Nezastavujte se sami sebe potěšit někoho


Nezastavujte se sami sebe potěšit někoho

Neztrácejte svou identitu a nepřinášejte sebe. Nezastavujte se někým jiným, aby vás někdo miloval. Pokud tak učiníte, pak se budete muset ublížit.

Když se setkáme s osobou a chceme ji poznat lépe, pak chceme udělat dobrý dojem. Někdy nás tlačí k nepřirozenému jednání.

Takový postoj vás lhát sám, stejně jako osoba, kterou chcete dobýt. Budete naplnit její očekávání lží a ona bude věřit, že vás láká z toho, co jste ve skutečnosti kované.

Nezastavujte se sami sebe nebo nezapomeňte ve vztazích založených na falešné lásce.

Začátek magie

Začátek vztahů - je to vždy něco magického. Zdá se, že je to kouzlo, žádný problém. Časem však zmizí. Najednou musíte tvrdě pracovat, abyste dosáhli toho, co jste předtím neměli.

Možná jste přišli k tomuto okamžiku, protože se stali ideálem jiné osoby. Je to proto, že jste chtěli potvrdit počkání. Dřív nebo později by mělo skončit.

V této situaci prostě zamilujete s někým, kdo je způsobilý svým ideálům, ale sami se snaží, aby jiná osoba zamilovat se do tebe stává ten, kdo chce vidět to blízko.

Kde zmizela vaše identita? Co se stalo s tvým pravým bytím? Pokoušeli jste se nějakým způsobem přestrojit do falešné lásky.

Všechna spojení, která jste vytvořili s jinou osobou, byla falešná. Vaše obavy, které vás nebo vaše chyby potěší, jsou nuceny nekonat, jako byste jedli sami.

důležité být konzistentní, je důležité ukázat své skutečné sympatie, zájmy a skutečnou povahu od prvního momentu, který sdílíte s osobou, která se vám líbí

Ty by neměly zakrýt skutečnost, že se vám nelíbí. Pokud to uděláte, pak je to velmi matoucí partner. Nakonec se časem začnete pamatovat na to, co se vám nelíbí, což partner ani nehádal.

Zde je krátký příklad: Představte si, že osoba, se kterou jste potkali, kouří. Měla takový zvyk téměř vždycky a vy jste nikdy nevyjádřili nesouhlas.

Ale jednoho dne jste velmi rozrušený. Jste rozzlobený, rozhořčený a uvařený kvůli tomu, že nechce pochopit, že se vám nelíbí to, co kouří. Nepochybně tato osoba odpoví: "Nemyslím si, že vás to obtěžovalo. Nikdy si ses stěžoval. "

Mohli bychom vám poskytnout další podobné příklady, které budou jasné, jak být konzistentní.

Problém je v tom, že nechápete, že podvádíte lidi v jejich touze potěšit je.

Problémy, které vznikají, když začnete být sám sebe

Vše plyne hladce, dokud se nestanete sami. Nakonec maska, kterou nosíš, nemůže být navždy opotřebovaná.

V tom případě existují konflikty. Vztah mezi vámi a vaším partnerem se liší. Nyní jste konzistentní, ale je pozdě.

Existují aspekty osobnosti vašeho partnera, který začíná nemáte rádi, ale partner se cítí stejně. Pak se začnete stěžovat na to, o co jste se předtím nestarali.

Existují hádky, hněv a konflikty a není návrat.

Všechno to vyčerpává. Myslíte si, že už nemilujete svého partnera, že vaše láska zmizela. Nicméně nechápete, že to vše je výsledkem falešné lásky, kterou jste oba vytvořili.

Nezastavujte se sami, i když nechcete. Za prvé, je obtížné pochopit, jak budete jednat, ale musíme vynaložit úsilí na to, nebýt zklamán nebo zraněných.

Nebojte se ukázat sebe. Ten, kdo se do vás zamiluje, by se měl zamilovat do vašeho pravého já, nikoliv k masce, kterou jste dal, aby přilákal tuto osobu.

Pokud nemůžete být s vámi milovaným, neměli byste zůstat s ní.

Buďte sami a budete odměněni vztahy, o kterých jste vždycky snili.


Poslech něčí stížnosti vlastní energie, kterou strávíte

Poslech něčí stížnosti vlastní energie, kterou strávíte

Sex a Vztah současný životní styl klade lidem šílené nároky, a tak není divu, že většina z nich neobstojí a začít si stěžovat na své neúspěchy a problémy. Stížnosti - je přirozená reakce, která snižuje stres při obtížném nebo nepříjemné situace. Nicméně, velmi často jsme si nevšimnete, jak konstantní stížnosti bereme energii.

(Sex a vztahy)

5 Známky, že jste toxická osoba

5 Známky, že jste toxická osoba

Již jsme napsali hodně o typech toxických lidí, které mohou být ve vašem životě. Ale co když je toxická osoba vaše? Co když jste člověk, který se sám otravuje a způsobuje ztrátu? V jiném člověku je vždy snazší vidět chyby, ale možná vás vaše vztahy nebo jiní lidé ubližují, protože jste to nechali. Možná, že vaše kroky a rozhodnutí, která přijmete, jsou negativnější, než si myslíte.

(Sex a vztahy)