Neznámé vlastnosti a způsoby použití koriandru


Neznámé vlastnosti a způsoby použití koriandru

Kinz- tráva, která se běžně používá v Evropě, zejména ve svých jihovýchodních oblastech. Poskytuje jídlo s výraznou chutí. Používá se také v čínské, indické, latinskoamerické a turecké kuchyni. Má však nejen chuťové vlastnosti, ale také velmi užitečné pro vaše zdraví. Zjistěte více o kukuřicev tomto článku a začněte přidávat více na vaše pokrmy častěji!

Tato vonná rostlina dává lahodnou chuť masovým pokrmům a polévkám. Její listy jsou podobné petrželce. Můžete také použít její semena jako koření. V některých zemích je koriandr znám jako koriandr.

Charakteristika koriandru

Za prvé stojí za zmínku, že koriandro je bohaté na různé oleje, které zlepšují funkci trávicího systému. Například stimuluje chuť k jídlu a zmírňuje záněty, které mohou způsobit některé potraviny. Navíc tato rostlina obsahuje mnoho vitamínů, zejména vitamínů A a K, ale také B, C a E.

A to není vše! Kůň obsahuje mnoho dalších živin a minerálů, jako je vápník, draslík, hořčík a fosfor. Podporuje odstraňování těžkých kovů z těla, inokuluje tyto toxické látky a urychluje proces jejich vylučování močí nebo potu.

Pokud máte potíže s dýchacím systémem, zkuste pít čaj připravený z několika listů koriandru na šálku vody. To pomůže odstranit hlen z plic, hrtanu a dokonce i nosu.

ženy, což je problém produkce mléka po narození (takový jak ti dělali císařský řez), doporučuje se pít čaj s koriandrem. Tato rostlina také velmi pomáhá eliminovat příznaky onemocnění jater, vyčistit tělo z bakterií a odstranit škodlivý cholesterol z krve a těla.

králové nebo Lat. Sativum coriandrum má šest různých typů kyselin (zejména kyseliny askorbové nebo vitaminu C), a proto má zřejmé výhody pro vaše zdraví. Výhody

spotřeba koriandr snížit zánět

Vzhledem ke své protizánětlivé vlastnosti, koriandr snižuje revmatismu a artritidě způsobené zánětem, a obě onemocnění jsou velmi bolestivé a rychle postupuje.Kromě toho je to skvělá volba pro lidi s problémy s ledvinami, od stagnace tekutin až po ledvinové kameny.

Snižuje hladinu cholesterolu

Jak jsme již uvedli, tato rostlina se zvláštní chuť má schopnost snižovat hladinu špatného cholesterolu v krvi. To zase pomáhá eliminovat nahromaděný tuk z vnitřních stěn žil a tepen a předcházet infarktu. Léčí průjem

derivát koriandr (např éterické oleje) mohou být použity ke zlepšení trávení. Pomáhá také zlepšovat aktivitu jater a střev. Proto koriandr může být použita k léčbě průjmu, je-li důvod spočívá v problémech spojených s houbami nebo mikroorganismy. Zelené listy rostliny jsou dokonale vhodné jako aperitiv.

může hojit rány v ústech

Pokud trpíte ranní úst, může trochu cilantro pomoct. Vzhledem ke své antiseptické a antimikrobiální vlastnosti, to může vyléčit tyto problémy ústa. Také tato rostlina je dokonale hodí k léčbě galitoz a bojovat proti zápachu z úst, protože osvěžuje ústa. Bojuje s chudokrevnost

Cilantro zápasí s anémií kvůli svému vysokému obsahu železa. Je to skvělé pro lidi s nedostatkem železa. nejlepší jíst syrové do salátů, čaje nebo přidány do polévek, krémových polévek a omáček v drcené formě.

Pomáhá při trávení

Tato rostlina povzbuzuje chuť k jídlu, takže se během obnovy často předepisován pro pacienty, a pacienti s anorexií. Koriandr pomáhá produkovat více enzymů a žaludečních šťáv, a to je skvělé na pomoc lidem s různými problémy s trávením.

posílení imunitního systému, koriandr esenciální olej je bohatý na antioxidanty a pomáhá očistit tělo. Obsahuje velké množství vitamínu C a železa, které posilují imunitní systém. Koriandr může trvat k úlevě od příznaků herpes, protože zmírňuje bolesti a poskytuje úlevu. Léčí zánět spojivek

Přes neuvěřitelné dezinfikuvalnym vlastností, koriandr může být použita k léčbě mnoha infekčních onemocnění, jako je zánět spojivek. To je také používá k léčbě makulární degenerace a dalších stresových faktorů, které ovlivňují vaši vizi.

Navíc mohou být cilia použity k léčbě menších poškození očí. Připravte si čaj s hrstkou lístky koriandru. Jakmile se vystyhne, vlhké bavlněné polštářky v kapalině a skvrnu oči. Pomáhá s příznaky

Lidé s diabetem druhého typu cukrovky lze přidat koriandr jídlo, pomůže intenzivní inzulín a pomáhá snižovat hladinu cukru v krvi. Koriandr

-

ženský nejlepší kamarád koriandr čaj je vynikající pro snížení hormony nebo normalizují hormonální změny spojené s menstruačním cyklem. Prokázáno, že zmírňuje menstruační křeče.

zlepšení činnosti důležitých orgánů a žláz

Cilantro pomáhá zlepšit zdraví a činnost svých jater, slinivky břišní, plic, žaludku a žláz s vnitřní sekrecí.


13 Alternativní využití pro společnost Coca-Cola

13 Alternativní využití pro společnost Coca-Cola

Zajímavosti Celý svět ví Coca-Cola - To je nejvíce spotřebovává a Napa na světě po vodě . Mnoho lidí ví, varování, že Coca-Cola může mít velmi negativní důsledky pro zdraví, jako nápoj s velkým množstvím cukru a dalších látek v krátkodobém nebo dlouhodobém horizontu, může mít závažné negativní důsledky pro organismus.

(Zajímavosti)

9 Produktů, které způsobují špatné tělesné vůně

9 Produktů, které způsobují špatné tělesné vůně

ŠPatný tělesný zápach je častým akcím vašich potních žláz, kůže, stejně jako bakteriální aktivity. Tento proces zpravidla způsobuje hormonální nebo metabolické poruchy, ačkoli to může být také způsobeno určitými typy onemocnění nebo konzumace určitých léků. Ačkoli mnozí lidé si myslí, že pot je hlavní příčinou špatného tělesného zápachu, je pravda, že mnoho bakterií, špíny a kombinace některých potravin ve vaší stravě to může způsobit.

(Zajímavosti)