Non-toxické přírodní oleje jako opalovací krém


Non-toxické přírodní oleje jako opalovací krém

Připravujete na dovolenou? Chtěli byste vědět, jaké přírodní alternativy můžete použít k ochraně proti poškození UV zářením? Pokud ano, přečtěte si tento článek v, který obsahuje seznam nejlepších netoxických přírodních olejů, které lze použít jako opalovací krém.

nejúčinnější olej s přírodní ochranu před sluncem

Měli bychom si uvědomit, že i když se použijí opalovací krém či domácí oleje, UV záření může být velmi škodlivé, pokud to neuděláte:

 • nosit klobouk
 • Vyhněte se pobytu venku celé odpoledne
 • Použít více opalovací krém každé 2 hodiny nebo při koupání v moři

musíte být opatrní a dodržovat pracovní doba opalování. Zkuste se vrátit do hotelu, domů nebo kde jste přestali (dokonce i restaurace mohou poskytnout útočiště), když je slunce nejsilnější.

A nespoléhejte na zakalené dny! Slunce může být stejně silné. Jen, že na kůži to nemůžete cítit, neznamená to, že nemůžete dostat popáleniny.

nejvíce netoxické, přírodní oleje, které lze použít jako ochranu proti slunečnímu záření, jsou: avokádový olej

Musíte smíchat s olejem s ochranou nejméně 15 SPF. Tyto oleje najdete v bylinných obchodech nebo v přírodních produktech.

Pokud chcete, můžete také odstranit avokádovou kaši a dát ji na kůži. Ale nepoužívejte příliš mnoho, protože vám dá zelenou barvu, jako je Incredible Hulk! Vše, co je potřeba, je jedna vrstva, aby se snížila absorpce UV paprsků. Pšeničné klíčky

To je levný a dobrý olej bez barviv (nebudete vypadat jako chůze salát). To je vynikající antioxidant, který poskytuje vaší pleti vitaminem E.

Jsme si jisti, že už to vědí, ale živiny zlepšuje zdravotní stav pokožky, zabraňují předčasnému stárnutí a odstraňuje vrásky. A aby toho nebylo dost,

Má schopnost odstranit nebo zabránit škodám způsobeným ultrafialovým zářením. Používá se také k léčbě psoriázy, ekzému a popálenin.

Kokosový olej

Kokosový olej lze použít ve velkém množství a různými způsoby ... to je více než univerzální! Má charakteristickou vůni, která z něj činí z léta nejžádanější olej.

Bude chránit nejen kůži, ale i vlasy. Promícháme s ochranou minimálně SPF 8 nebo více, a

distribuovat přes tělo, vlasy a nezapomeňte na skalp. Cítíš jako dort ... opravdu okouzlující. olej z mrkvového semíčka

Konzultujte s osvědčenou bylinnou prodejnou, abyste zjistili, zda má tento produkt. Pravděpodobně už víte, že mrkev je skvělá pro kůži, ale tento esenciální olej z mrkvového oleje jen zvyšuje jeho výhody.

Tento olej je lepší než jakýkoli krém, který se prodává v obchodech. Obsahuje vitamín A a karoten a je pravou squadronou pro ochranu pokožky. To také

pomáhá vytvářet krásnou přírodní bronzovou barvu , aniž by vás spálilo a nezměnilo vás do červených krevet.Karotkový olej může být také použit pro další ošetření kůže, například pro léčbu ekzému.

Almondový olej

Jedná se o jeden z nejoblíbenějších silic. Má přirozený SPF 5, který je trochu malá, ale obsahuje velký zdroj vitamínu E, který pomáhá udržovat pokožku

mladé a měkké. Je také skvělý pro vlasy, protože pomáhá, aby byly měkké a lesklé. Můžete jej také použít ve směsi s jiným typem krému. Maliníku olej

I když není k dispozici, tento olej

nabízí extrémně vysokou ochranu SPF 30 až 50.Obsahuje vitaminy A a E, které zachovat mladistvý vzhled pokožky a snížení zánětu. Má hustou konzistenci a není nutné ho smíchat s ničím jiným.

Opak je to, že necítí ovoce, ale má silný, lehce špatný dech pro citlivé nosy. Ale dobrá zpráva je, že zmizí za hodinu!

sojový olej ze semen hlavní přísada vaření východ (mnoho asijských jídel vyrobené ze sójového oleje), olej má také pozoruhodné vlastnosti chránit kůži před sluncem.

Jen pár kapek, aby chránili před slunečním zářením. Také zjemňuje pokožku a prakticky necítí. Olivový olej

Toto je oblíbený a nenahraditelný olej, který samozřejmě v tomto seznamu nemohl ignorovat. Jsme přesvědčeni, že již znáte tisíc a jednu vlastnost vnitřního i vnějšího využití.

Ale možná nevíte, že to také

zjemňuje pokožku, chrání ji před škodlivým slunečním zářením , a nabízí velké množství antioxidantů pro léčbu popálenin.A jako by to nestačilo,

také dělá zázraky s vlasy a pokožkou hlavy. A nemusíte dlouho a těžko hledat, protože je to v každém supermarketu! Jojobový olej

Jojoba se často používá v kosmetice, jako je například šampon a roztomilý. Je skvělé pro léčbu odlupování nebo suché pokožky. Zvlhčuje a chrání před sluncem, ale buďte opatrní, protože tento olej není dobře chráněn před ultrafialovým zářením.

Může však být užitečné v kombinaci s jiným krémem. olej z makadamie

Tento olej je bohatý na vitamín E a minerály

, včetně draslíku a fosforu. To je nádherný domácí krém na plážích. Eterický olej z makadamie se nachází v obchodech s potravinami.Ostatní oleje, které mohou být použity jako přírodní ochranu proti slunečnímu záření

Na konci tohoto seznamu, zde je několik možností pro ochranu před slunečním zářením: Sezamový olej

 • Konopný olej bambucké máslo
 • arašídový olej


  Přírodní způsoby, jak mít delší řasy

  Přírodní způsoby, jak mít delší řasy

  Každá žena chce vypadat svůdně a atraktivní. Nepochybně ideální oči a řasy okamžitě přitahují pozornost. Ale udržení jejich krásného vzhledu není snadné. Dlouhodobé používání řasenky, make-up a další kosmetické nakonec oslabit tyto tenké vlasy, protože vypadnout častěji, než je obvyklé. Abychom minimalizovali škody, dnes vám řekneme o některých přirozených způsobech, jak můžete prodloužit řasy.

  (Krása)

  14 Cvičení pro tenký pas

  14 Cvičení pro tenký pas

  Zdraví Všichni víme, že příslušenství se pohybují v oblasti břicha, nebo takzvaný „strany“ - výsledek nadměrné sladkosti, pivo a nezdravé jídlo, že se nám to líbí. Všechny tyto nadbytečné kalorie jsou uloženy ve formě tuku v tkáních v pasu. Je na čase skoncovat s tím, abychom vám pomohli! Připravte se na to, abyste se dozvěděli o 14 nejlepších aspenových pasových cvičeních.

  (Krása)