Pozor! 10 kosmetiky, které byste nikdy neměli sdílet


Pozor! 10 kosmetiky, které byste nikdy neměli sdílet

Možná se chystáte jít na párty se svým nejlepším přítelem. Když udělá make-up, požádá vás, abyste si od vás něco půjčil. Bez dlouhého přemýšlení řeknete: "Samozřejmě! Vezmi to, co potřebuješ. "

Ale buďte opatrní! Několik kosmetických přípravků by nikdy nemělo být sdíleno.

Jaká kosmetika by měla být chráněna pouze pro sebe?

Nezáleží na tom, zda je to vaše sestra, bratranec nebo blízký přítel: nesdílejte tuto hygienu a kosmetiku! Pokud máte pocit, že jste sobectví, vysvětlete svůj názor. Tvá přítelkyně pochopí a ocení, protože se stará o sebe. Nikdy by měli sdílet následující vybavení:

Mascara Oči jsou jedním z nejcitlivějších částí obličeje a těla jako celku. Nesčetné bakterie se mohou dostat do očí a způsobit infekce. Jednou z nejčastějších infekcí je konjunktivitida, ale také závažnější poruchy.

Vii - jedna z překážek ochrany před těmito škodlivými organismy. Proto, pokud sdílíte řasy,

jste také potenciálně vystaveni onemocnění.

kartáče a houbičky znovu, pojďme mluvit o mnoho zárodků a bakterií, které jsou jen čekají na příležitost dostat pod kůži. Ve většině případů je nelze vidět, protože jsou malé a mikroskopické.

Když několik lidí používá masku na obličej a krk stejný štít nebo houbičku, něco se může dostat z kůže jedné osoby do druhé.

To může zvýšit riziko akné, akné, podráždění, infekce, alergické reakce atd. Nezáleží na tom, jak je vaše přítelkyně čistá. Pokud jste náchylní k akné nebo akné, neměli byste riskovat a sdílet tuto kosmetiku.

Pokud nemáte dvě čisté kartáče, můžete použít sprej k čištění. Některé ženy se také rozhodnou dezinfikovat alkohol, který rychle vysuší.

Kartáčky na zuby je třeba zmínit to v dnešním článku, protože někdy lidé neuvědomují, jak nebezpečné mohou být sdílení kartáček na zuby. Pokud nechcete odporný myšlenku sdílení zubní kartáček s kamarádem nebo přítele, jsme si jisti, že po přečtení tohoto materiálu, budete dvakrát rozmyslí, než tak učiní příště.

Bezpočet Bakterie se hromadí v ústech po jíte, a proto, že jste v neustálém kontaktu s řadou věcí (hřebíky, tužky, papír), vše se dotkne rtů, jazyka, dásně.

Nemoci, jako je chřipka a perorální herpes, se mohou šířit výměnou zubních kartáčů.

Je třeba mít v koupelně náhradní kartáč pro ty případy, kdy je někdo přes noc a zapomene si vzít jeho vlastní.

Při jízdě v případě nouze vždy noste zubní kartáček. Jsou velmi praktické a malé. Holicí strojek

Možná jste na návštěvě chlápka a vy jste pochopili, že jste zapomněl, že si oholete podpaží. Plavete v koupelně a najděte břitva ... voila! Ale nepoužívejte to.

Pokaždé, když použijete holicí strojek, může to způsobit malé škrábance v kůži, dokonce i krvácení.

V holicí čepeli zůstávají všechny bakterie, i když je důkladně opláchnete.

Nikdy nevíte, jestli osoba, která také břitva používá, trpí hepatitidou nebo HIV. Buďte opatrní! Totéž platí pro použití pinzet a elektrických holicí strojek. Tyto projevy by nikdy neměly být sdíleny nebo půjčovány. Rtěnka

Chystáte se pít s kolegy v práci. Když namalujete make-up v koupelně, přijede se kolega a požádá vás o vyzkoušení lesku na rty, protože se jí hodí k šatům. Nebo možná jste koupili nový odstín rtěnky a vaše sestra chce vidět, jak se jí líbí.

