Hugs a polibky - nejlepší lék pro děti


Hugs a polibky - nejlepší lék pro děti

Několik věcí je stejně příjemné a emocionálně pozitivní jako objetí.

Vaše nejlepší vzpomínky, momenty největšího napětí, často se staly v těch několika vteřinách, během objetí s těmi, které milujete.

Síla objíždí a polibků pro děti jde daleko za fyzickou rovinu. Jedná se o gesta lásky, která jim pomáhá růst, rozvíjet sebevědomí a zajišťovat bezpečnost pro interakci se zbytkem světa.

Hugs jsou zdravé, a tento druh léku je tak levné, že stojí za to cvičitkaždý den, zvláště se svými dětmi.

objetí a polibky, léky pro váš mozek

Podle článku, který vyšel v časopise Scientific American, jeden z nejvíce znepokojující důsledky dětských domovů je nedostatek emocionální dotek a dalších gest.

Přestože děti mohou být dobře krmeny a opatřeny řádnou péčí, postrádají interakce pro správný vývoj mozku, pro tyto malé "jiskry", které jim pomohou růst spolehlivě. Rané dětství

-

důležitý čas novorozence mozku je pod který touží zkušenosti, motivace a emoce, se kterými se bude stavět nové nervové spoje, zvyšují tvorbu silnějších struktur v mozku. Při silném stresu, strachu nebo nejistotě budou některé části mozku menší, například hippocampus (část týkající se paměti a emocí).

  • Bylo zjištěno, že děti, které vyrůstají v podmínkách selhání imunity, kterým chybí láska a fyzický kontakt
  • mohou rozvíjet post-traumatický stres, hyperaktivita, nízké sebevědomí a dokonce i agresivní chování. Podle studie zveřejněné v časopise
  • rozvoje a psychopatologie , bylo zjištěno, že mnozí rumunští sirotčince v průběhu 1980,děti trpí vysokou mírou emocionálního stresu. Doporučujeme číst: Jak zlepšit paměť přirozeně

Jejich stres vznikl v důsledku silné emoční deprivace, která se vyskytla v těchto sirotčincích. To způsobilo vysokou hladinu kortizolu v krvi, zejména v mozku.

Účinek byl potenciálně negativní, pokud novorozenec strávil v tomto stavu své první osm měsíců. Pokud uplynulo jen dva nebo tři měsíce, než byli odvezeni do pečovatelské rodiny,

  • efekt může být inverzní. Výzkum ukázal, že dítě, které trpí vysokou mírou emocionálního stresu během prvních osmi měsíců života obecně vyvinuty mnohem nižší IQ a vyšší ukázal úzkostného chování.
  • objetí a polibky - komunikace, chápané ve všech jazycích

Nic není tak instinktivní, silný a léčení, stejně jako náručí milovaného člověka. V případě kojenců a dětí je ještě důležitější udělat následující. Zde je několik důvodů: love

pozitivní gesta, jako je dotýkání, líbání, objímání,

  • pomáhají snižovat stres a stimulují nervové spoje u dětí. Nezapomeňte, že objímky také vytvářejí spojení.
  • Chcete-li se spojit se svými dětmi, obejme je z doby, kdy jsou ještě malé. Je možné, že když vyrostou, budou odmítat tuto praxi, ale je důležité, že jste přijali svůj závazek rozšířit.
  • Odborníci doporučují, že zatímco vaše děti nebude dosaženo čtyři nebo pět let, máte ve zvyku, aby jim probudit polibkem a objetí.
  • Není nic lepšího, než začít a ukončit den tímto gestem lásky. Když se stanou staršími, objímání může být velmi terapeutické, pokud se vaše děti rozhněvají, bojí nebo se obávají. Navzdory skutečnosti, že není nikdy potřeba nějaký konkrétní důvod nabízet objetí, existují jisté situace, kdy jim přinese vyšší úroveň bezpečnosti.
  • I když je pravda, že někdy unaví, protože tvrdá práce vzdělání může způsobit stres, zvláště pokud máte jinou práci, která by měla bát a různé věci, které je třeba řešit, jak se objeví ... je důležité, že jste nezapomeňte o "emocionální péči" o své děti.

Dítě nejen potřebuje jídlo, oblečení a vzdělání.

Potřebují pozitivní slova, vaši pomoc při řešení jejich obav a pocitů.

Potřebují, abyste byli v emocionálním světě vůdci pochopením jejich hysterie a úzkosti. Doporučujeme také číst: Jednoduchost. To je tajemství rodičovství

Navíc děti jsou velmi dobře známo, kdy nebo jen obejmout je upřímný, a když si to ve spěchu. Dej jim čas, který si zaslouží.

No gesto lásky není tak důležitý jako rodič a dítě, což znamená, že byste měli být nadaný vytvořit tyto magické momenty, které budou žít navždy v jejich myslích.

Řekni nám tedy ... že jste dnes objímali své děti? Nečekejte na slušnou příležitost ... i když jsou teenagery!


7 Produktů škodlivých pro zdraví střeva

7 Produktů škodlivých pro zdraví střeva

Záškrtu zdraví je nesmírně důležité pro celkový stav těla . Nakonec tento organismus pomáhá absorbovat živiny a produkovat odpad. Věděli jste, že střevo také obsahuje prospěšné bakterie? Žijí miliony bakterií. Ve skutečnosti jsou nezbytné pro normální trávení , protože jsou odpovědné za rozdělení určitých sloučenin, které tělo nemůže trávit.

(Užitečné návyky)

Odstranit toxiny z podpaží jako prevenci rakoviny prsu

Odstranit toxiny z podpaží jako prevenci rakoviny prsu

Užitečné návyky používání deodorantů a antypersperantiv nedílnou součást péče o své vlastní hygienu pro lidi na celém světě. Je třeba, aby se snížilo nadměrné pocení a pomalý růst bakterií, které mohou způsobit nepříjemné pachy. Nicméně, mnoho lidí neví, že některé z těchto léků jsou toxické látky, které mohou projít přes kůži a do těla a způsobit vážné onemocnění, jako je Alzheimerova choroba.

(Užitečné návyky)