ČIštění pokožky s mandlemi a vodou s rozmarýnem


ČIštění pokožky s mandlemi a vodou s rozmarýnem

Denní čištění pokožky je stejně důležité jako její správné zvlhčení.

Čištění pokožky pomáhá odstraňovat nečistoty a make-up, stejně jako mrtvé buňky, které snižují jas a barvu pokožky.

V tomto článku zjistěte, jak můžete přirozeně vyčistit kůži pomocí starého kosmetického produktu obsahujícího mandle a rozmarýn.

Mandle

Abychom pochopili, proč jsou mandle pro pokožku tak užitečné, musíme zvážit popularitu ropy. Almondový olej je znám jako jeden z nejživějších olejů a nejúčinnější hydratační látky.

Existuje mnoho dalších olejů, které se staly módní, ale jsou dražší. Nicméně, mandlový olej je hlavní produkt, který mnoho lidí stále používá dnes.

Hlavní výhodou mandlí je její změkčovací schopnost, to znamená schopnost zvlhčit a změkčit pokožku.

Má také nádhernéuklidňující vlastnosti. To znamená, že mandlový olej je dokonalevhodný pro podrážděnou pokožku, pokud máte ekzém nebo jiný kožní stav související se stresem.

Doporučujeme použít neupravené mandle k očištění pokožky. Tímto způsobem směs, kterou vytvoříte, bude také obsahovat živiny, dokonce i ty, které nejsou zpracovány.

Použití surových mandlí vám také umožní lehce odlupovat pokožku pro hluboké čištění.

Rosemary

Pravděpodobně jste slyšeli, jak některé starší ženy mluví o rozmarýnové vodě jako prostředku pro barvu obličeje.

My všichni potřebujeme rozmarýnový olej, protože je snadno použitelný a výsledky jsou působivé.

rozmarýn je bohaté na minerály (hořčík, zinek, železo), esenciální mastné kyseliny a vitaminy B a C. je také vysoký obsah antioxidantů a kolagenu, čímž se pokožka vláčná a hebká.

Navíc tato úžasná léčivá rostlina zlepšuje přirozené zvlhčení pokožky díky svým oběhovým vlastnostem. Výsledek - lehká a intenzivní neosvětlená barva.

Je to také silný anti-aging produkt, díky vitamínu C a mastné kyseliny, to důkladně čistí obličej a minimalizuje jizvy od akné.

Rosemary voda může být použita jako čisticí prostředek a jako tonikum, vařený jako koncentrovaná infuze můžete použít rozmarýn olej, ale je třeba ředit.

přírodní prostředek pro čištění kůže

 • složkách? Šálek mletých mandlí (50 g)
 • 5 lžic listů rozmarýny - čerstvé nebo sušené (50 g)
 • 1 šálek vody (200 ml)
 • Příprava nejprve připravit rozmarýn vody. Chcete-li to provést, vařte vodu a přidejte listy rozmarýnu. Cook jedna minuta, pokud suché rozmarýn nebo 5 minut, pokud se v čerstvém stavu.
 • Oheň vypněte, zakryjte víkem a nechte směs stát 15 minut. Léčte infuzi, a když je teplo, postupně přidávejte mleté ​​mandle. Získáte
 • hustou smetanovou pastu, která se nerozkládá.Udržujte tuto pastu ve vzduchotěsné nádobě v lednici
 • maximálně deseti dnů. také číst //moyezdorovya.com.ua/rozmarinove-milo-dlya-zhirnoyi-shkiri-vlasnoruch/

Jak se přihlásit Jak jsme již řekli, toto čistící prostředek s mandlemi a rozmarýnu má pastovitou texturu, která může být použita velmi snadno, pokud hydratační peeling.

Zde je vše, co musíte udělat:

namočte tvář teplou vodou.

 • zúčastnit pastu (o velikosti lískových ořechů)
 • potom smíchat s malým množstvím vody v ruce, že se stane kapalina. Naneste ji na obličej a
 • dobré masové prstů během jedné minuty, zejména T-zóny (čelo, nos a brada). směsi teplé nebo studené vody a suší se dobře obličej opláchněte.
 • Podle potřeby můžete aplikovat tonikum na obličej a zvlhčovač pro typ pleti. Tonic může být rozmarýnová voda bez dalších složek.
 • můžete čistit obličej těchto domácí opravné prostředky ve večerních hodinách před spaním. Pokud máte mastnou pleť, nebo akné, použijte ji v ranních hodinách, kdy vzhůru.
 • Můžete použít tento nástroj na všech oblastí těla, které chcete vyčistit, hydratují a zklidňují,jako jsou oblasti s akné, ekzémy, lupénka či suchou pokožku. Vyzkoušejte to!

Micellární voda doma. Kůže bude potěšena!

micelární voda - novinku na trhu kosmetických výrobků, které se velmi rychle staly nedílnou součástí make-up a péče.


Jak se zbavit váčků pod očima

Jak se zbavit váčků pod očima

Health pytlů či Kruhy - jasné znamení únavy, stresu a vyčerpání. Kvůli nim tvá tvář vypadá starší, právě proto, že jakmile si je všimnete, snažíte se tuto část oka skrýt make-upem. Nicméně použití make-up není jediným řešením problému. Existují některé přirozené metody, které jsou velmi účinné a užitečné pro zlepšení vzhledu této důležité části vašeho obličeje.

(Krása)

Jak se postarat o vlasy dítěte

Jak se postarat o vlasy dítěte

Obvykle vzhled vlasů dítěte v průběhu času se velmi liší. Když jsou velmi malé, pak docela často nestačí, ale nebudete mít čas si všimnout, jak jsou vlasy silné a vzpurné. To je důvod, proč je dobré vědět o nejlepších produktech péče o vlasy pro dítě tak, aby rostlo co nejvíce zdravé a silné. Nezapomeňte, že to bude naučit je starat se o sebe od raného věku , což je zvláště důležité u dívek.

(Krása)