Noční bolesti hlavy: Jaký je důvod?


Noční bolesti hlavy: Jaký je důvod?

Noční bolesti hlavy ovlivňují spánek a schopnost obnovit. Zabraňují vám, abyste se probudili, naplnili energií a optimismem.

Všichni se nám někdy stali. Všichni jsme otřeli oči ráno tvrdými hlavami. Pak jsme se cítili, jako by se k nám blížil temný mrak a my nemůžeme čelit den, který nás čeká.

Za prvé, je důležité rozlišovat noční bolesti hlavy od pravidelných bolestí hlavy. Někdy jdete do postele s bolestem hlavy, které již začalo a zhoršovalo přes noc. Začalo to chvíli dříve, než jste šla do postele. To není noční bolesti hlavy. Noční noční bolesti nejsou jen jednorázové případy; Je to velmi častá podmínka, která postihuje více lidí, než si myslíte.

Dnes chceme vysvětlit, co je způsobuje.

noční bolesti hlavy: 5 způsobů, jak je rozlišit Bolesti hlavy mají mnoho různých příčin. Pokud se však v noci náhle začnou přerušit spánek, je třeba vzít v úvahu i další faktory.

Navíc, pokud se to stane každou noc po několik nocí v řadě, vždy doporučujeme, abyste mluvil se svým lékařem.

Podívejme se, co může způsobit noční bolesti hlavy.

1. Hypnoterapie bolesti hlavy

Hypnoterapie bolesti hlavy nejsou příliš dobře známé. Mohou se stát v noci nebo dokonce i když se uvolníte. Obecně se vyskytují během fáze rychlého spánku. Je to

mírná, ale ostrá bolest, která obvykle trvá od 15 minut do hodiny nebo dvou.

Příčiny nejsou zcela pochopeny, ale je známo, že k tomu dochází během této konkrétní fáze spánku. Proto se předpokládá, že

hypnotická bolest hlavy může být kvůli náhlému poklesu melatoninu

, hormonu, který reguluje váš spánek. Hypnoterapie bolesti hlavy jsou obecně dostupná pro osoby starší 50 let.

2. Potraviny, které způsobují záněty Další informace, která není příliš známá.Některé potraviny,

pokud jsou v přebytku,

způsobují změny

ve vašem těle. Často potraviny, které obsahují hodně glutamátu monosodného (MSG) způsobují bolení hlavy uprostřed noci, jestliže se nakonec nakrážíte například na večeři. Tento umělý doplněk není jen

nezdravý, ale také návykový. Přináší intenzivní chuť mnoha potravinám, které denně konzumujete, jako jsou omáčky, krémy, polévka a mnoho druhů předvařených pokrmů. Sýry a další mléčné výrobky

také způsobují záněty a často způsobují bolesti hlavy v noci. Všechno to znamená, že

byste měli sledovat, co jíte při večeři

. Zvolte, které potraviny budete jíst tak blízko ke spánku. 3. Sinus bolest hlavy

Sinus bolesti hlavy jsou také spojeny s noční bolesti hlavy. Tento typ, jak je naznačen jménem, ​​je způsoben sinusitidou.Tato bolest v oblasti sinusu je velmi intenzivní. Citlivost může také

padat do uší a hlavy.

Často si lidé myslí, že je to způsobeno

migréna nebo cévní bolesti hlavy

, ale zánět vedlejších nosních dutin. Tento stav má tendenci se zhoršovat přes noc, pokud je vzduch velmi suchý. Zvlhčovače mohou být v těchto případech velmi užitečné. 4. "syndrom výbuchu hlavy"

Zní to velmi divně, ale je to pravda. Syndrom "hlavního výbuchu" bylo popsáno na konci 19. století, ale dnes je málo známo, co to způsobuje. Tento typ poruchy je součástí parazomní větve, nebo jinými slovyporucha spánku.

Je

napjatá bolest hlavy, když člověk usne.

Ženy mají tendenci mít je častěji než muži. Někteří lidé to mohou cítit jen jednou v životě; jiní mohou mít své měsíce.

 • Ve všech registrovaných případech se však samy ustupují. V současné údaje ukazují, že to může být způsobeno poškozením na jedno ucho kostí nebo dokonce neúspěšný aktivity neuronů, když jdete spát.
 • 5. Cluster bolesti hlavy
 • Cluster bolesti hlavy - to je
 • typ migrény, která se vyskytuje u mužů častěji než ženy. Vznikají
 • dvě nebo tři hodiny po usnutí.

Bolest je velmi intenzivní a trvá relativně krátkou dobu - od 15 minut do půl hodiny.

bolest může být cítil na jedné straně hlavy, za očima,

 • a může šířit do chrámu a krku.Další příznaky, které doprovázejí bolesti hlavy zahrnují
 • zánět oka, vyčerpaný nos a ošklivé oči.
 • Klasické bolesti hlavy jsou někdy chronické.Závěrem, pokud máte některý z těchto problémů několik dní po sobě, neváhejte: kontaktujte svého lékaře. Bolest na pravé straně: 10 důvodů
 • Bolest na pravé straně se může objevit z různých důvodů. Je důležité poradit se s lékařem, abyste vyloučili možnost něčeho vážného. V tomto článku budeme hovořit o možných příčinách této bolesti.


  5 Příznaků primární rakoviny kostí, které byste měli vědět

  5 Příznaků primární rakoviny kostí, které byste měli vědět

  Možná jste již slyšeli o primární rakovinu kostí. Obvykle, když mluvíme o rakovině, ve většině případů se jedná o nemoc, která se začala rozvíjet v jakýkoli jiný subjekt začne ovlivňovat kosti v těle a je známý jako sekundární nebo metastazující rakovina kostí. Když se nádory rozšíří, mohou ovlivnit jakoukoli část kostní struktury.

  (Zajímavosti)

  Plastových výrobků: nebezpečí v každodenním životě

  Plastových výrobků: nebezpečí v každodenním životě

  Zajímavá fakta Téměř všude jsme obklopeni plastových výrobků. Vidíte je v obchodech, doma, v kanceláři a dokonce i na dovolené. Asi před 50 roky trvalo obrovský průlom v použití tohoto materiálu jako světové ekonomiky a v našem každodenním návyky. Špatnou zprávou je, že plasty nyní ničí naši planetu kvůli znečištění půdy a vody.

  (Zajímavosti)