Nemožné být perfektní pro každého


Nemožné být perfektní pro každého

Pro některé lidi, co uděláte, nikdy je nebude schopno uspokojit. Někteří vás dovedou věřit, že jste poražen, i když tomu tak není.

To je falešná situace, zvláště pokud osoba, která má pro vás velké očekávání, je členem rodiny nebo partnera.

Tyto typy osobností mají zvláštní účel: ovládat lidi podle jejich přísných hodnot.

Věř tomu, nebo ne, ale takové vztahy jsou všude. Někdy je jedno, co říkáme nebo děláme pro stejného člena rodiny, známého nebo kolegu. Pro takové lidi budeme vždycky ztraceni.

Místo toho, abyste zažívali, jak reagují ostatní, musíte zůstat daleko od takových vztahů, které způsobují pouze utrpení.

Níže vysvětlíme, jak to udělat.

Nic není dokonalé: 3 kroky k svobodě

Nyní nenajdete dostatečný počet emočně otevřených lidí, kteří jsou aktivní ve vnímání informací, ti, kteří dodržují zásady reciprocity. Lidé jsou extrémně složití a ne každý má stejné chápání slova "úcta".

Níže jsou některé aspekty, které je třeba zvážit:

  • Strach: Tato pozice s přítomností omezení nám pomáhá ovládat ostatní, když je strach z jejich ztráty. Strach způsobuje, že se lidé ponižují, aby udrželi kontrolu. Zklidnění sebe a skrytí našich vlastních obav nás nutí uvědomit si, jak málo je naše sebevědomí.
  • Výchova:to je klíčový aspekt. Vyrůstá v rodině, kde neexistuje žádný zdravý vztah, není tam žádná bezpečnost, kde nikdo učí respekt, vede k nedostatku osobních a emocionálních vlastností.
  • Osobní zájmy:vlastní sobectví a touha. Navzdory výchově někteří lidé cítí potřeba ovládat vše kolem sebe a vládnout nad všemi.

Je velmi snadné to dokázat. Lidé jsou opravdu velmi obeznámeni s tím, aby si kolem sebe postavili ochranné zbroje. Nikdo neví, co leží uvnitř. Čím silnější je brnění, tím složitější je uvnitř.

Vysvětlíme, jak chránit před tímto typem lidí.

Cizí priorita - ne moje vlastní

Jsme si jisti, že v určitém okamžiku všichni prožívají podobnou situaci. Dřív nebo později začnete uvědomovat, že vaše vlastní hodnoty se neshodují s hodnotami ostatních. Pokud je vaší volbou vegetariánství, například by měla rodina rozhodnout.

Pokud přijdete do domu s novým partnerem , asi jste slyšeli slova, která "zasloužíte někoho lepšího." Namísto pocitu ponížení byste měli pochopit:Každý má svůj vlastní názor. Nicméně

  • někteří lidé se snaží uložit své vlastní názory místo toho, aby respektovali ostatní a dali jim právo jednat nezávislevěřit, že jejich názor je důležitější než ostatní. Je to špatné. Pokaždé, když se dostanete do této situace, nezapomeňte:

Život se neroztáčí kolem druhých: jsme svobodní a máme právo řádně projít svou vlastní cestou.

  • Nikdo nemá právo říct nám, co dělat, abychom byli šťastní.

Co mě dělá šťastné, je pro mě dobré

Pokud to, co děláš nebo říkáš, je šťastný, nic jiného neznamená. Vaše volba je ukazatelem toho, kdo jste, a každý krok, který uděláte, je pouze vaší cestou do budoucnosti a nic jiného.

Zapamatujte si, jestli ostatní kritizují nebo neberou váš výběr, je to jejich problém. Ne tvoje

  • Musíme jednat pouze s vlastními potřebami.Pokud žijeme život, snažíme se uspokojit ostatní nebo ospravedlnit jejich očekávání, náš vlastní život nebude mít nic za nic. Vytvoření vlastního štěstí vyžaduje odvahu, sebevědomí a boj za to, co si zasloužíte.
  • Život je příliš krátký, aby ospravedlňoval očekávání ostatních

Všechno dělá chyby. A ti, kteří o nás opravdu záleží, vám pomohou. Ti, kteří vždy kritizují a ponižují, vůbec nepomáhají - místo toho vytvářejí v potížích.

Přečtěte si:

Neuvěřitelná mysl zralé ženyPokud znáte někoho takového, uvědomte si, že se takoví lidé nemění. Je těžké nezískat inverzní úctu a soucit.

  • Nic pomáhá, jako myšlenka

, že život je příliš krátký, než aby byl nešťastný. Jste v prioritě pro sebe. Pokud to, co děláte, nestačí ostatním, přijměte ji a uvolněte.Víte, že to, co děláte, je krásné pouze proto, že to děláte svým způsobem, pro sebe a své hodnoty.

Nedovolte, aby někdo zničil tuto rovnováhu nebo vaše sebevědomí.


Jsem žena, která nepotřebuje dokázat nic

Jsem žena, která nepotřebuje dokázat nic

Jsme si jisti, že jste se také stala touto statečnou a energickou ženou. Máte vnitřní klid, a teď nemusíte nikomu dokazovat nic. Teď víš, kdo jsi. Víte všechno, co stojí za to. Často se říká, že na tomto světě přicházejí dobří lidé, aby "žili" a "dali život ostatním". Dělají to bez ztráty své identity.

(Sex a vztahy)

11 Důvodů bolesti během sexuálního styku

11 Důvodů bolesti během sexuálního styku

ŽEny často pocit bolesti během sexu, , které mohou zasahovat do sexuálního uspokojení. Podle amerického kongresu porodníků a gynekologů se 3 ze 4 žen, které mají sex, necítí při sexu žádné nepohodlí. Tato bolest nebo nepohodlí se často vyskytuje v orgánech vnějších pohlavních orgánů nebo ve vagině. Tato bolest nebo nepohodlí se často rozšiřují do pasu, pánve a dokonce i dělohy a močového měchýře.

(Sex a vztahy)