Urážlivé lidi nikdy neodpustí a nezapomeňte


Urážlivé lidi nikdy neodpustí a nezapomeňte

Nechutenství je negativní pocit, který může opravdu poškodit vaše duševní zdraví. Je to proto, že urazení lidé nemohou zapomenout a odpouštět druhým za zranění, která jim způsobila.

Možná někdo něco řekl nebo udělal něco, co by mu ublížilo, urazení lidé nikdy nenajdou štěstí, protože budou žít s břemenem na ramenou. Chybí jim prostředky potřebné k odpuštění, a to vede k hluboké hořkosti uvnitř.

Rozptýlení se liší od odplaty

Někteří lidé si mohou myslet, že urážky a odplaty jdou ruku v ruce, ale to jsou dvě různé věci. Rušení je pocit zranění, který nás přiměje, aby jiný člověk zaplatil za to, co udělal.

Kromě odškodnění - když budeme jednat nepřátelsky na jiné osoby, a udělat vše pro to, aby se jí ze života peklo za to, co udělala.

Ačkoli se obraz a odplata opravdu někdy objevují společně, postižená osoba je obvykle pasivní a nikdy nečiní svou touhu. Nevypadá jako lidé, kteří jsou opravdu odpudiví.

Urazení lidé hromadí nenávist a hněv. Mohou toužit po zlu pro jiné osoby, ale tyto myšlenky zřídka ztělesňují. Věnují se kritice, odsouzení, nadřazenosti a šíření jedovatých postojů.

Charakteristiky urážených lidí

Nyní, když víme trochu víc o urážkách, budete se pravděpodobně ptát sami sebe, jak identifikovat osobu, která se dopustila trestné činnosti, nebo které funkce hledat.

Zvažte některé z nich:

Urážlivé lidi nikdy neodpusťte a nezapomeňte

Někteří lidé odpouštějí, ale nikdy nezapomínají. Urážliví lidé lhát na sebe a říkají, že někomu odpouštějí. Ale uvnitř stále vyživují negativní pocity pro jiné osoby.

Nezajímají se v minulosti

Jsou navždy přilepená v minulosti. Zdá se, že se nikdy nemohou poučit z negativního zážitku.

Nemohou se nikdy mýlit

Lidé, kteří mají v sobě pocity urážky, si myslí, že jsou perfektní a nikdy nedělají chyby. To je velmi strnulé s ostatními, kteří jedná jinak než by chtěli.

Oni jsou snadno urazeni.

Často je obtížné jednat s člověkem, který je urážen, protože všechno, co říkáte nebo děláte, ji může určitým způsobem urazit.

Myslí si, že jsou lepší než ostatní

Obraz, který jim někdo způsobil, způsobuje, že se stanou obětí, která jim neumožňuje vidět chyby v soudech. Jejich vnímání reality je často špatné.

Life - mýdlo opera

Life škodlivý nebo zraněné osoby se točí kolem nejistota a neschopnost překonat minulost. Je to jako mýdlová operní, kde jsou vždy v roli obětí.

Zvuk znám? Rozpoznáváte některé z těchto funkcí v sobě? Stejně jako všechny emoce může být obraz překonán. Stačí o tom vědět.

Každý se může změnit

Pokud poznáte mnoho z uvedených funkcí, je důležité si s ostatními komunikovat. Snažte se vnímat vše, co vám mohou říct.

Talking s ostatními lidmi a sdílení názorů vám pomůže určit, kdy se mýlíte. To vám pomůže pochopit, proč jste skrytý obraz uvnitř a co můžete udělat, abyste ho zbavili.

To může být obtížné. ❑ Pachatelé často popírají, že jsou , když si myslí, že odpouštějí druhým, když ve skutečnosti tomu tak není.Proto potřebujete vědět, jak přijmout poctivou sebekritiku a uvědomit si, že ne vždy slova příbuzných a milovaných mohou být příjemná.

Pokud znáte někoho, kdo skryje obraz, mějte na paměti, že každá osoba se může změnit.

Takže si nemyslete, že člověk, který je zraněn, bude vždycky takový.

Pokud to uvědomí, může ji zastavit.


Neuvěřitelná mysl zralé ženy

Neuvěřitelná mysl zralé ženy

Sylvia - 48letá žena, která se ráno probudila ráno. Řekla jí: "Je po všem, chci rozvod." Byla si jistá, že její manžel měl velmi vysoký názor na sebe a že jejich vztah byl neúspěšný. Uvědomila si, že většinu svého života trápila za ostatní. Ona se obklopila lidmi, kteří se o ni jen starali. Hmla, která jí zabránila v tom, že se jí zjevně rozptýlila.

(Sex a vztahy)

Jak zlepšit erekci partnera

Jak zlepšit erekci partnera

Erektilní dysfunkce je častější než si myslíte. Ačkoli to je často spojeno s fyziologickými změnami u starších osob, ve skutečnosti to může mít vliv na muže v každém věku, takže potřebujete vědět, jak zlepšit erekci. Je to velmi běžný jev, protože mladí lidé, kteří trpí tímto problémem se může cítit velmi zmatený, a jejich partneři často nevědí, co dělat, aby pomohla.

(Sex a vztahy)