ČIštění těla zeleným čajem, citronem a steviem


ČIštění těla zeleným čajem, citronem a steviem

Pružina a podzim - ideální období pro dokončení čištění těla. Měli byste očistit své tělo toxinů, které se hromadí v důsledku špatné výživy, špatné návyky, sedavým životním stylem, znečištění životního prostředí, negativních emocí a obrovským množstvím dalších faktorů.

Všechny tyto faktory mohou mít významný vliv na zdraví, pokud neděláte nic, co by vaše tělo bylo jasné. V tomto článku budeme hovořit o jednoduché, ale nesmírně účinné léčbě, která obsahuje pouze tři nádherné léky: zelený čaj, citrón a stevia.

Proč provádět terapeutické čištění těla?

Toxiny, které se hromadí v těle a nejsou zničeny, nakonec vedou k rozvoji chronických a degenerativních onemocnění. tělo začne odstraňovat toxické látky prostřednictvím výkalů, moči, potu, dýchání, menstruace a tak dále.

Množství toxinů je však často příliš vysoké, aby je úplně zničilo, a proto se tělo začalo hromadit a přemáhat.

Terapeutické čištění a detoxikační dieta zvyšují schopnost těla "umyt" tyto toxiny a okamžitě si všimnete výhod léčby. Budete se cítit životaschopnější, budete mít lepší náladu a samozřejmě budete mít lepší pohled.

Je důležité poznamenat, že toto čištění, které je nutné provést správnou výživu, je prováděno nejen pro účely úbytku hmotnosti . Nicméně,můžete ovládat vaši váhu tím, že je budete provádět častěji, například každé dva měsíce.Zelený čaj

Zelený čaj má důležité antioxidační vlastnosti, které zpomalují stárnutí buněk.

Navíc také pomáhá v boji proti retenci tekutiny v těle , čistí kůži před kontaminací a zmírňuje příznaky alergie.Je to přirozený protirakovinový prostředek a proto mnoho odborníků na výživu doporučuje, aby ho pravidelně pil.

Mějte na paměti, že i přes schopnost snížit stres, má trochu povzbuzující účinek. Citron

Výborný lék a čistící jídlo -

citron.Ačkoli citrus je v podstatě kyselý, citrón má výhody výlučně alkalické:pomáhá tělu trávit a rozpouštět tuky. Je také ideální pro léčbu kardiovaskulárních onemocnění.Steve

Toto zdravé přírodní sladidlo neobsahuje kalorie.

Steve částečně snižuje krevní tlak a zvyšuje přirozenou obranyschopnost těla.Chutná sladce, a měli přidat jen trochu citronu ke slazení jakékoliv jídlo.

Stevia může být rafinované, ale tento typ nezahrnuje lékařské výhody jsme je uvedeno výše. Nicméně, to je stále velmi atraktivní, protože má škodlivé účinky, jako je rafinovaný na bílý cukr a umělá sladidla.Jak provádět kompletní čištění těla?

Připravte dva litry zeleného čaje denně. Používejte 5 balení nebo 5 čajových lžiček zeleného čaje pro dva litry vody.

Ujistěte se, že voda neváří (zahřejte na teplotu přibližně 80 ° C). Nechejte maximálně 4 minuty, pak vytáhněte tašky a přidejte čerstvou citronovou šťávu.

Oslaďte čaj několika kousky čistého stevia extraktu podle chuti.

Pokud místo toho použít suchý extrakt z listů stevia, přidejte jej ve stejné době, kdy si dát čaj vyluhovat.

Měl bys pít asi osm až deset sklenic tohoto čaje, třikrát denně.

Před Snídaně: 2 šálky

  • Celé dopoledne: 4 šálky
  • K večeři: 4 šálky
  • Vždy byste měli pít nálev mezi jídly, půl hodiny před jídlem nebo hodinu a půl po jídle.

pamatovat!

Toto tělo očista trvá asi 2-4 týdnů, délka

závisí na výsledcích, které vám v celém průběhu léčby.V tomto okamžiku byste měli není dieta, ale je třeba omezit sebe a vyhnout se tyto škodlivé produkty, jako jsou:

Sugar

  • a sladkostimouky a pekárenských
  • smažená jídla nebo hydrogenované tuky
  • polotovary
  • klobásy a mastné sýrů
  • stimulanty: alkohol, káva , černý čaj a kruhy


Med a česneková tinktura 7 dní půstu

Med a česneková tinktura 7 dní půstu

Recepty Česnek je jedním z nejčastěji používaných přírodních složek ve vaření na celém světě. Věděl, že všechno půjde dobře chuť s jiným kořením a tím zvyšuje chuť pokrmů. Ale česnek - více než jen jedním z klíčových spojenců v kuchyni, česnek ceněné po staletí, protože jeho schopnost zmírnit příznaky různých nemocí.

(Recepty)

Chutné nápoje na bázi citronu na snídani

Chutné nápoje na bázi citronu na snídani

Mnoho okamžitě po probuzení vypil šálek kávy. Ale málo lidí ví, jak užitečné pít v ranní teplé vodě s citronem, a to zejména v zimě. Kromě toho je tato náhražka kávy velmi snadná k vaření: pro polovinu citronu a teplou vodu je nutná pouze šťáva. Pravděpodobně jste již obeznámeni s přínosy citrónové vody ráno na prázdný žaludek.

(Recepty)