Objímat milované léčí


Objímat milované léčí

Embraces považují za univerzální formu lásky, která symbolizuje upřímnost a péči.

Existují objetí, které se uzdravují, uzdravují zraněnou duši a spojují rozbité kousky dohromady.

Existují také objetí, které nám připomínají, že v našich životech jsou lidé, kteří se o nás starají.

Odborníci z emocí říkají, že všichni musíme objímat alespoň 3-4krát denně. Abyste se opravdu uzdravili, je důležité, abyste se objímali s někým, s kým jste úzce propojeni.

Ne všichni objetí se uzdravují. Nepracuje s cizinci nebo kolegy, s nimiž nepracujete.

Když trpíte, když vaše srdce vyžaduje pomoc a podporu, nejlepší objížďky z vaší rodiny, vaše poloviny a vaše děti.

projevy pocitů jsou nejlepší nápravou. Mohou zmírnit obavy a nejistoty a mohou dokonce zabránit depresi.

Embraces jsou schopni "vážit vás" s tím, co je opravdu důležité - s láskou.

Přijměte každého, koho jste milovali

Vaše srdce milovalo mnohokrát. Ve skutečnosti, i když si myslíte, že jste unaveni a máte pocit, že máte emocionální jizvy, které se nikdy nezahojí, máte ve skutečnosti ještě velký vnitřní potenciál pro lásku. Nikdy nevíš, co se zítra stane. Možná, když očekáváte nejméně, ocitnete se v smysluplných a úplných vztazích, které vás vyvažují. Náhle bude vaše realita naplněna novými úžasnými pocity.

Možná zítra vaše rodina se zvýší. Budete mít více dětí, synovce a neteře nebo dokonce i svého prvního vnuka.

Vaše srdce bude růst, milovat a s každým úderem se postupně uzdravíte, protože neexistuje nic lepšího než upřímný závazek zmírnit vaši bolest a utrpení.

úsměv může vymazat intenzitu a intenzitu dne.

Máte-li rádi někoho, objetí

Mnoho lidí neví, jak reagovat na jejich objetí, protože je zanedbávali tak dlouho, že si zapomněli, že se obejmou.

Pokud se vám líbí, objetí.

  • Embrace je jazyk, který nepotřebuje slova, čas se zastavil a váš dech zaznamenává rytmus. Svět vás přestane obtěžovat svým hlukem a dokonce i chaos ve vaší mysli, kde pochybnosti tančí s obavami, náhle zmizí a vy zaměřujete se výlučně na objetí.
  • Zajistěte dobrý zvyk objímat své blízké.
  • Pokud to váš partner nedělá, přijměte pravidlo, abyste tuto zdravou cvičení cvičil. Pokud vaše děti vyrostly, chytit je překvapením a obejmout, protože

nikdo není příliš starý na dávku adherence. Hugs jsou univerzální projev lásky

Je zajímavé dozvědět se, jak světové jazyky interpretují tento pojem lásky. Někdy existují opravdu jedinečné a jedinečné aspekty, což prakticky znemožňuje jejich překládání do našeho jazyka.

Například v hindštině, jeden z jazyků Indie, když pár milenců souhlasit s tím, že jejich duše jsou „viraha.“ To ve skutečnosti se vztahuje na dálku, které nelze odstranit, ale to, co udržuje vášeň dovnitř.

Jak vidíte, toto dlouhé vysvětlení se vejde do perfektního slova. Existuje mnoho dalších příkladů, které obejmout objímání a umění mají zásadní význam, neboť každá kultura, každá země

tento akt je velmi důležité, aby ji miluji demonstraci, a proto hojení. "Cwth" ve velštině symbolizuje intenzivní a vášnivé objetí, které jdou jen od těch, kteří vás opravdu milují.

  • „Naz“ v Urdu jazyce vyjadřuje intenzivní potěšení a hrdost se cítíte, když si ji zamilujete, když obejmout někoho, a máte plnou důvěru, že jsou důležité pro tuto osobu.
  • Tyto magických slov, není pochyb o tom, ukázat nám opět

sílu lásky a důležitost sdílení ty gesta, které vyjadřují a podporují ho: objetí, polibky, laskání.


Při třepení přátelství, když láska prochází

Při třepení přátelství, když láska prochází

Sex a vztahy Při přátelství ukončena a láska zvětralý, něco v nás zemře. Nikdo není připraven na ztrátu nebo ukončení komunikace, , která kdysi byla tak důležitá. Náš mozek byl geneticky naprogramován tak, aby byl kombinován s lidmi. Tímto způsobem přežíváme, učíme se a zdokonalujeme se po celý život.

(Sex a vztahy)

Syndrom Wendy: starat se o ostatní a zanedbávání sebe

Syndrom Wendy: starat se o ostatní a zanedbávání sebe

Pokud jde syndrom Wendy , mnoho lidí si myslí, že popis tohoto chování, které je populární psychologii, poněkud zastaralý a typickou minulých generací, pro naše matky a babičky , Ale to tak není. Nutnost postarat se o své polovině a dát to všechno, aby ji potřebuje před dneška za normální. Existuje mnoho žen, dělají tu chybu, „milující příliš mnoho“ a ztratí svou vlastní sebeúctu.

(Sex a vztahy)