ČIštění těla zeleným čajem, citronem a steviem


ČIštění těla zeleným čajem, citronem a steviem

Pružina a podzim - ideální období pro dokončení čištění těla. Měli byste očistit své tělo toxinů, které se hromadí v důsledku špatné výživy, špatné návyky, sedavým životním stylem, znečištění životního prostředí, negativních emocí a obrovským množstvím dalších faktorů.

Všechny tyto faktory mohou mít významný vliv na zdraví, pokud neděláte nic, co by vaše tělo bylo jasné. V tomto článku budeme hovořit o jednoduché, ale nesmírně účinné léčbě, která obsahuje pouze tři nádherné léky: zelený čaj, citrón a stevia.

Proč provádět terapeutické čištění těla?

Toxiny, které se hromadí v těle a nejsou zničeny, nakonec vedou k rozvoji chronických a degenerativních onemocnění. tělo začne odstraňovat toxické látky prostřednictvím výkalů, moči, potu, dýchání, menstruace a tak dále.

Množství toxinů je však často příliš vysoké, aby je úplně zničilo, a proto se tělo začalo hromadit a přemáhat.

Terapeutické čištění a detoxikační dieta zvyšují schopnost těla "umyt" tyto toxiny a okamžitě si všimnete výhod léčby. Budete se cítit životaschopnější, budete mít lepší náladu a samozřejmě budete mít lepší pohled.

Je důležité poznamenat, že toto čištění, které je nutné provést správnou výživu, je prováděno nejen pro účely úbytku hmotnosti . Nicméně,můžete ovládat vaši váhu tím, že je budete provádět častěji, například každé dva měsíce.Zelený čaj

Zelený čaj má důležité antioxidační vlastnosti, které zpomalují stárnutí buněk.

Navíc také pomáhá v boji proti retenci tekutiny v těle , čistí kůži před kontaminací a zmírňuje příznaky alergie.Je to přirozený protirakovinový prostředek a proto mnoho odborníků na výživu doporučuje, aby ho pravidelně pil.

Mějte na paměti, že i přes schopnost snížit stres, má trochu povzbuzující účinek. Citron

Výborný lék a čistící jídlo -

citron.Ačkoli citrus je v podstatě kyselý, citrón má výhody výlučně alkalické:pomáhá tělu trávit a rozpouštět tuky. Je také ideální pro léčbu kardiovaskulárních onemocnění.Steve

Toto zdravé přírodní sladidlo neobsahuje kalorie.

Steve částečně snižuje krevní tlak a zvyšuje přirozenou obranyschopnost těla.Chutná sladce, a měli přidat jen trochu citronu ke slazení jakékoliv jídlo.

Stevia může být rafinované, ale tento typ nezahrnuje lékařské výhody jsme je uvedeno výše. Nicméně, to je stále velmi atraktivní, protože má škodlivé účinky, jako je rafinovaný na bílý cukr a umělá sladidla.Jak provádět kompletní čištění těla?

Připravte dva litry zeleného čaje denně. Používejte 5 balení nebo 5 čajových lžiček zeleného čaje pro dva litry vody.

Ujistěte se, že voda neváří (zahřejte na teplotu přibližně 80 ° C). Nechejte maximálně 4 minuty, pak vytáhněte tašky a přidejte čerstvou citronovou šťávu.

Oslaďte čaj několika kousky čistého stevia extraktu podle chuti.

Pokud místo toho použít suchý extrakt z listů stevia, přidejte jej ve stejné době, kdy si dát čaj vyluhovat.

Měl bys pít asi osm až deset sklenic tohoto čaje, třikrát denně.

Před Snídaně: 2 šálky

  • Celé dopoledne: 4 šálky
  • K večeři: 4 šálky
  • Vždy byste měli pít nálev mezi jídly, půl hodiny před jídlem nebo hodinu a půl po jídle.

pamatovat!

Toto tělo očista trvá asi 2-4 týdnů, délka

závisí na výsledcích, které vám v celém průběhu léčby.V tomto okamžiku byste měli není dieta, ale je třeba omezit sebe a vyhnout se tyto škodlivé produkty, jako jsou:

Sugar

  • a sladkostimouky a pekárenských
  • smažená jídla nebo hydrogenované tuky
  • polotovary
  • klobásy a mastné sýrů
  • stimulanty: alkohol, káva , černý čaj a kruhy


Přírodní koktejly, jak se zbavit otok

Přírodní koktejly, jak se zbavit otok

Recepty Pokud chcete mít ploché břicho a zbavit se nadýmání, budete muset vést zdravý životní styl, který zahrnuje správné stravovací návyky a pravidelné cvičení. Existuje mnoho způsobů, jak zabránit akumulaci tuků, ale pamatujte na to, že další faktory mohou také způsobit nadýmání. Použití škodlivých potravin, hormonální změny a zadržování tekutin je jen malý vzorek všech příčin nadýmání.

(Recepty)

Salát nadýmání a toxiny

Salát nadýmání a toxiny

Recepty My všichni pocítil tíhu a nadýmání. Nemůžete upevnit džíny, cítit se unavený, nemáte dostatek energie a jste nepohodlní. Tyto příznaky jsou obvykle způsobeny hromaděním toxinů a špatné stravovací návyky, sedavý způsob života nebo stresovými situacemi. Ale nebojte se, všechny tyto problémy jsou snadno překonány zlepšením životního stylu a návyků.

(Recepty)