Nevybírat rozhodnutí - horší chyby


Nevybírat rozhodnutí - horší chyby

Každý den se musíme rozhodnout: co se nosit, co jíst na snídani, jakou kosmetiku koupit a jaký film si můžete v kině sledovat.

Všechny tyto drobné každodenní činnosti určují část našich osobností. Ale to, co nás opravdu určuje, jsou skvělé rozhodnutí, která ovlivňují směr našich životů.

Pro lepší porozumění vysvětlujeme: ty, kteří se samy o sobě nerozhodnou, opustí svůj osud v rukou ostatních a ztratí kontrolu nad svým vlastním životem.

Ačkoli je pravda, že každé rozhodnutí má určitý aspekt strachu nebo nejistoty, je vždy lepší dělat chyby a učit se než dělat nic a čekat.

V tomto článku doporučujeme, abyste o tom přemýšleli a studovali základní strategie pro lepší a efektivnější rozhodování.

Řešení, která vedou k harmonii

Více než dosažení ideálního štěstí a všech našich snů, snažíme se každý den žít v harmonii. Život v harmonii znamená jednat v souladu s vlastními hodnotami a respektovat ostatní.

 • Podpora osobních vztahů na základě reciprocity a uznání. Harmony je také vnitřní klid, bez strachu, bezpečí nebo úzkosti.
 • Nyní uvidíme, jaké kroky bychom měli podniknout, abychom se stali odvážnou osobou a byli schopni přijímat vlastní rozhodnutí.
 • Naučte se rozlišovat

Rozlišujte - je to psychologické schopnosti, které všichni máme a které musíme se naučit používat.

Lidé často usilují o to, aby rutina zvládla sebe sama a spadla do psychologické monotónnosti, ve které už nemohou jednat.

Tato apatie způsobuje, že naše myšlenky jsou přísnější, než kdyby nějaké změny vypadaly nebezpečné.
 • Výstup z komfortní zóny nás děsí
 • a způsobuje, že se cítíme nechráněný.
 • Když se ocitneme v těchto situacích, musíme se naučit, jak to rozpoznat. Rozlišovat znamená pochopit a pochopit pravdu. To je přesně to, co musíme udělat: objevit tuto velmi nepříjemnou realitu, v níž jsme uvízli.
 • Předtím, než uděláte správné rozhodnutí, je nejlepší pochopit, v jaké fázi vašeho života jste. Budete se muset zeptat na některé otázky, které vám ukáží vaši skutečnost, než budete jednat.
 • Zde jsou některé příklady: Cítím kontrolu nad svými rozhodnutími? Když vstávám ráno, mám pocit, že udělám to, co opravdu chci? Chci, aby vypadala budoucnost jako bydlela teď? Jsou kolem mě lidé, jak důležité je mé štěstí?
 • Učinit rozhodnutí, musíme vědět, kam chceme být jasné
 • Když si uvědomíme, že musíme změnit,

musíme vědět, kam jdeme a co chceme dosáhnout.

Change pro změnu bez jasného účelu je bezvýznamný. Měli bychom být odpovědný za každou ze svých činností, a to znamená, že musíme bránit. Před přijetím velké rozhodnutí, že je lepší začít s „malými rozhodnutí“, které odrážejí společné cíle můžeme dosáhnout každý den.
 • příklad cíle může být situace: od této chvíle budu více asertivní a říci „ne“, když jsem opravdu dojem, že to je „ano“ pouze tehdy, když opravdu chci ho.
 • Malé změny také přispívají k sebeúctě.
 • Takže jsme „budování“ sílu a odvahu dělat velká rozhodnutí, jako je například hledání nového zaměstnání, nebo v pohybu. Nebojte se chyb

Nebojte se dělat chyby, a ne žít svůj život tak, jak má. K tomu potřebujeme pochopit některé pravdy:

Někdy obviňovat ostatní neštěstí, které nás znepokojují, protože

my, kdo umožnil situace pokračovat.

 • Ale musí „spálit“ samotných. Všichni jsme zodpovědní za to, co se děje v našich vlastních myšlenek. Pokud vezmeme v úvahu, že chybu - je to proto, že je třeba se rozčilovat, nikdy jsme vyrůst. Error - příležitost dozvědět
 • . Každý, kdo nepřijme rozhodnutí prostou strach z dělat další chybu, vytváří překážky pro dosažení štěstí.
 • Musíme mít možnost sledovat naše přirozené instinkty. My všichni máme tento vnitřní kompas, který nám říká, kdy by něco skončí, nebo když musíme začít znovu.Nebojte se žít život svého srdce, že jste opravdu

šeptá, racionalizovat své obavy, posiluje sebevědomí a učí se z každé porážky překonat na cestě.

Vzhledem k tomu, rozhodnout - to je živý.Když se přátelství vyčerpává, když láska projde

Jak láska, tak přátelství se nakonec vyčerpají. Ale nebojte se, musíte najít sílu v lidských slabostech a pokračovat dál.


7 Klíčů k odolnosti, odvaha pochází zevnitř

7 Klíčů k odolnosti, odvaha pochází zevnitř

Užitečné návyky Ačkoliv stabilita je termín, který je hluboce zakořeněn v motivační psychologii, slovo pochází z fyziky. Když materiál ztrácí svůj tvar v důsledku nárazu nebo chemickou reakcí a může se vrátit do původního tvaru, neporušený a nerozbitné, je názorným příkladem udržitelnosti. Tato fyzikální vlastnost byl sebrán psychology což znamená, že lidé mohou také vykonávat tuto odvážnou operaci, můžeme čelit protivenství jejich překonání, a dokonce konečně vyjít z nich silnější.

(Užitečné návyky)

6 Výrobky k snídani pro

6 Výrobky k snídani pro

Užitečné návyky snídani - je to asi smrkový kávu cestou do práce nebo při oblékání a poplatky. S tímto ranní jídlo vám nedávají své tělo „palivo“ správně začít den. Pokud nechcete, aby se cítit unavený, slabý nebo neschopnost se soustředit, by měli jíst potraviny, které poskytují energii od začátku dne.

(Užitečné návyky)