dívat jinak. Jinými slovy, můžete jednoduše přestat věřit, že se vám stále stane něco dobrého.

A přesně to se děje. Přemýšleme o tom dál.

Když se stane špatný dobrý lid

Jak mohu očekávat něco dobrého, když se mi stane, když jsem nezažil něco jiného než špatný?

Všichni jsme měli takové myšlenky v životě. Někdy problémy přijdou k lidem, kteří je nejméně zaslouží jako drahých lidí, kteří mají k boji tváří v tvář nepřízni osudu a neví, jak je to možné.

To bylo během těchto kritických okamžicích, někteří lidé ztrácejí důvěru a očekávání, že mohou dosáhnout svých snů, nebo dokonce, že se mohou dostat zpět část štěstí měli předtím. „Co můžu teď, když jsem se v takové situaci dělat“ -

Ale když jste v těchto obtížných situacích, namísto otázkou: „Proč mě“ ptát

Další možnosti jsou následující:

  • Můj partner právě Nechala jsem ⇒: „Co mohu dělat, že jsem tváří v tvář této situaci?“ ⇒ naučit žít, bojovat a pokusit se znovu najít štěstí.
  • doktor řekl, že mám ⇒ nemoc „Co mohu dělat, že jsem tváří v tvář této situaci?“ ⇒ bojovat každý den pro sebe a pro svou rodinu. Po tomto boji a trpělivosti vyhrát své vítězství a mé zdraví se zlepší.
  • jsem přišel o práci ⇒ „Co mohu dělat, že jsem tváří v tvář této situaci?“ ⇒ znovu ocitám, začít od nuly a pokračovat v další kariéře, a ne vzdát. Dřív nebo později se tam dostanu kamkoli chci.

Umění počkat na dobro

Někteří lidé se jen vzdávají, čekají, dokud se ve svých životech nestane dobré věci a jakékoliv změny. V některých případech se ocitáme v určité netečnosti, nějaké deprese, a v tomto stavu dostat přetížení všeho, co k nám přichází, ať to bylo cokoliv.

To však nestačí. Ti, kteří čekají, a to nejen se nepohybují a nevyplňujte svou mysl s negativními myšlenkami, jako: „To se nikdy nestane, aby mě“ nebo „Tato loď odplula.“

  • V životě musíme čekat na pokrok v našich nejlepších šatech a nadšení. Musíme také bojovat každý den. Navzdory tomu, co se může stát mnoho náhod v životě a štěstí být na naší straně, když to nejméně čekáte, slavný „Zákon přitažlivosti“ nemusí vždy přijít na pomoc.
  • Brzy po tom, co něco chceme, hvězdy a náš osud budou vyrovnány, aby strukturalizovaly naše touhy. Musíme praktikovat umění čeká s očima dokořán, upozornění a intuitivní ruce jsou nekonečně zaneprázdněný transformuje naši realitu.

Důvěřuj své intuici

To je nepochybně jedna z nejdůležitějších dovedností v praxi. Ve skutečnosti, naučit se důvěřovat své intuici, je stejně důležité, aby bylo možné čekat, protože tato dovednost nám umožňuje posoudit možnost, kterou jsme očekávali, a poskytuje nám s řešeními po dlouhém čekání.

Je důležité určit správný okamžik, aby se tento „velký skok“ víry, která nám pomůže dosáhnout cíle, který je náš speciální přání. Představte si, že láska celého vašeho života nebo váš partner, kterého milujete, ale ještě jste neměli, je před vámi. Je možné, že jste zažil mnoho neúspěchů v minulosti i přes tyto bolestné zkušenosti, teď nemůžete věřit své intuici.

Ale dříve nebo později budeš litovat.

Strach - to je vždy hlavní faktor, který nám brání v tom, aby byl šťastný.

To je důvod, proč umění, aby bylo možné čekat - to je také schopnost, která nám umožní postupně zbavit svých obav. Stojí za to udělat tento skok víry po dlouhém čekání.


6 Neobvyklých způsobů, jak používat sóda na pečení

6 Neobvyklých způsobů, jak používat sóda na pečení

Soda pečení. Opakovaně jsme se zmínili o jejích přínosech pro zdraví a bydlení. Faktem je, že velmi často utrácíme peníze na drahé čistící prostředky, zatímco soda je zcela přirozená, úsporná, která nás může ušetřit z mnoha běžných problémů v celém domě. Tajemství tohoto výrobku spočívá v jeho nízké alkality, díky čemuž je skvělé pro čištění, eliminuje pachy a dokonce i péči o tělo.

(Zajímavosti)

Pět důvodů, proč pijí kávu každý den

Pět důvodů, proč pijí kávu každý den

Zajímavá fakta Pokud jste vždycky myslel, kávy jako škodlivý nápoj, budete rádi, že vědět, že káva skutečně pomůže být veselý a zdravý v mírném jeho použití. A Pokud sportujete, kofein obsažený v kávě vám může přinést ještě více přínosů pro zdraví. Existuje mnoho diskusí o tom, zda pít kávu, že tělo přináší prospěch nebo škodu.

(Zajímavosti)