Nový a účinný lék na migrénu


Nový a účinný lék na migrénu

Vysoké procento populace trpí bolesti hlavy. Podle statistik ženy trpí hlavně bolesti hlavy. Tato situace vede výzkumníky k hledání nových, vylepšených způsobů léčby. Rok od roku si váží naděje na nalezení dokonalého léku, který pomůže uklidnit nebo dokonce odstranit strašnou bolest způsobenou migrénami.

Podle nedávné studie , kterou provádí španělská asociace na výskyt TSE a centrální nemocnice v Katalánsku, jsou migrény způsobeny účinky některých enzymů. Jedná se o jednoduchou přirozenou složku, která se může přirozeně konzumovat před jídlem, aby bylo možné zcela odstranit onemocnění. Určitě budete chtít vědět víc, takže si přečtěte níže uvedené informace.

Migrény a fermentace Dao

Výsledky této studie byly prezentovány na poslední konferenci o lékárnách v Barceloně. Taková konference je skvělou příležitostí ukázat spojení mezi migrénami a enzymem TSE. Podle vedoucího výzkumníka Hoana Iscierda Casase, každý pacient s tímto problémem měl nedostatek enzymů, ō ô.

V této studii, která trvala jeden a půl roku, se zúčastnilo několik organizací a více než 100 pacientů trpících chronickými a těžkými migrénami. U těchto pacientů došlo k migraci 9 až 14krát za měsíc, a procento pacientů trpících migrénami bylo sexuálně závislé: 81% žen a 19% mužů.

Aby byla zajištěna účinnost této studie, vědci používali techniku ​​"dvojité anonymity", tj. Ani lékaři, ani pacienti nevěděli, kdo skupina používá enzymy a které placebo. Z tohoto důvodu jsou výsledky přesvědčivé: migrény vznikají kvůli nedostatku enzymu DAO . Kromě toho role, kterou hraje faktor dědičnosti, protože tento nedostatek je přenášen na děti od rodičů.Jak funguje enzym TSE?

Tento enzym je zodpovědný za štěpení a syntézu sloučeniny nazývané histamin, která se nachází v mnoha potravinách, ale hlavně v citrusových a mléčných výrobcích

. Okamžitě po rozštěpení se histamin vylučuje močí. Co se však stane s lidmi, kteří trpí migrénami? Vzhledem k nedostatečné enzymu DAO, histamin v těle není rozdělena, takže se hromadí v krevní plazmě, což vede k minhreney a různé gastrointestinální poruchy.Jak se léčí?

Léčba je velmi jednoduchá. Je nutné pouze jednu kapsli fermentačního činidla před hlavním jídlem.

Musí to být provedeno před jídlem, protože to je způsob, jakým enzym bude schopen plnit funkce trávení, tj. Zobrazit a syntetizovat histamin obsažený v mnoha produktech. Specialisté také poznamenat, že tento enzym není návykové a nemá žádné vedlejší účinky, protože to je potraviny. Toto je základní prvek trávení. Všechno je velmi jednoduché.Jak to funguje?

příjem exogenního enzymu DAO mu umožní pokračovat ve výměně histaminu, který zabraňuje jeho hromadění v tenkém střevě

, kde se pravidelně vydávána po dokončení trávení. Užíváním těchto kapslí budete schopni zabránit akumulaci histaminu a jeho pronikání do krevního řečiště, což přímo vede k migrénami a problémům s trávením.Jak je vzít?

Můžete podat jednu nebo dvě tobolky s malou vodou po dobu dvacet nebo třicet minut před jídlem. Dávky jsou stejné pro všechny dospělé osoby, které lze nalézt na obalu výrobku,

které lze koupit v lékárnách nebo mazahynah se zdravou stravou, to vše závisí na tom, kde žijete. To je hlavní přínos pro zlepšení trávení a histaminu. Zvláštní instrukce

neobsahuje laktózu a gluten

  • vhodný pro diabetiky
  • není lék. ◊ Navzdory skutečnosti, že se jedná o přírodní lék, abyste předešli případným nežádoucím účinkům, měli byste se poradit s lékařem.


Přípravky, které mají vliv na inteligenci

Přípravky, které mají vliv na inteligenci

Když budete jíst jídlo, dýchat vzduch, ovlivněné reklamou apod , vytvořené přímou nebo nepřímou reakcí zahrnující vaše zdraví, vaše tělo, a často svá rozhodnutí. Proto musíte ◊ dobře znát produkty, které mohou být škodlivé pro vaše zdraví a pohodu. Například inteligence je jednou z nejzranitelnějších změn nebo abnormalit v lidských schopnostech.

(Zajímavosti)

Příčiny bolesti v rukou a nohou

Příčiny bolesti v rukou a nohou

A stalo se vám to? Jednoho dne se vrátíš domů s hroznou bolest v rukou a nohou nebo silný pocit přitažlivosti, která se nepohybuje a dělá sedí, i když ne ve skutečnosti chtějí odpočinout. třeba vědět, že to je běžná porucha, která se obvykle vyskytuje v důsledku svalového napětí nebo normální únavě po náročném dni.

(Zajímavosti)