Přijměte mě tolik, kolik můžete.


Přijměte mě tolik, kolik můžete.

Emocionální frustrace a nejistota ve vztazích s vaším blízkým jsou jedním z nejtěžších lidských utrpení.

V těchto pocátech neexistují žádné věkové omezení. Každé dítě, dospělý nebo starší osoba někdy cítí něco takového. Proto každý z nás má podvědomý pocit, který pomáhá určit, jaká láska je navždy. Ačkoliv pochybnosti nás nikdy neopouštějí. Tyto obavy mohou zničit i vnitřní rovnováhu jednotlivce.

Ale především, milujte sebe a nezapomeňte, že svět vztahů je řízen emocemi, které vyžadují upřímnost a laskavost.

Hugs fungují jako léčebné gesty a žádný kontakt s milovníky lidí neprojde bez nich.

Pochybnosti - to jsou malé rozdíly v naší duši

Existuje mnoho druhů pochybností. Některé z nich jsou součástí lidské existence a můžeme říci, že pochybnosti nám pomáhají růst. Bojujeme s nimi, snažíme se napravit duchovní prázdnotu.

Například následující pochybnosti:

 • o volbě povolání a růstu jako zaměstnanec;
 • O přátelé;
 • O vlastních zájmech, sebe-disciplíně a vývoji jako o osobě.

Je to o pochybnostech, že je to neznámé stvoření, které nás nutí stát se silnějším.

Emocionální zážitky jako faktor při ničení

 • Můžeme strávit týdny, měsíce a roky v blízkosti partnera, zatímco jsme absolutně šťastní, ale najednou máme pocit, že v pocity je nejistota.
 • Partnery nechápou, co od sebe navzájem chtějí.
 • Ztráty a jiskry, které udržují vztah mezi všemi. Když rutina začíná, v neustálé diskusi všechny pocity, dokonce i láska, zmizí.

To vše je příčinou složitosti vztahu a překážkou k čistému a stabilnímu životu společně.

Mějte na paměti jednu věc, emocionální zážitky nejsou výhradní pro milovníky. Jak jsme již zmínili, je to psychologický proces, kterým mohou projít jak dospělý, tak i dítě.

 • Pro děti to může být docela bolestivé. Dítě, které necítil lásku a péči od svých rodičů, bude mít jistotu a nízké sebevědomí.

Obecně platí, že psychologický dopad může mít dlouhodobou perspektivu a stane se mnohem později. V každém případě je to velmi vážné.

Je důležité posílit vztahy každý den, komunikovat s blízkými, lidmi, rodiči a dětmi. Skvělý způsob, jak zlepšit vztahy, je přijmout slova, která nevyžadují slova.

Objetí jako terapie

Emocionální zážitky jsou doprovázeny nepříjemnými pocity v srdci. Bolest, pochybnosti, strach ze selhání, osamělost se stává součástí nás. To může vést k porušení fyzického a psychického stavu.

Embrace a oxytocin

Abyste lépe porozuměli povaze objetí, zvažte příklad. Představte si manželství, ve kterém se muž a žena staly velmi vzdálenými od sebe po dobu dvou týdnů. Práce, zodpovědnost za výchovu dětí a neustálé zkušenosti ochladily jejich vztah.

 • Pochybnosti a strachu vyvolaly rozpad vztahů a navíc změnily biochemické procesy v mozku. Nízké hladiny kortizolu, dopaminu a norepinefrinu mohou způsobit stres, který je pro tělo velmi nežádoucí.
 • Podle několika studií, jako například "Novinky v oblasti zdraví", objetí úplně mění procesy v mozku.
 • V tomto příkladu, kdyby chtěla dvojice zastavit hádky, se prostě musí upřímně a pevně obepnout, slova zde nejsou potřeba. Můstek okamžitě zvýší vylučování hormonu oxytocin v těle, který je zodpovědný za soucit a lásku.

Hugs posilují vazby.

objetí jako symbol prosperity

Hugs zlepšit fyzickou kondici, protože mozek vylučuje hormony do těla endorfiny a oxytocin. My na naprosto uvědomělé úrovni si uvědomujeme, že objížďky jsou hezké, kontakty s tak blízkými lidmi jsou doprovázeny tímto činem.

 • Robustní a upřímné objetí pomáhají zbavit se strachu, pochybností a stresu.
 • Také přispívají k fyzickému a psychickému zdraví takovým způsobem, aby jim žádná droga nemohla odpovídat, jako dávku, kterou denně dostáváme od milovaných a milovaných.
 • Je velmi důležité zasít "jednoduché činy vzájemných objetí." Nečekané objetí mohou zastavit svět po dobu několika minut a dělá vesmír trochu lepší

několik hodin hraní s jeho dítě smích con stanu, tak může učinit něco pozitivního v našich šedivých dnech.

Takže ... Kolik jste dnes objímali? To nemusí být dost ...


Jak jí pomáhat dosáhnout orgasmu

Jak jí pomáhat dosáhnout orgasmu

Víte, co řecké slovo kleitoris znamená? To znamená: malou horu. Co je nám známo jako klitoris je ve skutečnosti odvozeno ze slova kleitoris . Jinými slovy, je to tělo, které může ženě přinést velkou radost a pomáhat jí dosáhnout orgasmu. Clitoris se skládá ze stovek nervových zakončení a cév, které nejsou příbuzné močové soustavě.

(Sex a vztahy)

Jak se vyhnout nesmyslné spory partnera

Jak se vyhnout nesmyslné spory partnera

Sex a vztahové sporů ve vztazích jsou zcela normální, ale co všechny ty argumenty, počínaje přes něco hloupého? Směšné argumenty mohou zničit náš vztah, takže se musíme naučit, jak se jim vyhnout. Už jste někdy slyšeli výraz, že někdy můžeme dělat s myší slona? K tomu dochází při sporech mezi partnery.

(Sex a vztahy)