Stejně jako u zubního kartáčku, nikdy byste neměli sdílet kosmetiku, která byla v kontaktu s vašimi rty nebo ústy. A prosím, zůstaňte daleko od rtěnky a třpytivých nakupujících!

Pokud nemáte na výběr a musíte sdílet ret vozidla,

nejprve zacházet s alkoholem nebo roztok k dezinfekci

(doporučujeme vždy nosit s sebou jen pro případ). krémy a pleťové vody v květináčích nebo sklenice Přemýšleli jste někdy, že pokaždé, když se ponořit prsty do krém nebo mléko povolujete bakterie z rukou hodovat na zadávací kůži obličeje? Ne tak nebezpečné jsou organismy, které přenášíte na sebe. Představte si, co se stane, když sdílíte tyto nástroje s jinými lidmi.

Vždy si umyjte ruce před použitím těchto nástrojů,

a nesdílejte je.

Oční vložkaToto varování je podobné jako v případě inkoustu. Když půjčíte tu svoji přítelkyni tužku, v podstatě ji předáváte z očí bakterií nebo virů a naopak.

Jedním z nejzávažnějších problémů, které se mohou objevit, je vážná oční infekce, známá jako keratitida.

Deodorant

Je povoleno sdílet pouze deodoranty ve formě aerosolu nebo spreje. Udržujte ostatní pro sebe. Podpaží je součástí těla, kde se bakterie hromadí z potu kvůli tomu, že je oholíte, nebo proto, že jsou obvykle pokryty oděvem. Deodoranty ve formě gelu mají přímý kontakt s pokožkou a hromadí miliony mikrobů. Před použitím je třeba oblast důkladně umýt. A ani nemyslete na sdílení těchto nástrojů! I v extrémních případech!

Nůžky na nehty

Velmi často, všichni členové rodiny používají jednu sadu nůžek na nehty. To je chyba! Pokud je nečistíte pokaždé, neměli byste je sdílet.

Když oříznete své nehty, obvykle se dotknete nůžek oblasti pod hřebíkem.

Existují nejen bakterie, ale také špína

, kterou sdílíte se svými rodinnými příslušníky. Vyhněte se sdílení nůžek na nehty, aby se zabránilo bakteriálním a houbovým infekcím.

Navíc, někdy nehty mohou růst, a když je řežete, to způsobí krvácení. Nezapomeňte, že jsme o holicího stroje mluvili dříve.Pilníky na nehty Toto je další nesdílený nástroj. Různé bakterie, které způsobují onemocnění, se hromadí pod hřebíky. Snažte se dobře umýt nehty před každým použitím a samozřejmě zachraňte kopeček pouze pro sebe.


8 Tipů pro dobrý vzhled na důležitý den

8 Tipů pro dobrý vzhled na důležitý den

Důležitá událost pro víkend? Chcete vypadat přirozeně a opravdu zdravě? Nenechte se panicovat, protože dnes vám dám několik jednoduchých tipů, které vám budou vypadat jako stovka. Tipy pro vytvoření dobrého vzhledu na důležité datum 1. Dobře vlhká kůže Pamatujte, že je důležité začít se připravovat na událost den nebo dva dny předem.

(Krása)

Přirozené metody osvětlení vlasů

Přirozené metody osvětlení vlasů

V kosmetickém průmyslu jsou vždy lidé, kteří chtějí mít lehčí vlasy. Důvody jsou odlišné od jejich osobních vkusů a módy . Někdy však chceme vyhnout se syntetickým, chemickým způsobům osvětlení. Naštěstí existují další možnosti. Nejlepší je zvolit přirozený způsob osvětlení, který zahrnuje různé alternativy, které postupně zesilují barvu vlasů.

(Krása)