Neberte vše do svého srdce a neporušujte


Neberte vše do svého srdce a neporušujte

Někteří lidé žijí v životě a urazí na všechno. Místo toho, aby si mohli žít své životy v harmonii a úctě k druhým, téměř vždy rozhodují o "vybudování zdi".

Je svět vždy proti nim? Ne Ve skutečnosti, v jemném, ale složitém světě emocí a postav, jsou někteří lidé, kteří jsou zvyklí na urážku.

Namísto zacházení s těmito lidmi jako s problémy, kterým je třeba se vyhnout, musíme pochopit, co se děje uvnitř nich.

Hypersenzitivita, nízká sebeúcta a nedostatek psychologických zdrojů vytvářejí stereotypy myšlení, které jsou příliš rigidní.

Jakékoli slovo, jednání nebo gesto je interpretováno jako zločin. To je podstatou. Vidí problémy a předsudky, kde nejsou.

Někteří lidé vidí bouři, když svítí slunce. Podívejme se na tento aspekt trochu blíž.

Trápení 24 hodin denně 7 dní v týdnu

"Nemůžu s vámi ani mluvit". "Všechno se urazilo." "Je to nemožné, abyste sdělili, že jste spěchá ze špatného na horší."

Pokud jste něco takového slyšeli, pravděpodobně jste se cítil strašně. Tato slova však obsahují určitou pravdu.

Je-li pro nás lidé s námi obtížné komunikovat, něco špatně. Pokud jsou nepohodlní nebo často dochází k problémům s nedorozuměním, je důležité pochopit, proč se to děje.

 • Místo toho, aby si myslel: "Všichni mě nenávidí," - pokuste se hluboce přemýšlet o situaci.Musíme odstranit vrstvy misky, které nás obklopují, abychom zjistili, co se děje uvnitř.
 • Níže zjistíme, co se děje v duši člověka, který neustále vezme všechno blízko k srdci a cítí se urážen.

Vaše očekávání a nikoli jiní lidé vás urazí


Možná máte velké očekávání, které neodpovídají realitě. V jistém smyslu všichni máme představu o tom, jak si myslíme, že ostatní lidé by měli jednat, jak by se měli zacházet s námi a reagovat na slova.

Za prvé, je třeba poznamenat, že takové přístupy zcela nezahrnují všechny možné situace. Zvažte proč.

Jediná věc, kterou potřebujete vědět, je, jak chcete, aby s vámi ostatní lékali. Zasloužíte si úctu a musíte to požadovat. Každý má tuto potřebu.

 • Co ostatní dělají, není vaší odpovědností. Každý si může volit, co chce a jednat tak dlouho, dokud existuje vzájemný respekt.
 • Pokud budeme posedováni tím, jak náš partner pracuje, co dělají naši přátelé, může to být pro nás samo o sobě špatné.
 • Chcete-li dosáhnout klidné a vnitřní rovnováhy, pamatujte na to:

nečekejte nic od nikoho, jen nastavte očekávání pro sebe. Svět není proti tobě: přesně potřebujete souhlas se světem.

Ti, kteří jsou neustále urazováni, mohou být srovnáni s kmenem stromu. Chcete-li pochopit, představte si následující: Představte si, že jste strom u oceánu. Voda zapadá a odchází. Někdy je vítr jemný a někdy i silný. Někdy vás oceán pohne a někdy narazí na bouři.

Pokud jste opravdu pevný a silný strom, oceány, vlny a prvky, budete zkroucení. V tomto případě symbolizuje trvanlivost a tuhost stromu naši tvrdohlavost, která může být zničující.

 • Ale pokud jste jako poddajný bambusového stonku, budete houpat s větrem
 • a dokonce prudké bouři se nikdy vykořeněn. Důvodem je to, že se přizpůsobujete a nepůsobíte jako zeď, která může udeřit.Neustále obrazy nás bolely nejvíce. Ti, kteří jsou snadno urazeni, způsobují nedůvěru.


Pokud jste vždy uráženi, vaši blízcí se o vás nebudou cítit dobře a začnou se vyhnout.

 • Pokud se urazí, když se obrátí k dobrým slovům, vytvoříte vzdálenost.
 • Milujte se trochu víc a zastavte hluk rušivých myšlenek
 • Svět vás nenávidí. Nikdo proti vám není. Nezdá se, že se snažíte urazit, když nejsou žádné špatné úmysly.

Ti, kteří se nemají rádi, jsou náročnější než jiní.

Čekají na ně, aby jim nabídli něco, co jiným nenabízejí: lásku, respekt a uznání.

 • Pokud nezačneme pracovat na sobě zevnitř, naše nejtemnější hlubiny vylézou na povrch, dokud se celá naše realita nestane živým peklem. Nestojí to za to. Takže neříkejte zbytečnému utrpení a nenechávejte olej do ohně. Začněte léčit své rány a dejte si lásku, kterou potřebujete.
 • Pouze když milujete sebe sama, je dostatečně silná, svět se začne zlepšovat.


Běda je vnitřní stav, na který není nikdo připraven.

Běda je vnitřní stav, na který není nikdo připraven.

Pity je velmi choulostivý a komplikovaný proces, během kterého se rozloučíme s někým, kdo byl pro nás velmi důležitý. Na této osobní cestě každého člověka musí projít různými etapami, rozvíjet a vyvíjet úsilí každý den. Nicméně, pro všechny z nás, jediný způsob, jak přijmout situaci, je jediný cíl: "udělat" ten, koho velmi milujeme, nejcennějším pokladem v našich srdcích.

(Sex a vztahy)

Někdy je třeba začít znovu

Někdy je třeba začít znovu

Děláme mnoho rozhodnutí po celý život, a někteří z nich nás přimějí začít znovu. Existují rány, které se musí léčit, a pouze s odvahou a odhodláním můžeme přerušit spojení s utrpením, abychom byli znovu šťastní. Začátek od nuly není tak snadné. Dnes na našich stránkách vám ukážeme několik základních strategií, které můžete použít k řešení těchto složitých osobních problémů.

(Sex a vztahy)