13 Skvělých způsobů, jak používat vazelínu


13 Skvělých způsobů, jak používat vazelínu

Způsoby použití vazelíny jsou nekonečné. Trikem je použít správné množství, protože je to těžký výrobek, snadno se aplikuje a dobře se absorbuje. Proto může být někdy obtížné ji vyčistit.

Tento produkt na bázi oleje je jedním z nejúčinnějších ingrediencí v make-upu a tělních přípravcích. Ale ve skutečnosti jsou přínosy vazelíny mnohem více.

Připojte se k nám a dozvíte se o různých denních a praktických aplikacích vazelíny. Jiná použití

1. Vazelína parfém vydrží déle

Pokud patříte mezi ty, kteří se snaží znovu aplikovat parfém, zatímco tělo zůstane silný zápach, je řešení jednoduché: naneste trochu vazelíny na důležitých místech, jako jsou krku, konstrukce ' náustku a také za ušima.

Vazelína zachová vůni a pomůže jí zůstat delší na těle.

2. Vhodný pro uvolnění pokožky

Díky své vazelíny vazelíny ideální pro domácí exfoliants. Smíchejte s malým množstvím mořské soli nebo hnědého cukru a namočte jej na tělo. Vždy vypláchněte velkým množstvím teplé vody.

3. hydratuje kolena a kotníky

Použijte vazelínu na místa, která jsou obvykle snadno vyschnout - kotníky, kolena, ruce a nohy. Aplikujte kruhové pohybya nechte jej po dobu 20 minut, aby mohla absorbovat a být účinnější.

4. Pomáhá předcházet vypadávání vlasů pomocí vlasového barviva

Dalším způsobem, jak používat vazelínu, je péče o vlasy. Věděli jste, že při barvení vlasů můžete zabránit zbarvení kůže?

Můžete to udělat rozdělením vazelíny na čelo, uši a další oblasti, kde se může dostat barvivo na vlasy. Proto, pokud náhodně padne na kůži, bude mnohem jednodušší ji vyčistit.

5. Vylévá otevřené rány

Pokud máte otevřenou ránu, aplikujte na toto místo malou vazelínu, abyste zabránili zřejmé jizvě . Kromě toho, že má léčivý účinek, je to produkt, který také pomáhá předcházet svědění.6. Můžete jej použít k odstranění make-up

Většina prostředků k odstranění make-upu je vyrobena s použitím chemických produktů. Možná si nevšimnete, ale jejich trvalé použití nakonec začne vylíčovat poškození kůže. To je důvod, proč

doporučujeme používat přírodní produkty, jako je vazelína, k čištění tváře. Pomocí bavlněné koule naneste na obličej malou vazelínu, dokud není odstraněn veškerý make-up. Opláchněte ho teplou vodou - a všechno!

Nicméně, použití příliš velkého množství produktu na tváři

může zablokovat vaše póly . Proto, prosím,naneste malé množství na odlíčení a používat velké množství vody, aby ho umýt. 7. Můžete jej použít na obočí a řasy

Pokud jste zlobivé a neohrabané obočí, naneste malé množství vazelíny vaty. Vazelina se bude chovat jako gel, který se bude instalovat,

je udržovat naživu. Pro vaše bičování, to může také pomoci. Pečlivě nanášejte malou vazelínu na řasy v noci a

odjíždějte do následujícího dne . O několik dní později budete mít delší a silnější řasy. 8.také pomáhá udržet make-up déle

K stínu svého dlouho drželi, naneste trochu vazelíny na oční víčka. Je základem

podporovat barvu a intenzitu stínů. 9. vyživuje vlasy od kořínků ke koncům

Pokud vaše vlasy se pomalu roste, lehce poškozené nebo suché, vazelínu - látku, kterou lze použít

. Použijte malé množství na pokožku hlavy a jemně masírujte.10. Může vyléčit vaši erupci

Ve skutečnosti je vazelína

skvělá pro léčbu vyrážky. Pomůže vám odstranit svrbení a uklidnit zónu záblesku. 11. lze použít k hydrataci rtů

Pokud máte rozpraskané rty, řešením je použít vazelína pro své hydratační

. Můžete jej aplikovat trochu tak, jak je, nebo si doma vyrobit vlastní balzám na rty.Vytvořte balzám na rty a zahřejte malé množství vazelíny ve vodní lázni. Jakmile se zahřeje, přidejte libovolnou chuť, kterou chcete.

12. To může zabránit vzniku trhlin na nehty

Podobně

, jak to funguje, aby se zabránilo barvu pleti barvení vlasů , dělá totéž pro ruce a nehty.Použijte malé množství vazelíny kolem nehtů, pokud praskne lak na nehty. Použijte bavlněnou kouli k vyhlazení přebytečného laku na nehty a vazelíny.

13. Můžete ji použít po holení

Další skvělý způsob, jak používat vazelínu - dát na kůži po holení.

Někdy po holení se kůže stává suchá a rozbitá. Chcete-li to vyřešit, stačí na tyto mísy aplikovat tenkou vrstvu vazelíny. Nechte to na chvíli, a tak můžete

hydratovat pokožku . 8dozvíte zajímavé způsoby využití Coca-Cola doma

víte o spoustě zajímavých způsobů, jak využít Coca-Cola? Například je to skvělá pomoc při odstraňování složitých míst. Přečtěte si článek na našich stránkách.


Jednoduché účesy, které můžete udělat doma

Jednoduché účesy, které můžete udělat doma

Někdy nemají čas na návštěvu holiče, ale zítra budete potřebovat na party, nebo ne dost peněz na změnu stylu před důležitým setkáním s kolegy, nebo když jdou na rande. To znamená, že se musíte naučit dělat účes doma, rychle a krásně, i když nemáte žádné profesionální stylingové schopnosti. V tomto článku budeme sdílet některé nápady jednoduchých účesů, , které můžete udělat doma sami, protože strávil jen pár minut!

(Krása)

Přírodní prostředky pro lupy

Přírodní prostředky pro lupy

Nepochybně Hořčík je jedním z nejčastějších problémů na pokožce hlavy, která je obvykle spíše nepříjemná. Ačkoli mnoho lidí spojuje lupu se špatnou hygienou hlavy, pravdou je, že to může být způsobeno několika různými příčinami: nadměrnou ztrátou tuku, stresem, alergiemi a dokonce i houbou. To je důvod, proč vám řekneme několik přírodních prostředků pro boj s lupou.

(Krása)