Nešťastné lásce jako vlak čekající na letišti


Nešťastné lásce jako vlak čekající na letišti

Sex a vztahy cítit neopětované lásky - je stejný jako sen sněhu v žáru letního, řídící plachetnici v klidu, nebo počkat na příjezd vlaku na letišti.

Takové pocity jsou zbytečné a bolestivé. Nicméně, i když věděl, že předmětem lásky není oplatit, většina lidí stále ještě nejsou připraveni k prolomení tohoto bludného kruhu.

bohužel pojem „neopětované lásky“ zná téměř každý zástupce lidstva. Existuje určité chvíle, kdy jste zjistili důvod, proč člověk, který přilákal nechcete se s vámi setkat na oplátku. Kromě toho budete sotva plně pochopit, proč předmět své touhy odmítá vašich představ.

Pokusíte-li se správně překonat nešťastné lásky, dostanete příležitost k sebezdokonalování a osobním rozvoji. Změna priority vám umožní pochopit, co nejdůležitější v těchto vztazích - udržuje vysoké sebevědomí a neztrácejte důstojnost.

Avšak boj mezi potřebou být milován a zůstat v situaci, kdy váš milenec se nenechá žádnou naději na vzájemnosti, a místo toho máte rádi padat jen několik „drobečky“ závazek může být pro lidský začátku do konce.

V tomto článku se chceme více mluvit o nešťastné lásce a pomoci najít cestu ven z této situace.

neopětované lásky a city nevzayemni

Pokud nechcete dostat vzájemnost od osoby, kterou milujete, tak budete provokovat vývoj vnitřního konfliktu mezi svými emocemi a zdravého rozumu. Všechny vaše citové potřeby v důsledku celého světa snů, přesvědčení a očekávání, které by neopětované lásky, bohužel, narážejících kompletně neproniknutelnou zeď skutečnosti: nejste v lásce.

Samozřejmě můžete namítnout, že následky nejsou vždy nevzayemnyh pocity by měly být považovány za doslovně. Ve skutečnosti, tam emocionálně složité případy a nuance v těchto situacích, a to je o nich dnes budeme mluvit.

Když dáte marné naději

„Jestli je to láska - ocenit to, ne-li - nevstupují sebe scestí“. Tato zásada by měla být přijata jako základ, pokud se nám nepodaří přivést sami chovat zrale a vyhrát respektem k životnímu prostředí.

Někdy se dostáváme do emocionální závislosti na marných nadějích, které nám naši milovaní lidé mohou poskytnout s žoldnéřským účelem.Mohou cítit sami a zbavit se tohoto pocitu, váš milovaný zapevnyatymut jste zaujímají čestné místo v jejich srdcích, i když ve skutečnosti tomu tak není. Mějte na paměti, že taková manipulace může mít negativní důsledky. ○ Oběti zbytečné naděje jsou nejčastěji emocionálně nestabilní lidé, kteří nevědí, jak říkat: "Ne, nemám tě rád, takové vztahy nepotřebuji."

  • Tito lidé obvykle najdou sílu najednou, aby narušili vztah kvůli strachu, že by urazili nebo rozrušili partnera.
  • Velmi často partneři manipulují svou druhou polovinu již uprostřed romantických vztahů. Stává se,
  • jeden z partnerů ztratí smysl pro svého společníka
  • , ale místo otevřeného konverzace pokračuje v udržování vztahů. Nezapomeňte, že v nepřítomnosti lásky tento vztah přináší bolest a zklamání. Když nevíte, jak reagovatLáska je velmi osobní, měkký a hluboký pocit, který má schopnost projít několika fázemi vývoje a stoupat silnější v průběhu času.

Pokud v reakci na skutečné cítění osoba dostane od vidkosha milence (-term), nebo se postaví před realitou nikdy být milován,

to ocitla v obtížné situaci a neví, jak reagovat na takovou léčbu.

Pokud jste někdy zažili nerozbitnou lásku, víte, jaká je beznadějná a nepříjemná situace. Obvykle si uvědomují, že milovaný člověk nesplňuje reciprocitu, lidé okamžitě odmítnou přijmout pravdu tak, jak je, a věří v nejhorší. Pokud zvolíte pro sebe podobnou strategii, pak budete muset projít následujícími fázemi vnímání: vědomí, vztek, emoční dezorientace a přijetí.

  • Jste ctěná osoba, která si zaslouží víc než příjemné "drobky"
  • Lidé se vždy těší na to nejlepší. Zdá se, že jakmile se sami přesvědčit, že je třeba udělat něco pěkného pro bývalého partnera a on / ona tě milovat nebo

„Zase bude těm, kteří vás kdysi miloval upřímně“

. Nicméně, doporučujeme, abyste nezapomněli, že láska není jen nejsilnější a nejúžasnější výsada lidí.Někdy láska vede k neuvěřitelně bolestivým duševním zraněním a dokonce ik slepé závislosti.

Nenechte se na cestě zpomalovat seberegulaci. Mezi všemi stadiemi silné emocionální bolesti musíte vynechat jednu věc - lásku k sobě. Zkuste se dostat pryč od vzpomínek na unbundling lásky, protože vzdálenost je vždy nejlepší pomocník v takových záležitostech! Nestydějte se házet o pomoc lékaře - možná že jeho poradenství vás bude schopno vrátit spát.

  • Nezapomeňte, že vzdálenost sama o sobě vám nepomůže úplně se zotavit z nedělné lásky. Musíte přerušit jakýkoliv vztah k prvnímu. Za prvé navrhujeme přestane komunikovat na sociálních sítích - to vám pomůže překonat touhu znovu setkat se s bývalým partnerem, a jste travmuvatymut zprávy o jeho / její nový vztah. Po úplném rozbití vztahů už nebudete mít s prvním něco společného, ​​a proto se s nimi brzy zamilujete.
  • Nepokoušejte se schůzky se svým bývalým milovaným za žádných okolností!
  • Upřímná láska neublíží a nezanechává zbytečné naděje.

Pokud nemáš rád, pusť člověka a rozlouč se s ní navždy. Čím dřív to uděláte, tím rychleji se vrátíte a shledáte s ní harmonii.

Dříve nebo později se ve vašem životě objeví ta pravá osoba, takže se nebojte, jestli se to ještě nestalo - celý svůj čas. Schopnost milovat se sama je pozoruhodný úspěch, který je nedílnou součástí šťastného života a slibné budoucnosti.


Učit děti štěstí, ne dokonalost

Učit děti štěstí, ne dokonalost

Sex a vztahy Mnozí rodiče mylně vnímají vyšší vzdělání a vynikající jako nezbytných podmínek pro štěstí. Vychovávat dítě - není jen dát ji do nejlepších škol, naučit ji mluvení bez třemi jazyky a aby vypadala jako panenka v okně. Mnoho studií dnes tvrdí, že rodiče, kteří dávají vysoké očekávání svým dětem nakonec způsobí vážné nevýhody pro ně.

(Sex a vztahy)

Syndrom prázdného hnízda: plná osamělosti doma

Syndrom prázdného hnízda: plná osamělosti doma

Už jste někdy cítili osamělost? Jste-li rodiče, už víte, zda tento vzrušení pochopíte, když děti vyrostou a odešli domů. Tato osamělost a strach se nazývá syndrom prázdného hnízda. Doporučujeme, abyste si přečíst 5 příznaky deprese, které byste neměli ignorovat vše, co se děje kolem nás, tím či oním způsobem ovlivňují naši situaci a pocity.

(Sex a vztahy)