Přijměte mě tolik, kolik můžete.


Přijměte mě tolik, kolik můžete.

Emocionální frustrace a nejistota ve vztazích s vaším blízkým jsou jedním z nejtěžších lidských utrpení.

V těchto pocátech neexistují žádné věkové omezení. Každé dítě, dospělý nebo starší osoba někdy cítí něco takového. Proto každý z nás má podvědomý pocit, který pomáhá určit, jaká láska je navždy. Ačkoliv pochybnosti nás nikdy neopouštějí. Tyto obavy mohou zničit i vnitřní rovnováhu jednotlivce.

Ale především, milujte sebe a nezapomeňte, že svět vztahů je řízen emocemi, které vyžadují upřímnost a laskavost.

Hugs fungují jako léčebné gesty a žádný kontakt s milovníky lidí neprojde bez nich.

Pochybnosti - to jsou malé rozdíly v naší duši

Existuje mnoho druhů pochybností. Některé z nich jsou součástí lidské existence a můžeme říci, že pochybnosti nám pomáhají růst. Bojujeme s nimi, snažíme se napravit duchovní prázdnotu.

Například následující pochybnosti:

 • o volbě povolání a růstu jako zaměstnanec;
 • O přátelé;
 • O vlastních zájmech, sebe-disciplíně a vývoji jako o osobě.

Je to o pochybnostech, že je to neznámé stvoření, které nás nutí stát se silnějším.

Emocionální zážitky jako faktor při ničení

 • Můžeme strávit týdny, měsíce a roky v blízkosti partnera, zatímco jsme absolutně šťastní, ale najednou máme pocit, že v pocity je nejistota.
 • Partnery nechápou, co od sebe navzájem chtějí.
 • Ztráty a jiskry, které udržují vztah mezi všemi. Když rutina začíná, v neustálé diskusi všechny pocity, dokonce i láska, zmizí.

To vše je příčinou složitosti vztahu a překážkou k čistému a stabilnímu životu společně.

Mějte na paměti jednu věc, emocionální zážitky nejsou výhradní pro milovníky. Jak jsme již zmínili, je to psychologický proces, kterým mohou projít jak dospělý, tak i dítě.

 • Pro děti to může být docela bolestivé. Dítě, které necítil lásku a péči od svých rodičů, bude mít jistotu a nízké sebevědomí.

Obecně platí, že psychologický dopad může mít dlouhodobou perspektivu a stane se mnohem později. V každém případě je to velmi vážné.

Je důležité posílit vztahy každý den, komunikovat s blízkými, lidmi, rodiči a dětmi. Skvělý způsob, jak zlepšit vztahy, je přijmout slova, která nevyžadují slova.

Objetí jako terapie

Emocionální zážitky jsou doprovázeny nepříjemnými pocity v srdci. Bolest, pochybnosti, strach ze selhání, osamělost se stává součástí nás. To může vést k porušení fyzického a psychického stavu.

Embrace a oxytocin

Abyste lépe porozuměli povaze objetí, zvažte příklad. Představte si manželství, ve kterém se muž a žena staly velmi vzdálenými od sebe po dobu dvou týdnů. Práce, zodpovědnost za výchovu dětí a neustálé zkušenosti ochladily jejich vztah.

 • Pochybnosti a strachu vyvolaly rozpad vztahů a navíc změnily biochemické procesy v mozku. Nízké hladiny kortizolu, dopaminu a norepinefrinu mohou způsobit stres, který je pro tělo velmi nežádoucí.
 • Podle několika studií, jako například "Novinky v oblasti zdraví", objetí úplně mění procesy v mozku.
 • V tomto příkladu, kdyby chtěla dvojice zastavit hádky, se prostě musí upřímně a pevně obepnout, slova zde nejsou potřeba. Můstek okamžitě zvýší vylučování hormonu oxytocin v těle, který je zodpovědný za soucit a lásku.

Hugs posilují vazby.

objetí jako symbol prosperity

Hugs zlepšit fyzickou kondici, protože mozek vylučuje hormony do těla endorfiny a oxytocin. My na naprosto uvědomělé úrovni si uvědomujeme, že objížďky jsou hezké, kontakty s tak blízkými lidmi jsou doprovázeny tímto činem.

 • Robustní a upřímné objetí pomáhají zbavit se strachu, pochybností a stresu.
 • Také přispívají k fyzickému a psychickému zdraví takovým způsobem, aby jim žádná droga nemohla odpovídat, jako dávku, kterou denně dostáváme od milovaných a milovaných.
 • Je velmi důležité zasít "jednoduché činy vzájemných objetí." Nečekané objetí mohou zastavit svět po dobu několika minut a dělá vesmír trochu lepší

několik hodin hraní s jeho dítě smích con stanu, tak může učinit něco pozitivního v našich šedivých dnech.

Takže ... Kolik jste dnes objímali? To nemusí být dost ...


Nejhorší bouře - bouře v hlavě

Nejhorší bouře - bouře v hlavě

Nejhorší bouřka může často mučit naši mysl. Toto je, když dramatizujeme a rozšiřujeme své emoce. Představte si, že jste odjel s vaší milovanou osobou. Zažili jste hodně. Věřil jste, že se váš svět zhroutí. Nicméně, jak se na tuto situaci podíváte za pár let? Všimnete si, že to nebylo tak špatné, a přehnal jste vše moc.

(Sex a vztahy)

Pryv'yazuytes ne těm, kteří ignorují

Pryv'yazuytes ne těm, kteří ignorují

Sex a vztahy říci, že čím více lidí ignorovat, tím více se bere zájem o muži, který ji ignoruje. Možná proto, že mnoho jako hra "kočky a myši". Nezapomeňte však na osobu, která si nezaslouží vaši pozornost. Jsme svázaní s člověkem, který náhle zmizí, se nehlásí, nevykazuje zájem. Když se taková osoba znovu objeví, cítíme úlevu, spojení se stává ještě silnější.

(Sex a vztahy)