Jednodenní detoxikaci, jak se zbavit zadržování tekutin během několika hodin


Jednodenní detoxikaci, jak se zbavit zadržování tekutin během několika hodin

přírodních produktů se probudil s otokem? Chcete-li rychle vylučovat přebytečnou tekutinu? Jednodenní detoxikace - to je přesně to, co potřebujete!

Docela často si můžete probudit s otok obličeje, očních víček, břicho nebo nohy a nepohodlí, tíže nebo nadměrných objemů vyplývajících z zadržování tekutin.

dozvíte v tomto článku, jak můžete snadno vyřešit tento problém tím, že prostě po užitečné tipy pro zdraví a výživy, což trvá jen několik hodin.

Odstraňte sůl ze stravy

Sůl je nezbytná pro tělo. Ale měli byste rozhodně zvolit vysoce kvalitní sůl nebo himalájské soli a používat to docela dost.

Nicméně, pokud chcete rychle zbavit retenci tekutin, je nutné zcela odstranit tuto položku z vaší stravě dokud otok je snížen. Jedná se o:

 • nekropte solí nádobí;
 • jej nahradit slanou vodou nebo přírodních bylin (citrón, ocet, hořčice, bylinky, koření). V osolené vodě obsahuje nějakou sůl, ale pomáhá vyrovnávat tekutinu.

Naučte mořská sůl se potýká s celulitidou

Buďte velmi opatrní s potravinami, které jsou vysoké, ale neviditelné na první pohled, obsah soli.Zde jsou některé z nich:

 • sýr;
 • klobásové výrobky;
 • hranolky nebo čipy;
 • solené ořechy;
 • mražené potraviny nebo polotovary.

spotřebuje více draselný draselný, na rozdíl od sodíku, dokonale pomáhá odstranit tekutiny, které se nahromadily v těle.To je důvod, proč má být nejen část dne detoxikace, ale také pravidelně být součástí stravy.

Některé doporučené potraviny s vysokým obsahem draslíku:

 • rajče
 • dýně
 • celer
 • artyčok
 • chřest
 • kokosový
 • guava
 • kiwi
 • banán

Jednou z největších způsobů, jak začít den - aby band banány, kokos a kiwi a osladit svou stevia ,

také můžete udělat salát s rajčaty, dýně, celer a chřest, it prypravyvshy česnek, ocet, oreganem a olivovým olejem.

Kromě toho pitné vody a nápojů detoksykuvalni ráno, bude pokračovat přes noc rychle, což umožňuje tělu zaměření na plnění přírodní diuretikum procesy.

Pít vodu, abyste se zbavili retence tekutin

Jednodenní detoxikace je nemožná bez velkého množství vody. To může znít paradoxně, ale voda ve skutečnosti pomáhá "vypláchnout" nahromaděné tekutiny z těla, když aktivuje ledviny.

Přesto nutně pít kvalitní vodu. Pokud je to možné, měla by obsahovat co nejméně sodíku.

Pokud je obtížné dodržovat 8 sklenic vody denně, zkuste citronovou příchuť vody, slupkou zeleniny, čerstvých bylinek nebo pár kapek stevia.

diuretické čaje při pokusu o rychlé vyřešení problému, bylinných čajů s močopudné vlastnosti může být skvělým nástrojem v procesu detoxikace. Níže jsou některé možnosti.

 • pole pole.Je to jedna z nejsilnějších diuretik, kterou si dokážete představit. Proto je třeba ho vzít jen na určitou dobu a pak si odpočinout.
 • PampeliškaTato bylina je prostě úžasná, protože pozitivní dopad nejen na činnost ledvin a jatertaké, jako účinný prostředek pro širokou detoxikaci.
 • Humr. Lupus podporuje odstranění tekutiny močí a potu.
 • Hrdlo. Tato rostlina podporuje funkce ledvin, čistí kůži pokožky a pomáhá s anémií kvůli vysokému obsahu železa.

Tření se suchým štětcem

Tření se suchým kartáčem - to je technika, která bojuje s celulitidou a tónuje pokožku. Jednodenní detoxikace může být díky této technice mnohem efektivnější, protože stimuluje čištění těla a močení.

Jak to udělat?

Pro tělo potřebujete pouze suchý kartáč. Nechte ji masírovat nebo třepat kůži od chodidel nohy až k srdci.

Nezapomeňte na záda. Pokud nemůžete tento postup provést sami, požádejte někoho o pomoc.

Jednodenní detoxikace - je to opravdu zázrak. Zde je další možnost: 4 džusy detoxikovat tlusté střevo

dělat intenzivní cvičení přebytečné tekutiny v těle může také přinést pot, když děláte cvičení střední intenzity .

Interval trénink je populární a skvělý pro tento účel. Obsahují intenzivní cvičení, které se střídají s několika vteřinami odpočinku. Taková cvičení je třeba opakovat několikrát.

Díky tomu aktivujete metabolismus, spálíte spoustu kalorií a více potu.

Pro zvýšení pocení, můžete také jíst nějaký zázvor, protože tento kořen může aktivovat metabolismus.

Vyzkoušejte to!


10 úžAsné způsoby, jak používat balzám „Zlatá hvězda“

10 úžAsné způsoby, jak používat balzám „Zlatá hvězda“

Natural znamená „Zlatá hvězda“ - což je krém, který byl použit pro let k úlevě od kašle a dalších nachlazení. jsme asi všichni vzpomenout na dobu, kdy naše matka nebo babička použitý tímto způsobem, když jsme měli problémy s nachlazením. Ale kdo ví, že ji můžete použít nejen z chladného? "Zlatá hvězda" má mnoho dalších užitečných aplikací, které vás mohou překvapit.

(Lidových opravné)

Jak se zbavit vší a hnid přirozeně

Jak se zbavit vší a hnid přirozeně

Pochyb o tom, přírodní prostředky, vši - žal pro dětské hlavy a způsobit úzkost matky. Je pravděpodobné, že vaše děti vyzdvihnou pedikulózu (vědecký název), když chodí do školy, do klubu nebo do parku. V tomto článku se dozvíte o některé z nejúčinnějších prostředků, pomocí kterých se můžete zbavit vši a nití.

(Lidových opravné)