Hugs skutečně zlepšit duševní zdraví a vztahy Sex


Hugs skutečně zlepšit duševní zdraví a vztahy Sex

ruce - to je jistě forma neverbální komunikace, že všichni bychom měli praktikovat častěji u těch, kteří jsou nám blízcí.

také jasné, že jsou prospěšné pro duševní zdraví.

Mluvíme o nejběžnějším gestu na světě. Hugs znát ani jazyk, ani kulturu, ani náboženství. Jsou dokonce vyšší než naše.

Zvířata také pochopit, obejmout nebo spíše tělesný kontakt jako způsob, jak komunikovat s ostatními členy své skupiny. Tento základní gesto vyjadřuje pocit bezpečí a blízkosti a vytváří spojení mezi členy skupiny.

lze říci, že objetí, že fyzická intimita je univerzální. A my všichni mluvíme tímto emocionálním jazykem určitým způsobem.

Zjistěte něco o tom víc.

1. fyzickou blízkost jako formu objetí

Některé aspekty určitě pocítili osoba.

Hugs smysl, když pocházejí od lidí, kteří mají pozitivní a zdravý vztah s vámi. Nicméně

cizí fyzická blízkost často vnímáno jako hrozba.

Když jsme se obejmout někoho, nebo držíme posiluje sociální vazby. Je to velmi jednoduché a elementární. To je zdravý zdroj osobního rozvoje.

vždy Ceníme si svou nezávislost, schopnost zlepšit sebe i možnost užít si chvíle samoty. Ale nikdo nemůže popřít, že tyto nejednoznačné gesta, abychom se cítili dobře.

Koneckonců, jsme společenské stvoření. Takže potřebujeme jazyk, který bude cítit, že jsme spojeni s někým a něčím, jako je například rodinu nebo skupinu přátel.

2. Náš mozek je třeba obejmout, a to zejména v raném dětství

Děti, které jsou obsazeny a rodiče, kteří cítili teplo při narození, rostou zralost a emoční rovnováhu.

mozek se vyvíjí „naruby“ a „obráceně“. To znamená, že mozkové struktury, které vyžadují větší pozornost u novorozenců spojené s emocemi.

Když dítě necítí strach a stále cítí bezpečné struktury, jako je hippocampus a amygdala mozku rozvíjet stres a spojené s pocitem opuštěnosti.

Hugs rodiče od narození do 3 let mají zásadní význam pro budoucí citový vývoj.

3. Když slova nevycházejí, nechte objímky zachránit

Pravděpodobně jste žil s partnerem, příbuzným nebo jinou osobou v určitém okamžiku vašeho života.

Jsou chvíle, kdy jsou emoce řízeny námi. Například můžeme argumentovat s těmi, které milujeme, a někdy nakonec něco říci něco, co neúmyslně způsobuje bolest, o které pak litujeme. Když si uvědomíme, že slova jsou v této situaci zbytečná a že jsme všichni pokazeni, můžeme použít ruce a

, abychom jim mohli zachránit. 4. Všichni víme, jak obejmout, ale ne vždy to děláme

Je mnoho lidí, kteří mají rád, když je objímají, ale ne vždy se ujali iniciativy k tomu.

Může to být kvůli nesmělosti, nerozhodnosti nebo nevědomosti, jak rozbít ledu a dostat se do vztahu, kde to není rozpaky.

Pokud jde o objetí, je jedno jednoduché pravidlo:

pokud se vám to líbí, pokud to potřebujete, a pokud chcete, udělejte to. Není nic lepšího než 5 objetí denně!

Přijmout rodiče, partnery, děti nebo přátele, kteří jsou špatní,

vždy pomáhat, uklidnit a utěšit každého. 5. Objetí se postará o emoční zdraví

Hugs mohou být také často vidět ve zvířecím světě. Jsou však zcela odlišné od člověka. Zvířata například nepoužívají objetí, aby pozdravili nebo se s námi rozloučili.


Zvířata hledají blízkost jako spojenectví a posilují sociální vazby.

Měli bychom je také použít pro tento účel. Tímto způsobem můžeme mnoho

uklidnit mnoho obav, snížit stres a kontrolovat úzkost.Přijmout osobu, kterou milujeme, nám pomáhá ocenit přítomnost. Jinými slovy,

nám pomáhají užívat si toho, co se tu děje a nyní, které nám zanechává prostor pro strach. V tomto okamžiku je pouze potvrzení spojení a endorfiny a oxytocin zvyšují intenzitu okamžiku.

Udělejte obejmutí pravidelnou část svého života!


Denní sebevylepšení v 5 krocích

Denní sebevylepšení v 5 krocích

Pro každodenní sebevylepšení v životních stádiích, potřebujete pouze jednu věc: odhodlání. Může se stát, že nyní prožíváte řadu velmi neobvyklých emocí. Cítíte se vyčerpaná, psychicky i fyzicky. Podíváte se na svět, jako by se pohyboval jedním směrem, a vy jdete opačným směrem. Máte jasný dojem, že jste posledním člověkem, k němuž se můžete obrátit, když se ostatní rozhodují a vy jste vždy na pokoji.

(Sex a vztahy)

Nešťastné lásce jako vlak čekající na letišti

Nešťastné lásce jako vlak čekající na letišti

Sex a vztahy cítit neopětované lásky - je stejný jako sen sněhu v žáru letního , řídící plachetnici v klidu, nebo počkat na příjezd vlaku na letišti. Takové pocity jsou zbytečné a bolestivé. Nicméně, i když věděl, že předmětem lásky není oplatit, většina lidí stále ještě nejsou připraveni k prolomení tohoto bludného kruhu.

(Sex a vztahy)