12-Rok-stará dívka vytvoří app mluvit se svou babičkou s Alzheimerovou


12-Rok-stará dívka vytvoří app mluvit se svou babičkou s Alzheimerovou

Emma Young je zvláštní dívka. Ve věku 12 let se musí vyrovnat se složitostí života, které miliony lidí stále více prožívají.

Téměř před pěti lety byla Emma babička diagnostikována s Alzheimerovou chorobou. V současné době žije v Hongkongu. Někdy Emma na dálku, a někdy i na osobních návštěvách, viděla, jak postupně babička zapomene na důležité věci. Nemohla si vzpomenout na její věk, a stalo se, že stará žena nechápala, proč přišla na večeři nebo byla někde daleko na jiném místě. Následně se situace stala ještě komplikovanější a způsobila neuvěřitelnou vnoučata bolestí, protože babička ji začala zaměňovat s jinými příbuznými.

Není snadné žít.

Když jste blízko osoby s Alzheimerovou chorobou, je to velmi obtížná emoční změna. Je obtížné pro pacienta, pro jeho rodinu a zvláště pro skupinu lidí, které se v takových věcech obvykle nezmiňuje - pro děti.

Příběh Emmy Young si zaslouží pozornost, protože se vyznačuje jedním úžasným činem. Pomůže nejen babičce, ale i mnoha dalším lidem trpícím Alzheimerovou chorobou.

O tomhle je ten příběh.

„Timeless“ - mobilní aplikace pro pacienty s Alzheimerovou největší

Emma Young se obávali, že v žádném okamžiku vůbec zastaví babičce a uznat, že tam bude den, kdy stará mysl přestává existovat.

Další informace o

10 jednoduchých metod ke zlepšení pamětiDříve nebo později by se mělo stát. Nastal čas, kdy okamžik objasnění bude jen malými pozvánkami do reálného světa, ve kterých můžete cítit spojení s těmi, které milujete. To se však děje zřídka.

 • Je však důležité si uvědomit, že pacienti s Alzheimerovou chorobou pozitivně reagují na velmi specifické projevy emocí: láska, gesta lásky a péče.
 • Samozřejmě, že pro dívku, která má jen 12 let, to nestačí. Odmítá opustit babičku navždy, nechá její mysl vymazat všechny vzpomínky na svou vnučku a zničit zvláštní spojení mezi nimi.
 • Aby se vypořádala s vývojem zapomnění, vytvořila Emma mobilní aplikaci nazvanou "Nadčasová". Tento program vám umožní udržet důležité věci, abyste je neztratili.

Díky ní mohou nejlépe a nejdůležitější věci ve vašem životě být "věčné".

aplikace pro lidi s Alzheimerovou chorobou


Emma Young spolupracoval s Melissa lékař

Kramps, která se specializuje na Alzheimerovu chorobu, vytvořit aplikaci s dvěma velmi specifických cílů.Budete se zajímat o

6 cvičení, které pomáhají s bolesti krkuPrvní funkce se nazývá "aktualizace". Ona

 • je navržena tak, aby umožnila lidem s Alzheimerovou chorobou zůstat v kontaktu se svými příbuznými. Jejich děti, vnoučata, přátelé a další blízcí mohou komunikovat s pacienty prostřednictvím obrázků a zpráv. Aplikace vždy informuje pacienta, s nímž mluví, a připomíná typ vztahů, které sdružují.
 • Druhá funkce se nazývá "určení". S její pomocí
 • se pacient může kdykoli podívat na rodokmen, vzpomenout si na nějaké fakty, detaily, fotky a momenty života. Alzheimeroví pacienti mohou jednoduše nasměrovat kameru na určitou osobu a získat informace o tom, kdo je. Dalším užitečným a zajímavým rysem této aplikace je počítání akcí a kalendářů. Člověk s Alzheimerovou chorobou, budou varováni pokaždé, když se pokusíte volání členem rodiny více než dvakrát (telefon se jí připomene hovory jsou vyrobeny).
 • Aplikace může také poslat pacientovi oznámení o nadcházejících důležitých událostech a zvláštních datech, jako je Velikonoce nebo Vánoce.

Emma Young - mladá dívka s jasným snem

Emma Young pracoval na samotné vývoji této aplikace, získala velmi cennou pomoc. Kromě konzultací Dr. Kramps poskytly dívky také finanční prostředky na stipendijní projekt.


Rodiče Emma jsou velmi dobře ovládáni v počítačích a pracují pro společnost, která se zabývá vytvářením technologií rozpoznávání obličeje.

Vášeň dívky k této technologii vznikla pod vlivem rodiny. Když byla Emma jen osm, byla již odborníkem na vývoj softwaru pomocí HTML a CSS, znal tajemství Java a byla schopna používat aplikaci MIT App Inventor.

 • Její profesionální kariéra právě začala. Emma Young si však stanovila jediný cíl - využití technologie a nakonec i virtuální realitu, která pomáhá lidem s Alzheimerovou chorobou chránit jejich paměť.
 • Možná bude, že v budoucnu bude takový přístup k problému zlepšen a to pomůže dosáhnout cíle Emmy. Tato aplikace je v současné době užitečná pouze pro pacienty, kteří mohou používat mobilní zařízení.
 • přečíst další zajímavý článek: „
 • Vědci našli novou léčbu Alzheimerovy choroby“

Tato aplikace nabízí způsob, jak zpomalit ztrátu kognitivní schopnosti, ale jakmile nemoc postupuje, se vyžaduje, aby pacient denně podporovat rodiny a profesionálové.


Které banány jsou nejužitečnější: zralé nebo zelené?

Které banány jsou nejužitečnější: zralé nebo zelené?

Banány patří k nejoblíbenějším plodům po celém světě, protože kromě toho, že jsou lahodné, jsou také levné a užitečné. Mnoho lidí je vyloučilo ze stravy, mylně se domnívalo, že přispívají k přírůstku hmotnosti. Bylo však prokázáno, že spotřeba banánů v moderování kontrastu poskytuje výhody pro lidi, kteří chtějí mít vyváženou stravu a zhubnout.

(Zajímavosti)

5 Dobrých důvodů pro nadměrné pocení v noci

5 Dobrých důvodů pro nadměrné pocení v noci

Zajímavá fakta nadměrného pocení v noci - to je normální teploty a tlaku jsou vysoké. V případě normálních klimatických podmínek, tyto příznaky mohou znamenat poruchu, protože chcete zjistit. Věřte tomu nebo ne, nadměrné pocení v noci je velmi časté . Někdy se to stane, když se osoba zotaví z chladu nebo zachycuje menší infekci.

(Zajímavosti)