Nepokládejte se na něčí problémy!


Nepokládejte se na něčí problémy!

Někteří lidé mají špatnou schopnost vytvářet své vlastní problémy a pak se plakat s hořkými slzami, když situace zmizí. Jistě, máte také pár známych tohoto druhu.

Takoví lidé sami ztuhnou barvu, dostanou se do nepříjemných situací a pak se obávají, že budou uvězněni, což samy řídili.

Nejnebezpečnější důsledkem tohoto chování je, že lidé, kteří hledají pro své vlastní problémy, často se „přetáhnout“ do potíží i lidem kolem sebe, přimět je, aby starat o morálních a osobních dilemat a problémů ostatních lidí. Budou se cítit zodpovědní za své vlastní problémy, takže v určitém okamžiku budete muset vypořádat se s problémy někoho jiného. Nedovolte, aby se někdo choval s nimi!

Nejčastěji se jejich problémy chtějí "překládat" na ramena jiných nezralých a ne-nezávislých lidí. Obvykle to dělají z mouchy slonů, nafouknou velký problém s nevýznamnými drobami. Samozřejmě, že dříve či později se všichni ocitnout v situaci, kdy trochu potíž se zdá, že kolaps, a to zejména v případě, že není nikdo, kdo by mohl uklidnit a stát se spolehlivou podporu.

Proto jsme se dnes rozhodli podrobněji zvážit problém "přenášení" zavazadel na ramena jiného člověka.

Když uděláte slonovou léta ...

Často vnímáme malé potíže jako obrovský problém, ačkoli to opravdu není důvod. Nemysleli jste si to? "A když se něco pokazí? Co tedy mám dělat?! Byla to moje jediná šance! " Nebo je toto: "Pravděpodobně jsem určen k tomu, abych se stal nešťastným, podle mého názoru nic nevychází"?

Můžeme přinést spoustu podobných příkladů, situací a myšlenek, s nimiž se můžete setkat během těžkého období svého života. Nicméně chceme vám připomenout: neměli byste vzít všechno příliš blízko k srdci, výjezd je vždy!

Jakákoli porucha života je nedílnou součástí lidské existence, protože je to prostřednictvím nich, že se učíme přijímat správná rozhodnutí a najít cestu ven z těžkých situací.

 • Samozřejmě, každý může přijít v životě, když každá maličkost vypadá beznadějně, ale takové myšlenky mohou být povoleny jen ve chvílích slabosti a ne více. Vaše sebeúcta by vám měla pomoci vrátit se na nohy a začít s novými projekty.
 • Nelituji o minulosti ani kárat sebe takové negativní myšlenky. Pravda Odvaha je právě schopnost rozpoznat skutečný stav věci a potřebu klidu a míru. jen těšit reorganizaci svých myšlenek.
 • Musíte uklidnit své emoce a pochopit, co jste opravdu stojí za to. Nikdo si zaslouží jít po celý život s představou, že celý svět proti němu, a osud a úspěch stále odvrácena.

Kognitivní restrukturalizace kognitivní restrukturalizace - překvapivě účinný psychologický strategie k odstranění „morální tahu“všechno, co jsme kdy zažili, nebo které mohou nastat v budoucnosti.

Někdy mozek spojuje emoční potíže s těmito spontánních negativní myšlenky, že právě zhoršovat zdraví. To je důvod, proč je důležité mít na paměti několik tipů:

 • Každá emoce a myslel, že to pochází z našeho mozku. Takže pokud máte pocit, že jste se dostali do potíží, jen vzít notebook a zapisovat své myšlenky na chvíli.
 • Využijte krátkých slov nebo malých frází. Popsat, co cítíte, a uvidíme, co se děje kolem vás.
 • takových bankovek a pomůže rychle najít cestu ven z obtížných situací a překonat negativní myšlenky.

„Jsem naštvaný.“ „Všude kolem mě podrážděně.“ „Proč jsem naštvaný?“. „Proč si myslím, že špatně ze všech?“. „Někdo mi shrnout?“. „Co mohu udělat, aby se cítili lépe?“. „Promluvte si s danou osobou o svých pocitech, vidět problém v oku a vypustil svůj hněv.“

 • Po rozpoznat stejný negativní stanovisko nebo emoce, budete vynaloží veškeré úsilí k vyřešení okamžitou situaci.by se měli naučit pěstovat pozitivní myšlenky a postoje pro efektivní řešení problémů.

chránit před problémy druhých

Zjistili jsme, že většina z nás milovat sám vytvořit problém. Zjistili jsme, že naše problémy musí zůstat výhradně naše, a my jsme zodpovědní pouze za jejich rozhodnutí.

Ale je tu ještě jedna věc není příliš příjemné - Někteří lidé rád lidi kolem svých vlastních problémů a výzev. Nedovolte jim to!

 • Nezapomeňte, že pokud jste jen občas dostanou do krize, existují lidé, kteří tráví celý život v neustálém krize.
 • Tito lidé jsou velmi ostýchavý. Měly by vždy něčí souhlas, chtějí někoho, kdo bude vždy pravdu, protože nejsou schopni řešit své vlastní problémy.
 • blízkosti rozhlédnout, aby zjistili, zda některý z vašich přátel nebo příbuzných, nebo dokonce vaše dalších významných také mají tento druh chování.
 • Pokud ano, jednoho dne můžete ponořit do víru negativních emocí a se cítí povinnost naslouchat a řešit problémy jiných lidí.

nejlepší způsob, jak ven z těchto situací - zachovat klid a nastavit komunikaci s osobou určitých mezích. Samozřejmě, můžete pomoci někoho blízkého, pokud ji potřebuje, ale to by mělo být vysvětleno, že tento problém by měl vyřešit první, kteří je vytvořili.

Udržujte své blízké, nezapomeňte povzbudit, ale být jisti, aby připomněl, že jen oni mohou najít správné řešení jejich problémů. Uvědomte si, že váš způsob, jak z této situace může selhat a odvrátí se od přítele, aby nepřítele.

Snažte se zůstat emočně vyrovnaný. Vlastníte problémy a úkoly, takže se nemusíte převzít problémů jiných lidí, to je jediným omezením je vaše osobní rozvoj.

Nezapomeňte, že by se měl vytvořit svůj vlastní cestu v životě!


Nikdo si zaslouží vaši lásku víc než sami

Nikdo si zaslouží vaši lásku víc než sami

Sex a vztahy Nikdo si zaslouží větší podporu, lásku a uznání, než si můžete dát na sebe. Mnohé mýlí, když je zcela ponořen do světa lidí kolem, kteří je milují a poskytnout některé mimo jiné dává bezpečnost a ochranu. I když je pravda, že každý si zaslouží, aby jeho milován, respektován a ceněn, musíte nejprve naučit, jak vyplnit tyto emoce sami přijmout.

(Sex a vztahy)

Ať už je vaše současná situace, přijměte ji, jako byste ji vybrali sami sebe.

Ať už je vaše současná situace, přijměte ji, jako byste ji vybrali sami sebe.

Váš život nebude nikdy dokonalý. Je plná negativních okolností, ze kterých chcete uniknout, ale můžete jen odstoupit. Má prospěch z přerušení? Pomáhá kontroverzní nebo špatná víra? Často nepřijímáme, co se stane s námi, když se nám to nelíbí. Proto hrajeme roli oběti. Nicméně nerozumíme tomu, že se můžeme podívat na to, co se děje z jiného úhlu.

(Sex a vztahy)