Hugs skutečně zlepšit duševní zdraví a vztahy Sex


Hugs skutečně zlepšit duševní zdraví a vztahy Sex

ruce - to je jistě forma neverbální komunikace, že všichni bychom měli praktikovat častěji u těch, kteří jsou nám blízcí.

také jasné, že jsou prospěšné pro duševní zdraví.

Mluvíme o nejběžnějším gestu na světě. Hugs znát ani jazyk, ani kulturu, ani náboženství. Jsou dokonce vyšší než naše.

Zvířata také pochopit, obejmout nebo spíše tělesný kontakt jako způsob, jak komunikovat s ostatními členy své skupiny. Tento základní gesto vyjadřuje pocit bezpečí a blízkosti a vytváří spojení mezi členy skupiny.

lze říci, že objetí, že fyzická intimita je univerzální. A my všichni mluvíme tímto emocionálním jazykem určitým způsobem.

Zjistěte něco o tom víc.

1. fyzickou blízkost jako formu objetí

Některé aspekty určitě pocítili osoba.

Hugs smysl, když pocházejí od lidí, kteří mají pozitivní a zdravý vztah s vámi. Nicméně

cizí fyzická blízkost často vnímáno jako hrozba.

Když jsme se obejmout někoho, nebo držíme posiluje sociální vazby. Je to velmi jednoduché a elementární. To je zdravý zdroj osobního rozvoje.

vždy Ceníme si svou nezávislost, schopnost zlepšit sebe i možnost užít si chvíle samoty. Ale nikdo nemůže popřít, že tyto nejednoznačné gesta, abychom se cítili dobře.

Koneckonců, jsme společenské stvoření. Takže potřebujeme jazyk, který bude cítit, že jsme spojeni s někým a něčím, jako je například rodinu nebo skupinu přátel.

2. Náš mozek je třeba obejmout, a to zejména v raném dětství

Děti, které jsou obsazeny a rodiče, kteří cítili teplo při narození, rostou zralost a emoční rovnováhu.

mozek se vyvíjí „naruby“ a „obráceně“. To znamená, že mozkové struktury, které vyžadují větší pozornost u novorozenců spojené s emocemi.

Když dítě necítí strach a stále cítí bezpečné struktury, jako je hippocampus a amygdala mozku rozvíjet stres a spojené s pocitem opuštěnosti.

Hugs rodiče od narození do 3 let mají zásadní význam pro budoucí citový vývoj.

3. Když slova nevycházejí, nechte objímky zachránit

Pravděpodobně jste žil s partnerem, příbuzným nebo jinou osobou v určitém okamžiku vašeho života.

Jsou chvíle, kdy jsou emoce řízeny námi. Například můžeme argumentovat s těmi, které milujeme, a někdy nakonec něco říci něco, co neúmyslně způsobuje bolest, o které pak litujeme. Když si uvědomíme, že slova jsou v této situaci zbytečná a že jsme všichni pokazeni, můžeme použít ruce a

, abychom jim mohli zachránit. 4. Všichni víme, jak obejmout, ale ne vždy to děláme

Je mnoho lidí, kteří mají rád, když je objímají, ale ne vždy se ujali iniciativy k tomu.

Může to být kvůli nesmělosti, nerozhodnosti nebo nevědomosti, jak rozbít ledu a dostat se do vztahu, kde to není rozpaky.

Pokud jde o objetí, je jedno jednoduché pravidlo:

pokud se vám to líbí, pokud to potřebujete, a pokud chcete, udělejte to. Není nic lepšího než 5 objetí denně!

Přijmout rodiče, partnery, děti nebo přátele, kteří jsou špatní,

vždy pomáhat, uklidnit a utěšit každého. 5. Objetí se postará o emoční zdraví

Hugs mohou být také často vidět ve zvířecím světě. Jsou však zcela odlišné od člověka. Zvířata například nepoužívají objetí, aby pozdravili nebo se s námi rozloučili.


Zvířata hledají blízkost jako spojenectví a posilují sociální vazby.

Měli bychom je také použít pro tento účel. Tímto způsobem můžeme mnoho

uklidnit mnoho obav, snížit stres a kontrolovat úzkost.Přijmout osobu, kterou milujeme, nám pomáhá ocenit přítomnost. Jinými slovy,

nám pomáhají užívat si toho, co se tu děje a nyní, které nám zanechává prostor pro strach. V tomto okamžiku je pouze potvrzení spojení a endorfiny a oxytocin zvyšují intenzitu okamžiku.

Udělejte obejmutí pravidelnou část svého života!


Jak se kouření nebo „black kiss“ Sex a vztahy

Jak se kouření nebo „black kiss“ Sex a vztahy

„Black polibek“ nebo kouření - stimulaci řiti s jazykem a ústy. Jedná se o sexuální praktiku, která je po dlouhou dobu tabu, ale dnes se mnoho lidí odváží mluvit o tom otevřeněji. Zatímco někteří lidé věří, že tento „ošklivý“ a „nehygienické“ Skutečnost, že jde o jeden z citlivých erotogenních zón, což znamená, že některé páry ve skutečnosti ji používat.

(Sex a vztahy)

10 Návyků, které vám neumožňují být šťastní

10 Návyků, které vám neumožňují být šťastní

Každý ví, že není možné být 100% šťastný a existují určité situace, kdy jsou částky nevyhnutelné. Ale často se necítíš humorné, když si uvědomíš, že štěstí je záležitostí volby. Atributy moderního způsobu života, jeho chování, omezení, obavy a problémy se mohou stát překážkou našeho štěstí. Ale i v nejhorším případě je důležité si uvědomit, že život vždy dává důvod, aby byl vděčný a cítil upokojující emoce, které dávají nejtemnější dny jistý význam.

(Sex a vztahy)