Hugs - nejlepší sedativa


Hugs - nejlepší sedativa

Zajímavá fakta, jak je dobře - pocit, že objetí, které vyplňují od hlavy až k patě, světlo a dělá zavřeš oči, takže si s pocitem integrity na samém jádru svého bytí.

Proč? Protože objetí je gesto, které může rozbít strachy, povzbuzovat vás, posilovat vazby, relaxovat a pomáhat vám zůstat klidní. Teplo, které jsme procházejí upřímné objetí může být ve srovnání s teplem z kamen, takže nakonec obejmout činí jeden cítit jako doma.

Hugs - nejlepší lék na uklidnění duše

Ať se s námi stane, cítit teplo v náručí někoho, kdo nám záleží, je nezbytné pro dobré zdraví a smyslem pro podporu v obtížných časech. Je to něco opravdu jednoduché, ale někdy to může být těžké najít.

Malé objetí mnoho slz může vyschnout, také krátké slovo může vás naplní štěstím a malý úsměv může změnit svět. Jsou to maličkosti, které vyplňují náš svět míru a lásky ... Hugs

velmocí je to, co všichni máme, nádherný hojivý lék na trápení, zklamání, odmítnutí nebo zrady.

Takže vždy, když máme příležitost, měli bychom použít tu nejlepší léčbu proti úzkosti, které máme k dispozici - radost z lásky, přátelství, setkání dvou těles vyjádřit náklonnost, přátelství a teplo. Objetí vyhrát

obavy, že jsou splněny dvě duše, které chrání sebe a poskytují si navzájem bezpečnost čelí překážkám dohromady dává sílu vyrovnat se s problémy života, položit pevné základy našich úsměvů.

Hugs pomáhají vzpomenout si, že dokážeme překonat všechny těžkosti a že nejsme sami. Plní nás s radostí. Tyto kontrakce mohou být dány tak silou, jak se zdá, že se chystáme zlomit, ale ve skutečnosti nás posilují.

Nepochybně objetí - zvláštní spojení, které přenáší léčivou energii. Jsou to nejlepší terapie pro obnovení pocitů, uklidnění emocí a komunikaci s ostatními a se sebou.

Těla se táhnou dohromady v objetí, což pomáhá být trpělivější, relaxovat a cítit se žádoucí. Posiluje pocit sebehodnocení, lásku k sobě a naši schopnost čelit obtížím a odolávat strachu.

Obejdete se - důležité pro přežití

Už jste někdy uklidnili emoce tím, že si obejdete? Cítila ses teplo Pogratuloval jste se někdy za své úspěchy? Vztah s nimi je důležité pro udržení dobrého, aby se vymanily z jeho skořápky, vyjít ze stínu a práce na umění sebelásky, a jako výsledek - dostat se blíže k této osobě.

V sobě objevujeme sami sebe, spojujeme vnější s vnitřním světem a dovolujeme nám pokračovat. Je to jednoduché: přijměte sebe a přijmete svůj život.

Pokud se objímáte, milujete sebe. A pokud se milujete sami sebe, poznáte sami sebe. Zvedněte ruce nahoru a uvolněte své emoce, abyste se přiblížili dobrému životu.

Vzhledem samoobiymam jsme se mohou chránit před falešné lásky, závislost, over-idealizace a vše, co ochuzuje a oslabuje nebo snižuje naši odvahu a laskavost.

Hugs dělají smutek opustit tělo

V mnoha okamžicích našich životů mohou tyto kontrakce změnit situaci. Jak říkají, smutné oči potřebují méně otázek a více objetí, a někdy je to vše, co potřebujeme.

Na konci života lidé nelitují, že se příliš objímají, přenášející energii a lásku. V tuto chvíli jsme litovali, že jsme zanedbávali lidi, které milujeme, pracovali příliš mnoho a denně nevykazovali lásku.

To je velká lekce by se měli naučit držet sebe víc dávat a přijímat objetí, když potřebujeme tento vitamín naplnit energii těla a mysli. To jsou věci, které nikdy nebudete litovat.


Myšlenky ovcí netrápí vlky

Myšlenky ovcí netrápí vlky

Názory ostatních nejsou vždy absolutní pravdou. Naučte se je racionálně přijímat a neztrácejte spánek kvůli špatným slovům lidí. Eleonora Roosevelt kdysi říkala: "Nikdo se nemůže tě cítit horší bez vašeho souhlasu." Ale věřte tomu nebo ne, názor jiných lidí bude vždycky nebo nějak ovlivňovat vás. Jedna z největších chyb, kterou lidé dělají, je přesvědčení , že jejich myšlenky nebo hodnocení jsou absolutní pravdou .

(Zajímavosti)

Tongue, zdraví a emoce

Tongue, zdraví a emoce

Zajímavých faktů jazyk - jeden z nejvíce informativních svaly, které máme v těle. Kromě toho hraje velmi důležitou roli v procesu trávení, ale také může říci, jak zdraví a o své emoce. Máte-li se naučit „číst“ informace, které poskytuje jazyk, může pomoci identifikovat potenciální zdravotní problémy.

(Zajímavosti)