Nenechte uspokojit všechny chutě měnit


Nenechte uspokojit všechny chutě měnit

Sex a vztahy Jednou z nejčastějších příčin zbytečných starostí a utrpení je naše nevysvětlitelná touha zavděčit všem kolem.

Samozřejmě, můžete říci, že toto tvrzení se nevztahuje na vás, a vy nikdy pidlashtovuyetesya vkusu a přání druhých jen proto, aby se vyhnula „černé ovce“.

Nicméně, s největší pravděpodobností jste mazaný, protože tato situace je pro nás všechny bez výjimky známa. V určitém stadiu života musíme všichni prosadit sebe a víceméně zapomenout na naše touhy.

Lidé jsou součástí společnosti, přesto jsou extrémně emocionální. Proto jsou lidé naprogramováni, aby žili v souladu s ostatními a přizpůsobili se jejich vlně. K tomu horlivý často mají chovat, aby se zavděčil ostatní a dokonce říci „ano“, když chci upřímně odpovědět jinak.

Hlavním impulsem pro tuto lež je naše naprostá touha zvýšit jejich vlastní emocionální odolnost a schopnost žít v harmonii se sebou a ostatními. Chceme si užít všechno kolem sebe a máme přátelský vzhled, ale kvůli tomu bychom neměli zapomenout na své vlastní potřeby. V opačném případě můžete snadno dojít do pasti a stát se někým jiným otrokem.

Dnes vás naučíme, jak odmítnout statečné lidi správně.

zoufalá lidská potřeba a chtěl zavděčit všem

bez výjimky, lidé mají pocit, že je třeba potěšit ostatní, a pokud nesouhlasí s tím, že se mýlíte. Schopnost potěšit nám umožňuje zdokonalit vlastní oblékání. Díky tomu můžeme přilákat partnera, který se nám líbí.

Pokud rozdrtit prostředí, budete cítit jistější při rozhovoru, díky čemuž bude schopen postarat se o svou budoucnost, a dosáhnout požadovaného úspěchu.

Navíc vy a vy budete hledat přátele, kteří jsou s vámi podobní svým vlastním způsobem. Nemůžete nesouhlasit s tím, že někdy musíte podstoupit své zájmy, abyste udrželi harmonické vztahy s přáteli a rodinou.

Nicméně to neznamená, že byste měli vždy zanedbávat své vlastní zásady. Každá osoba musí být schopna jít s rozumným kompromisem pro pohodlné soužití s ​​ostatními. Pokud budeme jednat pouze v rámci svých vlastních zájmů stanovením omezení a rozsah pro své blízké, buďme důstojnými členy společnosti.

V této chvíli jste si možná přemýšleli o otázce: "Jak mohu vědět, kde přesně hranice? Kde je pro mě ta linie mezi vlastními potřebami a požadavky společnosti? "

V tomto článku vám pomůžeme najít odpovědi na tyto otázky.

Tento důvěrný proces studia nás ...

Každý z nás má svou vlastní podstatu a je o něco větší než zavazadla předchozích životních zkušeností. Naší podstatou jsou naše hodnoty, emoce, sebeúcta a tendence k sebevědomí.

  • Cesta, během které zůstáváte osamoceně a poznáte svou vlastní podstatu, trvá celý život.
  • Když zestárneme, stále více se budeme bránit potřebě potěšit všechny. Přicházíte na tento svět již jako člen společnosti, před nímž se otevírá dlouhá životnost, a proto se musíte udržet mezi sebou.
  • Právě kvůli tomu se mladí lidé často rozpadají mezi svou podstatou a vlastními pocity a požadavky ostatních na sebe.
  • Společnost vyžaduje, abyste vždy byli atraktivní, jednat bezvadně a cítit se nezávisle. Během této jednoty se zbytkem společnosti se často ztrácí vnitřní povaha a jedinečnost člověka.

Každá z nás bude muset projít všemi těmito fázemi života, než najdeme harmonii se sami a rádi bychom byli zvláštní a jedineční. Nebojte se stát se "bílou vránu"!

Cestování při hledání sebe sama ◊ Navzdory obecně uznávanému názoru není to snadné, protože všichni okolo - vaše životní prostředí, rodina, společnost a dokonce i kolegové v práci - vyžadují určité požadavky.

Musíte být dobré děti pro své rodiče, milující partnery pro vaše blízké a efektivní zaměstnance pro vaše šéfy.

  • I když tam přijde čas, kdy chcete experimentovat s jejich chování a látky, očekávání a vydírat okolí vás jít proti své vlastní přesvědčení a hodnot.
  • Pokud jste šel na cestu při hledání sebe, budete muset překonat mnoho překážek, ať už to ani není tato perspektiva
  • rádi. Neměli byste si však myslet, že jste udělali chybu tím, že jste vstoupili na cestu sebepoznání.Ne všichni tak "dobrý chut", aby tě potěšil

Konec světa jistě nebude, když uslyšíte slova: "Ne, nemáš mě rád". Taková brutální slova skutečně otvírají spoustu nových příležitostí pro muže.

Pokud každý den bojuješ za něco potěšit každého kolem sebe, budete platit

  • cestu k poznání podstaty sebeúcty a vnitřní harmonii. Pokud někdo nemá dostatek „dobrou chuť“ a zhodnotit svůj charakter, bláznivý smysl pro humor, schopnost bavit, sarkasmus a zdravou žízeň po životě, neprolévej žádné slzy přes něj.
  • Existují desítky dalších, kteří ocení vaši veselost a jedinečnost pro každého, kdo se od vás odvrací s nešťastným výrazem tváře. Takže se neodkládejte - naučí se užívat každý den a zůstat naživu.


Tenké vztahy a křehké vazby

Tenké vztahy a křehké vazby

Takové vztahy lze pozorovat mezi partnery v pár, mezi přáteli a dokonce i v rodinném kruhu. No, v takovém plynulém vztahu je běžné? Oni trvají jen nějakou dobu a obvykle skončí rychleji, než můžete očekávat. Doporučujeme číst: V pár je důležité, aby nebyl stejný, ale být dobrým týmem. Zdá se, že se společnost změnila a my jsme s ní.

(Sex a vztahy)

6 Hlavních funkcí, které dokáže rozpoznat psychopat

6 Hlavních funkcí, které dokáže rozpoznat psychopat

Sex a Vztah Pravděpodobně jste slyšeli ve zprávách jako úplně normální člověk se dopustil trestného činu, a nikdo by si myslel, že je schopný. Být psychopat neznamená, že se liší od ostatních. Psychopath je typ, který nejvíce charakterizuje jako příjemný, skutečně charismatický a dokonce i dobrý člověk.

(Sex a vztahy)