Low-kalorické nápoje může vést k přibývání na váze


Low-kalorické nápoje může vést k přibývání na váze

Zajímavá fakta Proto je důležité mít na paměti několik aspektů. Pokud si opravdu nechci k přibírání na váze, je lepší konzumovat jakékoliv alkoholické nápoje, anealkoholických nápojů, jsou považovány za „nízkokalorický“, protože místo toho nám pomáhá vyhnout se hromadění tuku v těle, je pravý opak: zvyšují velikost pasu Další informace o tomto článku.

Low-kalorické nápoje ve skutečnosti nejsou tak

Nedávná studie University of Texas, tvrdil, že do jisté míry jsme uhodli, nízkokalorické nealkoholické nápoje se příliš neliší od těch, které považuje za normální. Kromě toho jsou ještě nebezpečnější, protože bylo zjištěno, že způsobují zvýšení břišní tuk a pasu.

Studie byla provedena na devět let a během experimentu byly analyzovány návyky 900 lidí z USA, Mexiku a Evropě. K dosažení tohoto cíle subjekty byly rozděleny do tří skupin:

  • Lidé, kteří občas jíst nízkokalorické nápoje (1-3 brýle týden).
  • Lidé, kteří pravidelně pili limonády světla (5 a více lahví týdně).
  • Lidé, kteří nikdy nekouřili nealkoholické nápoje.

A jaké jsou výsledky? Fakta byly zcela nečekané. Například lidé, kteří konzumují 2-3 sklenice světelných nealkoholických nápojů týdně došlo k nárůstu o 2,54 pase a 5cm. Ti, kteří tyto nápoje pravidelně konzumovány, měl průměrný nárůst o 7,62cm nebo více.

Lidé, kteří nikdy spotřebované alkoholické nápoje, bylo pozorováno přibývání na váze, protože chtěli žít zdravým životním stylem, který nezahrnuje spotřebu cukru a nealkoholických nápojů, a to i těch, které jsou považovány nízkokalorické.

Jaký závěr můžeme vyvodit z těchto skutečností?

  • Lehké nealkoholické nápoje mají stále spoustu kalorií. ředitel Sharon Fowler z této studie ukazují, že světelné nealkoholické nápoje (sycené) přímo souvisí s vážnými nemocemi, jako je cukrovka, infarkt myokardu a samozřejmě, obezita.
  • Je zřejmé, že způsob života je velmi důležité. Pokud někdo pije lehké nealkoholických nápojů jen občas (2 sklenice za měsíc), pak není nic špatného, ​​je pravděpodobné, že se tak stalo, zejména v případě, že osoba vede aktivní životní styl a jen zřídka konzumovat tuky a cukr.
  • Na druhou stranu, je riziko těch, kdo pili nejméně 4 lahve za týden (nebo více), což vede sedavý způsob života a nemá vyváženou stravu. V průběhu času budou trpět zvýšení břišního tuku, který, jak víte, je
  • přímé riziko pro zdraví. Další nebezpečnostnízkokalorické nealkoholické nápoje Sladidla

nealkoholické nápoje obsahují velmi vysoké sladidla dávky. Pokud budete používat pravidelně, postupně ztratí příležitost k přírodní sladidla, jako ti nalezený v mnoha druzích ovoce.

Zvýšené riziko diabetu 2.

Pokud obvykle vypít láhev denně nízkokalorické nealko nápoje, víte, že

mají o 36% větší pravděpodobnost diabetu 2. . Podle studie provedené na University of Minnesota (USA), jsou nápoje zvyšování špatný cholesterol a je známo, že zvyšuje tuk, který má tendenci se hromadit v pase.nemají žádnou výživnou hodnotu

Nealkoholické nápoje mají velmi příjemnou chuť, která je snadno rozpoznatelná. Dokonale osvěžující letní pití je často pro rodinné večeře, nebo si s přáteli na víkend. Nicméně, oni vyživují tělo, neobsahují žádné vitamíny a živiny. Jsou povzbuzující prostředky, které mění mnoho základních funkcí, a místo toho potlačit žízeň, ve skutečnosti ji posilovat.

A pamatujte, nahrazení běžných nealkoholických nápojů „nízkokalorické“ nebude zlepšení situace.

Může způsobit bolesti hlavy

Pokud často trpíte migrénami nebo bolestmi hlavy, měli byste se vyvarovat jakékoliv sycené nápoje, ať už konvenční nebo „light“.

Může poškodit zuby

Tato skutečnost je velmi důležitá. Podle studie zveřejněné v časopise „

Všeobecná stomatologie“, nealkoholické nápoje urychlují erozi zubní skloviny a oslabení. To je vše kvůli obsahu kyseliny citronové obsažené v jejich složení. A pokud dnes vyhnout se tyto nápoje, tvůj úsměv je nádherný.

může dojít k poškození kosti, pokud jste žena a začala mít problémy s kostmi, musíte přestat pít, limonády, začíná dnes. Lehké občerstvení takozhpryzvodyat ke zhoršení kostní hmoty a ztrátou kostní denzity, a to zejména v bocích. Oni

mohou poškodit srdce jako nealkoholické nápoje mohou poškodit srdce? Riziko srdečních potíží je zřejmá, protože tyto nápoje zvyšují špatný cholesterol a způsobit hypertenzi.

Takže pamatujte, že nealkoholické nápoje jsou škodlivé pro zdraví a nikdy nechte se oklamáni takzvanými výhody lehkých nealkoholických nápojů: jsou nejen užitečné, ale také představovat značné riziko.


Příčiny vypadávání vlasů

Příčiny vypadávání vlasů

Ačkoli se tento problém nejčastěji vyskytují u mužů, ženy mohou také zažít ztrátu vlasů. Tento problém, spolu s tenkými vlasy, může vést ke stresu u žen. Faktem je, že není vůbec snadné určit, zda je to dočasný problém (jako nedostatek vitamínu) nebo něco vážnějšího (jako onemocnění). Níže jsou některé z nejčastějších důvodů, proč můžete přijít o vlasy.

(Zajímavosti)

Paralympijské Marike Vervorte vybírá eutanázii

Paralympijské Marike Vervorte vybírá eutanázii

Marike Vervort je pravda bojovník. Tento 37letý belgický sportovec připravil dokumenty pro eutanázii v roce 2008. Ačkoli teď s jistotou tvrdí, že její čas ještě nenastal, když se stane, Marike chce nechat život podle vlastních podmínek. Všichni si dobře uvědomujeme, že nikdo nemůže plně ovládnout to, co se děje ve svém způsobu života .

(Zajímavosti)