Nová technologie léčby obezity bez chirurgického zákroku


Nová technologie léčby obezity bez chirurgického zákroku

Stále léčba obezity, zejména patologické, způsobila nutnost komplexních rizikových operací. Jiné procedury, jako například zavedení intragastrické míče, vyžadují mnoho osobních psychologických snah.

Nová terapie byla schválena a funguje to dobře. Tento přístup pomůže vyřešit některé problémy spojené s abnormální obezitou.

Je známý jako systém Aspire Assist, který se zdá být spíše jednoduchý a jeho cílem je snížit množství kalorií, které absorbují tělo. Nejlépe je, že chirurgie není potřeba.

Dnes vám poskytneme veškeré informace o této metodě léčby obezity.

nové léčby u pacientů s morbidní obezitou

morbidní obezity - je případ, kdy body mass index osoba (BMI) nad 40 nadváhou

výrazně omezuje kvalitu života. Navíc může způsobit vážné onemocnění, které mohou vést k smrti ve velmi mladém věku.

Příčiny morbidní obezity morbidní obezity

- není jen důsledkem přejídání, nedostatek vůle nebo vzpříčení emocí.

Vědecký výzkum ukazuje, že v těchto případech se obvykle jedná o několik faktorů:

 • Samozřejmě hraje klíčovou roli genetika. To může vést například k tomu, že osoba, která dodržuje dietu a cvičí, se stále snaží zhubnout.
 • Metabolismus - další aspekt, který by se měl pamatovat.
 • Vaše životní prostředí, vzdělání a některé nemoci jsou také důležitými faktory.

Odborníci tvrdí, že existuje teorie známá jako "daný bod". Právě to, co má mozek, je jakýmsi termostatem, kterým někteří lidé mají větší náskok na váhu než jiní.

Podívejme se na příklad.

Pokud se rozhodnete omezit příjem kalorií, mozku reaguje na snížení metabolismu. Můžete zhubnout za několik týdnů, ale brzy vám vrátíte ty odhozené libry. Toto je "daný bod" vašeho těla.

Nový přístup k léčbě obezity

Daser Medical Laboratory vyvinula zařízení, které je již distribuováno po celém světě. Je schválen Úřadem USA pro potraviny a léčiva.

Pracuje na základě následujících principů:

 • Aspire Assist je bypass. Lékař ji připevní ke žaludku pomocí endoskopického postupu (malá silikonová trubice).
 • Silikonová trubice působí jako port mezi žaludkem a přístupovým bodem mimo tělo.
 • Tento port, nebo stoma, má průměr jen dva centimetry, takže není vidět.
 • Jeho cílem je, aby pacient mohl odebrat jídlo, které jedl, který je uložen v žaludku. Aspire Assist absorbuje téměř 30% jídla, které obsahuje žaludek.
 • Je schopen vypočítat množství, které je třeba odstranit, aby pacient později vstřebal pouze odpovídající množství kalorií během následného trávení.
 • Zařízení má také funkci pojistky.
 • Pacient nikdy nemůže zvýšit své množství. Tento postup však není užitečný, pokud není součástí programu, který zahrnuje sledování a kontrolu. To je velmi důležité pamatovat.
 • Pacienti by měli kontaktovat zdravotnické zařízení, aby používali toto zařízení, a ujistit se, že jejich zdraví a bezpečnost jsou pod kontrolou.

Co by pacienti měli vědět o této nové technice

Mnoho léčebných postupů pro snížení BMI je obvykle spojeno s určitým rizikem.

Operace a pooperační péče mohou být velmi bolestivé a ne všichni pacienti s abnormální obezitou mohou podstoupit tyto procedury.

Je však důležité si uvědomit, že

tato metoda jíst není spásou z patologické obezity - je to jen nástroj. Výhodou je, že je snadné aplikovat a vedlejší účinky jsou minimální, ale musíte s nimi zacházet zodpovědně, jinak se nic nevyřeší.

Kromě toho je třeba vzít v úvahu určité faktory:

Pacient by měl být pod lékařským dohledem a kontrolou. To mu pomůže zlepšit stravovací návyky a životní styl.

 • Postup bude trvat pět let.
 • Po této době, jakmile pacient dosáhne správné hmotnosti, přestane používat Aspire Assist k podpoře a posílení těchto nových návyků. Jak vidíte, věda a lékařství reagují na krizi veřejného zdraví jako abnormální obezitu a vytvářejí nové metody pro léčbu obezity.

6 dopoledních návyků, které vedou k obezitě

Máte problémy s nadváhou? Vaše ranní návyky jsou přímo spojeny s tímto problémem. Zjistěte asi 6 ranních rituálů, které vedou k obezitě a odstraní vás z vašeho cíle.


Tipy: jak se zbavit strihů bez opuštění domova

Tipy: jak se zbavit strihů bez opuštění domova

Stretch - jedny z nejnepříjemnějších věcí, které kazí vzhled žen. Všichni víme, že nepředstavují žádné nebezpečí pro naše zdraví, ale přesto se mohou cítit trochu rozpačitě v krátké sukni nebo plavky. Věděli jste, že existuje způsob, jak je učinit méně zřetelným použitím lotion vyrobeného ze složek, které máte ve vlastní kuchyni?

(Ztráta váhy)

9 Tipů, jak snadno dotáhnout hýždě

9 Tipů, jak snadno dotáhnout hýždě

Hubnutí Superhudorlyavi údaje jsou z módy. Ženy chtějí silný, jimiž se ženské tělo s krásnými křivkami a perfektní hýždě . Takže mnozí z nás hledají způsoby, jak zpřísnit hýždě, že to není tak jednoduché. 9 Dnes budeme sdílet skvělé tipy, jak dotáhnout hýždě, a to jak moudře využívat svůj čas a úsilí, aby ji distribuovat.

(Ztráta váhy)