Nenechte uspokojit všechny chutě měnit


Nenechte uspokojit všechny chutě měnit

Sex a vztahy Jednou z nejčastějších příčin zbytečných starostí a utrpení je naše nevysvětlitelná touha zavděčit všem kolem.

Samozřejmě, můžete říci, že toto tvrzení se nevztahuje na vás, a vy nikdy pidlashtovuyetesya vkusu a přání druhých jen proto, aby se vyhnula „černé ovce“.

Nicméně, s největší pravděpodobností jste mazaný, protože tato situace je pro nás všechny bez výjimky známa. V určitém stadiu života musíme všichni prosadit sebe a víceméně zapomenout na naše touhy.

Lidé jsou součástí společnosti, přesto jsou extrémně emocionální. Proto jsou lidé naprogramováni, aby žili v souladu s ostatními a přizpůsobili se jejich vlně. K tomu horlivý často mají chovat, aby se zavděčil ostatní a dokonce říci „ano“, když chci upřímně odpovědět jinak.

Hlavním impulsem pro tuto lež je naše naprostá touha zvýšit jejich vlastní emocionální odolnost a schopnost žít v harmonii se sebou a ostatními. Chceme si užít všechno kolem sebe a máme přátelský vzhled, ale kvůli tomu bychom neměli zapomenout na své vlastní potřeby. V opačném případě můžete snadno dojít do pasti a stát se někým jiným otrokem.

Dnes vás naučíme, jak odmítnout statečné lidi správně.

zoufalá lidská potřeba a chtěl zavděčit všem

bez výjimky, lidé mají pocit, že je třeba potěšit ostatní, a pokud nesouhlasí s tím, že se mýlíte. Schopnost potěšit nám umožňuje zdokonalit vlastní oblékání. Díky tomu můžeme přilákat partnera, který se nám líbí.

Pokud rozdrtit prostředí, budete cítit jistější při rozhovoru, díky čemuž bude schopen postarat se o svou budoucnost, a dosáhnout požadovaného úspěchu.

Navíc vy a vy budete hledat přátele, kteří jsou s vámi podobní svým vlastním způsobem. Nemůžete nesouhlasit s tím, že někdy musíte podstoupit své zájmy, abyste udrželi harmonické vztahy s přáteli a rodinou.

Nicméně to neznamená, že byste měli vždy zanedbávat své vlastní zásady. Každá osoba musí být schopna jít s rozumným kompromisem pro pohodlné soužití s ​​ostatními. Pokud budeme jednat pouze v rámci svých vlastních zájmů stanovením omezení a rozsah pro své blízké, buďme důstojnými členy společnosti.

V této chvíli jste si možná přemýšleli o otázce: "Jak mohu vědět, kde přesně hranice? Kde je pro mě ta linie mezi vlastními potřebami a požadavky společnosti? "

V tomto článku vám pomůžeme najít odpovědi na tyto otázky.

Tento důvěrný proces studia nás ...

Každý z nás má svou vlastní podstatu a je o něco větší než zavazadla předchozích životních zkušeností. Naší podstatou jsou naše hodnoty, emoce, sebeúcta a tendence k sebevědomí.

  • Cesta, během které zůstáváte osamoceně a poznáte svou vlastní podstatu, trvá celý život.
  • Když zestárneme, stále více se budeme bránit potřebě potěšit všechny. Přicházíte na tento svět již jako člen společnosti, před nímž se otevírá dlouhá životnost, a proto se musíte udržet mezi sebou.
  • Právě kvůli tomu se mladí lidé často rozpadají mezi svou podstatou a vlastními pocity a požadavky ostatních na sebe.
  • Společnost vyžaduje, abyste vždy byli atraktivní, jednat bezvadně a cítit se nezávisle. Během této jednoty se zbytkem společnosti se často ztrácí vnitřní povaha a jedinečnost člověka.

Každá z nás bude muset projít všemi těmito fázemi života, než najdeme harmonii se sami a rádi bychom byli zvláštní a jedineční. Nebojte se stát se "bílou vránu"!

Cestování při hledání sebe sama ◊ Navzdory obecně uznávanému názoru není to snadné, protože všichni okolo - vaše životní prostředí, rodina, společnost a dokonce i kolegové v práci - vyžadují určité požadavky.

Musíte být dobré děti pro své rodiče, milující partnery pro vaše blízké a efektivní zaměstnance pro vaše šéfy.

  • I když tam přijde čas, kdy chcete experimentovat s jejich chování a látky, očekávání a vydírat okolí vás jít proti své vlastní přesvědčení a hodnot.
  • Pokud jste šel na cestu při hledání sebe, budete muset překonat mnoho překážek, ať už to ani není tato perspektiva
  • rádi. Neměli byste si však myslet, že jste udělali chybu tím, že jste vstoupili na cestu sebepoznání.Ne všichni tak "dobrý chut", aby tě potěšil

Konec světa jistě nebude, když uslyšíte slova: "Ne, nemáš mě rád". Taková brutální slova skutečně otvírají spoustu nových příležitostí pro muže.

Pokud každý den bojuješ za něco potěšit každého kolem sebe, budete platit

  • cestu k poznání podstaty sebeúcty a vnitřní harmonii. Pokud někdo nemá dostatek „dobrou chuť“ a zhodnotit svůj charakter, bláznivý smysl pro humor, schopnost bavit, sarkasmus a zdravou žízeň po životě, neprolévej žádné slzy přes něj.
  • Existují desítky dalších, kteří ocení vaši veselost a jedinečnost pro každého, kdo se od vás odvrací s nešťastným výrazem tváře. Takže se neodkládejte - naučí se užívat každý den a zůstat naživu.


Nešťastné lásce jako vlak čekající na letišti

Nešťastné lásce jako vlak čekající na letišti

Sex a vztahy cítit neopětované lásky - je stejný jako sen sněhu v žáru letního , řídící plachetnici v klidu, nebo počkat na příjezd vlaku na letišti. Takové pocity jsou zbytečné a bolestivé. Nicméně, i když věděl, že předmětem lásky není oplatit, většina lidí stále ještě nejsou připraveni k prolomení tohoto bludného kruhu.

(Sex a vztahy)

Nebezpečí vysokých očekávání

Nebezpečí vysokých očekávání

Trávíme spoustu času čekáním na něco od jiných lidí. Očekáváme, že se naše potřeby naplní a že ti, na kterých nám záleží, se s námi budou zacházet stejným způsobem. Ale někdy se svět může obrátit, takže naše vysoké očekávání nejsou oprávněné. Nicméně byste neměli dovolit, aby vás to rozčilovalo. My všichni potřebujeme něco od lidí, abychom se cítili v bezpečí.

(Sex a vztahy)