čIštění a zlepšení tlustého střeva recepty


čIštění a zlepšení tlustého střeva recepty

tlustého střeva, také známý jako tlustého střeva, je subjekt odpovědný za pohyb a vylučování odpadu, který nepotřebuje. zdravé tlusté střevo je klíčem k dobré kondici organismu, protože je zodpovědný za to, že ostatní orgány nejsou ovlivněny jedovaté látky a většina orgánů řádně fungovat.

Od starověku se očkování tlustého střeva považuje za jeden z nejlepších způsobů prevence onemocnění.

Nezdravý životní styl a špatné návyky v potravě vést k ucpání tlustého střeva, a proto mohou mít zdravotní problémy, jako jsou:bolesti břicha, zácpa, záněty, nadýmání, obtíže při hubnutí a dokonce i rakovinu.

Naštěstí existují recepty založené na přírodních produktech, které mohou vyčistit a upravit fungování tlustého střeva. Chcete vědět, jak vyčistit tlustého střeva? V tomto článku vám o tom řekneme přesně.

tipů, jak se čistí tlustého střeva a udržují její zdravotní

Než dáme vám recepty na přírodní prostředky pro čištění tlustého střeva a odstraňování toxinů z níchtěli nabídnout několik tipů, které mohou pomoci čistit a udržovat střevo její zdraví.

Celková délka lidského střeva je asi tři metry, takže potraviny musí překonávat poměrně dlouhou cestu. Takže určitá část balastních látek zůstává v ní. Velmi často prohlížení střev osoby ukazuje přítomnost velkého množství fekálních kamenů.

V důsledku toho, neporušuje kameny tlustého střeva přirozenou cestou, pomalu se rozkládá jed a toxinů osobu. Někdy je zapotřebí medikamentózní léčba. Po vyčištění tlustého střeva nelze zabránit. Jíst více vlákniny

Odborníci se domnívají, že pro udržení čistoty a zdraví tlustého střeva by měl jíst alespoň 40 gramů vlákniny denně. Některé potraviny s vysokým obsahem vlákniny, zeleniny, semena, fazole, ořechy, ovoce a obilovin.

Zvolte výrobky opatrně

Čištění tlustého střeva, by měla snížit spotřebu výrobků, které zanikla. Jedná se o polotovary, cukr, bílou mouku, alkohol a kofein. Můžete nahradit tyto potraviny s ovocem a zeleninou, jako je například špenát, tuřín, růžičkovou kapustu, mangold, řepa, mrkev, dýně, maliny, brusinky, ostružiny, fíky, data, hrušky. Pít více vody

Voda hraje velmi důležitou roli při čištění střev, protože pomáhá odstranit toxiny a odpad, který může blokovat svou práci. Doporučuje se pít 6 až 8 sklenic vody denně.

Zapojit Sportovní Cvičení také vliv na detoxikaci tlustého střeva a jiných částí těla. Je nutné sportovat pravidelně. Doporučujeme různé druhy sportů, jako je jóga, plavání, jízda na kole a další.

3 jednoduché recepty čistit a obnovit tlustého střeva

aloe vera šťáva a citronovou

Jedná se o velmi jednoduchý recept, a navíc účinně pomáhá čistit střeva. S ním můžete zbavit toxinů v těle, podporuje hubnutí a dokonce zabraňuje rakovině. Ingredience

 • aloe vera listy 2 5 citrony
  • 5 lžičky medu 1 litr vody

   Method Mix aloe vera vlákniny, jemně nasekané na kousky citronové šťávy, medu a vody za použití mixéru. Udělej to po dobu několika minut, pak se nalije do skleněné nádoby v lednici vychladnout a pít šťávu na lačný žaludek.

   Můžete ji použít pro každodenní život, protože efekt to je prostě neuvěřitelné, zmizí zácpa, nadýmání, poruchy střev, zbytek zažívacího traktu, zvyšují imunitu.

   salát k vyčištění tlustého střeva

   Tento chutný salát je ideální pro přirozené čištění střev a on ztratí pár kilo navíc. Připravujte ho pravidelně - a budete se cítit zdravě.

   • Složení 1 1/2 šálky červené zelí jemně nasekaná 1
    • cibule 4 nasekané stroužky 1 stonek
    • drcené nebo nasekané celer 3 střední mrkve
     • 2 slupce jablka, rozřeže na proužky o 1/2 šálku
     • cukety, nakrájené na proužky
     • 1 / 2 šálky vařené dýně 1/2 šálku řepa
      • Přísady: semen fenyklu, 1 lžička bazalky, 1 lžička oregana, 1 lžíce jemně nasekané čerstvé kořen zázvoru, 1/4 lžičky rozmarýnu listy, ½ lžičky tymiánu. 2 lžíce pikantní máta a 2 lžíce citronové šťávy
       • olivový olej
        • balsamico 2 polévkové lžíce horké omáčky zvolit

        Příprava K přípravě salátu, smíchat všechny přísady. Přidejte bylinky a sezónu s citronem, balsamicovým octem, olivovým olejem a kořeněnou omáčkou. Tento salát „vyhnat“ Tělo všech toxinů, snižuje plynatost ve střevech, rychle zhubnout. Můžete jíst v neomezeném množství.

        lišta s jahodovou, ananasem a petrželkou

        tento lahodný koktejl je ideální pro zmírnění zánětu a vylučování toxinů, které porušují normální funkci střeva. vlastnosti s jahodovou, ananasu a petrželkou učiní tento koktejl účinné diuretikum, což je také bohatá na antioxidanty. Složení

         • 6 jahody 1 plátek čerstvého ananasu
         • 1 polévková lžíce čerstvé petrželky

         Způsob přidat všechny složky v mixéru a nalít trochu vody, aby se směs stala homogenní. Smíchejte bramborové kaše na několik minut, dokud není pás homogenní a vypijte je na prázdný žaludek.

         K vyčištění tlustého střeva vyvstala potřeba, přidat do svého jídelníčku co nejvíce ovoce a zelenina, maso a ryby strava a dostatek tekutin.

         V případě jakýchkoli problémů je však nutné konzultovat s odborníky a vyšetřit tlustého střeva.


         Strip pro úpravu střevní střevní

         Strip pro úpravu střevní střevní

         Recepty hraje důležitou roli v těle, jako je způsob, jímž jsou toxiny vylučovány. také reguluje několik životně důležitých funkcí, které jsou zárukou dobrého zdraví . Specialisté se shodují, že mezi příčiny většiny závažných onemocnění: podvýživa, špatné pohyby střev a v důsledku toho akumulace toxinů.

         (Recepty)

         Užitečné pás ke snížení nadýmání

         Užitečné pás ke snížení nadýmání

         Recepty Smoothies jsou stále více populární díky své ovocnou, krémovou texturu, vzhled a užitné vlastnosti. Tento nápoj je skvělý na snídani nebo oběd, protože neobsahuje mouku, cukr, žádné zpracované produkty. V tomto článku se s vámi podělíme o recepty tři úžasné a užitečné pruhy - jedna zelená, druhá žlutá a jedna oranžová.

         (Recepty)