Nový lék proti rakovině ve Španělsku


Nový lék proti rakovině ve Španělsku

Zajímavé fakty Podle nedávné zprávy, dvě španělská nemocnice zkušební lék proti rakovině, který byl vynalezen španělských výzkumníků.

Nový léčebný nástroj bude testován brzy u 24 pacientů se špatnou prognózou.

První fáze výzkumu rakoviny

Tato studie bude provedena v nemocnice Gregorio Maranion a klinické univerzitě Navarra.

V první fázi výzkumu rakoviny, pět pacientů, jejichž nádory nereagují na jiné léčby, už začaly používat rakovinu (BO-112).

Tito pět pacientů bude první skupinou 12 až 24 pacientů s rakovinou, kteří se zúčastní první fáze klinické studie.


Spanish vývoj lékařství droga začala v National Cancer Research Centre (Centro Nacional de Investigaciones Oncológicas nebo CNIO). Nyní se vyvíjí v podobných zdravotnických střediscích v Madridu a Pamploně.

Drogy byly vyvinuty ve Španělsku. Nebude to ale trvat dlouho, protože se stanou známými po celém světě.

Pokud jde o termíny, první výsledky výzkumu budou připraveny v červnu.

První americká konference o rakovině se uskuteční v červnu. Tam je to, že představuje významný úspěch v onkologii.

Drogy se mohou objevit na trhu po třech nebo čtyřech letech.

Imunoterapie

Imunoterapie je proces, který vyvíjí léčbu rakoviny.

Namísto přímého boje s nádorovými buňkami, jak to dělá tradiční chemoterapie, imunoterapie napadá rakovinu pomocí přirozených ochranných mechanismů lidského těla.

Imunitní systém není jen stimulován. Ona je také zvyklá na detekci maligních buněk. Při správném tréninku bude váš přirozený ochranný mechanismus schopen bojovat proti nádoru.

Imunoterapie ničí nádory s menším počtem vedlejších účinků. Tak současně studuje souběžné poškození zdravých tkání. Tyto úspěchy

postupně mění výhled lidí s tumory , jako je melanom a rakovina plic.Typy nádorů

Imunoterapeutická léčba je již na trhu a tyto nové španělské léky budou také přidány do seznamu.

Nejprve byly určeny k léčbě nejčastějších typů nádorů

(nádory prsu, plic, vaječníků, rakoviny jater a endokrin, melanomy, sarkomy a další). Nicméně, v současné době pro pacienty se zřejmými a dostupnými tumory (včetně melanomu s kožními metastázami), byli vybráni pro výzkum. Lékaři budou

třepat drogu přímo do tumoru, pomocí ultrazvuku, aby ji uložil lokálně.

Podrobnosti o novém léku proti rakovině Obecně španělská lék proti rakovině (ne imunoterapie), může dojít

na lidi, kteří byly neúspěšné léčby k dispozici

.Nejprve by měli vědci prokázat účinnost nové drogy. Pak ji budou schopni použít v ostatních časných fázích onemocnění, a to i před operací.

Název léku, BO-112, naznačuje, že je stále v experimentální fázi.Nicméně, mnozí mají vysoké očekávání o něm.

Obecně to bude první lék, který kombinuje dva slibné přístupy k kontrole rakoviny: imunoterapii a autofagii. Jedná se o mechanismus, který japonskému vědci Yoshinori Osumiovi pomohl získat v roce 2016 Nobelovu cenu za medicínu.

Nicméně, nejen to španělské zdravotnické zařízení bude používat. V budoucnu se může kombinovat s imunoterapií . Kromě toho také kontrolují tyto možnosti v klinických studiích.

Veřejné a soukromé partnerství Celkově jsou tyto studie skvělým příkladem toho, jak mohou vypadat partnerství veřejného a soukromého sektoru.V roce 2010 National Cancer Research Center (Centro Nacional de Investigaciones Oncológicas nebo CNIO) vydal licenci na drogách mladou španělskou společností. Byla to malá biotechnologická společnost, Bioncotech, která se narodila v procesu spolupráce.

Výzkum vedl Marisol Soengas, vedoucí skupiny Melanoma Bioncotech.

Podle ní:

"Vědci obvykle mají malou šanci vidět výsledky léčby pacienta

přímo z laboratoře

. Tato klinická studie je výsledkem spolupracovníků

mnoha různých disciplín vedených fantastickým týmem společnosti Bioncotech. Jsme v CNIO velmi hrdí na tento skvělý krok. " Výsledky těchto studií budou prezentovány na největším onkologické konferenci ve světovém - amerického sdružení pro klinickou onkologii (ASCO)

. Bude se konat v Chicagu od 2. do 6. července.nejlepší dieta pro prevenci rakoviny:užitečné vodítko nejen důležité pro prevenci rakoviny dietu, která je bohatá na čerstvé potraviny, protože to je důležité mít zdravé návyky a vyhnout se pasivní životní styl.


7 Způsobů, jak vyčistit žehličku, aby to vypadalo jako nové

7 Způsobů, jak vyčistit žehličku, aby to vypadalo jako nové

Zajímavá fakta Žehličky - jsou zařízení, která jsou často používány v domácnostech, ale paradoxně jsou často zanedbávány, pokud jde o pravidelnou údržbu a čištění. Pokud se podíváte pečlivě, zjistíte, že vaše žehlička postupně zbarvuje tmavě, což je obvykle způsobeno žehlení syntetických tkanin. Problémem je, že přijde čas, kdy můžete neúmyslně zkazit oblečení během žehlení, proto, že jste nečistili pálené železo.

(Zajímavosti)

5 Důležité informace o revmatoidní artritidy

5 Důležité informace o revmatoidní artritidy

Zajímavá fakta revmatoidní artritida - chronické onemocnění charakterizované zánětem a deformace kloubů a pojivové tkáně. Tento typ artritidy je častý u starších lidí - od 60 let věku - i když existují případy, kdy se onemocnění projevuje u mladších lidí. Revmatoidní artritida často postihuje kolena a ruce.

(Zajímavosti)