Jasné ledviny přirozeným způsobem v průběhu týdne


Jasné ledviny přirozeným způsobem v průběhu týdne

Přírodní produkty ledviny - orgán odpovědný za čištění krve škodlivých látek přes močení a regulovat rovnováhu tekutin v těle. A to nejsou všechny jejich funkce.

Pak budeme diskutovat o snadný a přirozený způsob, jak každodenní úklidledvin, které může být opakované jednou nebo dvakrát do roka. Okamžité kroky

Snažte se jíst tyto potraviny po dobu jednoho týdne při čištění ledviny:

 • mléko a mléčné výrobky;
 • Maso, zvláště červené;
 • Mořské plody;
 • bílý cukr;
 • kuchyňská sůl;
 • Alkoholické nápoje;
 • Káva;
 • Tabák.

Jestliže užíváte nějaké léky, je lepší poradit se s lékařem dříve, než začnete čištění ledviny, protože může způsobit nežádoucí účinky.ledvin očista se nejlépe provádí bez použití jakýchkoliv drog.

infuze přesličky a ananas slupkou

pro infuzi přesličky a ananas slupkou budete potřebovat litr vody. Před vařením důkladně umyjte a důkladně protřete přísady.Jezulka se vaří 15 minut a nechá se stát 5 minut. Samostatně vařit ananasový kůži po dobu 20 minut a nechte stát 10 minut. Můžete je vařit současně nebo odděleně po určeném čase vaření.

Když se infúze zchladí, můžete lehce oslabit stevia.

Použití v dopoledních hodinách, aby druhou přestávku (na ne jezdí často v noci na záchod) a po každém jídle.

Tento extrakt obsahuje řadu minerálů, včetně křemíku, ale také pomáhá odstranit přebytečnou tekutinu z těla a zabraňuje zánětu ledvin.

Pokud máte infekci močových cest, můžete přidat do infuze papáje. Čistící dieta

Při plánování se čistí ledviny dieta by měla být dobře promyšlený a nepřidávat do ní potraviny, které mohou způsobit poškození. Doporučujeme, abyste postupovali podle níže uvedených pokynů, abyste zabránili nežádoucím účinkům. To platí také pro jídlo, které jíte před a po čištění ledvin.

Snídaně Snídaně band doporučují užívat ovocné a zeleninové nápoje s ovesnými vločkami nebo rýží nebo několik plátky celozrnného chleba s tahini (sezamová pasta), avokáda, vejce, česnek nebo olejem.

Oběd

Každý den začít oběd s cibulkou polévku.Chcete-li jej připravit, musíte vařit misku v litru vody. Můžete přidat malé množství petrželky, citronu a špetku mořské soli a pepře.

Jako druhé jídlo si můžete vybrat jednu z následujících možností a střídat je denně:

 • Hnědá rýže a luštěniny;
 • Bílé maso a salát;
 • Ryby a pečená zelenina;
 • Obilniny (proso, quinoa, ovesné vločky) s pestem (čerstvé bazalky, piniových oříšků nebo vlašských ořechů, česneku, oleje a špetkou mořské soli Všichni by měli být dobře promíchá.);
 • Vaječné a guacamole s rýží nebo kukuřičnými koláči;
 • Sušené těstoviny se žampiony a hráškem;
 • rajče, rukolou, avokádo, okurka, sušené ovoce, kukuřice, olivy a vejce, vařená s celozrnný toastu s.

večeře v večeři doporučujeme přidat denní zeleninová polévka (zelí, cuketa, dýně, cibule, atd.), Který se připraví přidáním lžičku kurkumy a suché lžícemi ovesných vloček.

Pro dezert můžete jíst pečené jablko s ořechy. Snack

Pokud máte pocit, hlad po ránu nebo uprostřed dne, jíst ovoce nebo sušené ovoce (fíky, švestky, meruňky). Pít vodu

musí pít vodu v průběhu dne po jídle, jak je požadováno v těle, a v závislosti na rytmu života, doba byla podobně. Voda by neměla být zneužívána, jen udržujte tělo hydratované. Například, pokud máte zánět ledvin a močových problémů, to je lepší, aby nezneužívali na kapalné potravy, dokud vyléčen.

Je velmi důležité používat teplou vodu na prázdný žaludek. Tímto způsobem bude tělo fungovat lépe.

Teplo v ledvinových

ledviny a játra - jediný orgán, který těžit z tepelného příkonu, protože mají tendenci supercool. Ledviny také závisí na aktivitě a pokududržet v teple, bude to zlepšit své zdraví a vitalitu .

K tomu budete potřebovat půl hodiny denně použití e-mail nebo topné podložky, masáže, nebo jít na pokrytí Celá oblast ledvinpřírodní vlny. Nezapomeňte na tyto tipy především v chladné sezóně.


Olivový olej a citron pro jasné ráno

Olivový olej a citron pro jasné ráno

Dnes vám řekneme o nádherné terapeutické látce, která je známa od starověku a která by měla být známá všem. Víme , jaký vliv má zdraví na normální stoly lžíce olivový olej a citron? Pojďme dohromady! Konzumujte lžíce olivového oleje a citronu s cílem zlepšit zdraví. Jak víte, olivový olej je hlavní součástí středomořské stravy.

(Lidových opravné)

Jak se zbavit červených znamének

Jak se zbavit červených znamének

Přírodní prostředky Máte-li červené mateřské znaménko, neměli byste bít na poplach, protože ne jako hrozbu pro své zdraví . Nicméně, mnoho lidí, kteří mají takové mateřské znamení chtějí, aby je výlučně estetické úvahy . V tomto článku se budeme diskutovat o přírodní prostředky na pomoc zbavit red moly, a vysvětlit, co to je, proč k nim dochází, nezapomeňte léky pro jejich léčbu a některé obecné tipy na péči a chrání pokožku.

(Lidových opravné)