Vyčistěte zablokované cévy pomocí jednoduché recepty nápoje


Vyčistěte zablokované cévy pomocí jednoduché recepty nápoje

Mnozí lidé se obávají o blokovaných tepny, protože porucha je častější ve světě v důsledku špatné stravovací návyky a neaktivní životní styl, který podstatně zvýší hladinu cholesterolu v krvi. Ale mnozí lidé stále nevědí, že tomuto zdravotnímu problému lze přirozeně zabránit pomocí jednoduchého nápoje, který si můžete vařit doma.

Nedávná studie ukázala, že granátové jablko extrakt může pomoci zabránit aterosklerózy - nemoc, která nastane, když se koronárních tepen stávají silnější vzhledem k hromadění tuku. Ve studii publikované v časopise „Ateroskleróza“, se ukázalo, že z granátových jablek může pomoci odblokovat tepen, když se nahromadily velké množství cholesterolu.

Abychom dospěli k tomuto závěru, výzkumníci experimentovali s hlodavci, kteří měli koronární potíže a dal jim extrakt z granátového jablka po dlouhou dobu. Po ukončení experimentu, došli k závěru, že konzumace granátového jablka bylo rozhodující, aby se zabránilo hromadění zubního plaku v tepnách hlodavců a zamezení jeho tvrdnutí.

studie o výhodách z granátového jablka extraktu při očistě tepny také odhalilo následující důležité výhody:

 • Pomegranate schopné snížit hladinu oxidačního stresu.
 • Může snížit chemotaktický protein monocyt-1 - chemický indikátor spojený se zánětlivými procesy v tepnách.
 • Může snížit expanzi srdce.
 • Snižuje hromadění tuku v srdečním svalu.
 • Může snížit průnik makrofágů do srdečního svalu.
 • Snižuje anomálie EKG.

Proč má granát dobrý účinek na srdce?

Všechny výhody granátu jsou hlavněkvůli vysokému obsahu antioxidantů, včetně vitaminu C a polyfenolů. Podle dvojitý Nobel laureát Linus Pauling, hlavní příčinou kardiovaskulárních onemocnění je nedostatek vitaminu C.

granáty mají také významný protizánětlivý účinek, který hraje zásadní roli v prevenci srdečních chorob. Díky těmto vlastnostem granátové jablka pomáhají snižovat vysoký krevní tlak, mají dobrý účinek na krevní oběh a stimulují imunitní systém, aby zabránili infekcím.

Šťávu z granátového jablka na snížení hladiny cholesterolu a zúčtování blokovány tepny

tento silný šťávy z granátového jablka a jablka obsahuje vysokou koncentraci flavonoidů, tříslovin a vlákniny, zodpovědný za snižování hladiny cholesterolu a léčení zablokované tepny. Složení

 • 3 jablka 1 granáty

obsluze

umýt ovoce odstranit pesticidy nebo bakterie. Očistěte granát a nakrájejte je na jablkách na velké kousky. Pak je vše umístit do mixéru, přidat trochu vody, aby se usnadnilo míchání a okamžitě pít.

Další významné výhody spotřeby šťávu z granátových jablek

Kromě vyčištění tepen, pravidelná konzumace džusu granátového jablka poskytuje i další významné výhody na těle:

 • má silné antioxidační účinky: šťávu z granátového jablka má antioxidační účinek, který pomáhá snižovat hladinu oxidačního stresu. Mnoho studií zjistilo, že snížení oxidativního stresu může snížit aterosklerotické léze o 44%. To má protirakovinné vlastnosti
 • :vzhledem k vysoké antioxidační granátových jablek může mít také silnou antikarcinogenní účinky. Mnohé studie prokázaly, že džus z granátových jablek může pomoci v boji proti rakovině, ne vyléčit, ale zastavit a zpomalit růst nádorových buněk. Bylo prokázáno, že lidé, kteří pijí sklenici džusu granátového jablka denně může zpomalit průběh rakoviny prostaty.
 • spojenec při hubnutí: šťávu z granátových jablek je také dobrým spojencem pro ty, kteří chtějí mít zdravou váhu. konzumace šťávy jako doplněk diety a cvičení může usnadnit proces spalování tuků a dávají výsledky v kratším čase, než se očekávalo. Tato výhoda je způsobena schopností odstraňovat toxiny z těla a zvyšovat energii.
 • Zvyšuje odolnost: antioxidační složky šťávy z granátových jablek je velkým spojencem imunitního systému dělá. Je užitečné pro zvýšení odolnosti a vytvoření ochranné bariéry proti virům, bakteriím a houbám.


5 Tipů, jak zlepšit jater a žlučníku Recepty

5 Tipů, jak zlepšit jater a žlučníku Recepty

Jater a žlučníku - dva propojené subjekty, které mají některé společné rysy. Oba se nachází v pravé části břicha a jsou spojeny trubkami známých jako žlučovodů. jater - je bezpochyby orgán, který hraje klíčovou roli v těle, jak to toxiny, syntetizuje hormony a enzymy, glykogen udržuje, řídí železo, měď a vitamin A.

(Recepty)

8 Jednoduchých způsobů, jak očistit tělo

8 Jednoduchých způsobů, jak očistit tělo

Recepty Pokud chcete očistit tělo toxinů, zlepšení zdraví a dosáhnout ideální váhy, dodržovat naše rady a vyhnout krátkodobé přísné detoxikační dietu. V tomto článku chceme sdílet tipy každodenní očistu těla přirozeným a jednoduchým způsobem. denně čistí tělo, jak jsme právě zmínil, je mnohem účinnější zavést zvyk denní rituál.

(Recepty)