Neuvěřitelné vlastnosti peroxidu vodíku


Neuvěřitelné vlastnosti peroxidu vodíku

Health peroxid vodíku - to znamená, že by měla být v každé lékárničceprvní pomoci, protože může být použit v různých mimořádných situacích.

Použili jsme použít peroxid vodíku pro dezinfekci povrchových ran, ale ve skutečnosti je založena na peroxid lze vařit mnoha přírodních prostředků pro péči o pleť. Neuvěřitelné

vlastnostem peroxidu vodíku peroxid vodíku (H2O2), lze nalézt v každé domácnosti, protože používá jako přírodní antiseptikum pro dezinfekci ran.

Nicméně, tento nástroj je mnohem více možných způsobů využití. Zde jsou některé z nich: 1. Peroxid vodíku

snížit menší kožní nedokonalosti

Celoživotní pod vlivem chladu, slunečního záření a znečištění na kůži, zejména na obličeji, se může objevit skvrny a vyrážky.

Jestliže osoba nevyužívá křoviny a jiné čistící prostředky, ucpané póry a existují takzvané černé skvrny, jsou všichni tolik snaží zamaskovat. Proveďte kožní nedostatky méně viditelné za použití peroxidu vodíku. Ale nezapomeňte, že i přes přirozené složení výrobku, nepřehánějte. Použít peroxid s mírou!

Jak používat peroxid vodíku?

 • Odstraňte make-up a čistou pleť pomocí křoviny. Dip vatovým tamponem v peroxidu vodíku.
 • Použít peroxid do postižených oblastí, nechte několik minut a opláchněte teplou vodou.
 • před ulehnutím ke spánku 2-3 krát týdně proveďte tento postup.

2. Peroxid vodíku pomůže zbavit akné

omylem se domnívat, že akné trápit jen v dospívání, protože ty ošklivé vyrážka se může objevit v kterékoli fázi života. Ženy často mají pupínky během menstruace a stresových situacích nebo v důsledku nesprávné stravy, bohaté na tuky.

Při ucpané póry na obličeji, pupínky. Vzhledem k tomu, peroxid vodíku působí jako přírodní prostředek pro dezinfekci, eliminuje bakterie, které se hromadí na kůži.

Co dělat?

 • večer před spaním se osprchujte a pak aplikovat na postiženou kůži trochu peroxidu vodíku pomocí houbičky.
 • Tento postup opakujte každou noc. ráno musí důkladně umýt obličej s čistou vodou.

3. Peroxid vodíku bude bělit zuby

Chtěli byste mít atraktivní a brilantní úsměv, jako v reklamách na zubní pasty? Jste připraveni rozloučit se s žloutnutím cigaret, kávy a časově náročných zubů?

Pak přijdeš na pomoc peroxidu vodíku. Navíc je možné zlepšit stav zubů s drobnými změnami ve stravě. Doporučujeme více užitečných produktů jako čerstvá mrkev, jablka a celer.

Co dělat?

 • Vše je velmi jednoduché: ponořte bavlnu do peroxidu vodíku. Předtím si vezměte zuby jako obvykle, poté použijte opatrné pohyby, aby jste použili peroxid pro každý zub.
 • Pokud máte příliš málo času, můžete prostě rozpustit peroxid vodíku ve vodě v poměru 1: 3 a vypláchnout ústní vodou 10 minut.
 • Tento postup můžete provést nejdříve jednou týdně, jinak byste mohli poškodit zubní sklovinu.

4. Peroxid čistí nehty

Pokud pravidelně pokrýt lak na nehty, nemají schopnost "dýchat". Časem se mohou nehty staly křehkými a tenkými, a také pokryty ošklivé nažloutlé nebo bílé skvrny.

Co dělat?

 • Chcete-li obrátit přirozené nehty zpět a znečištění, namočte je po dobu 5 minut ve vodě s několika kapek peroxidu vodíku.
 • Pak důkladně opláchněte tekoucí vodou a osušte je. Nenatáhnete lak na nehty alespoň dva dny po tomto postupu.
 • Po odstranění povlaku laku použijte tuto masku k obnovení nehtů.

5. Peroxid vodíku bude osvětlovat vlasy

Pokud nemáte schopnost nebo touhu navštívit salon krásy, můžete osvětlit vlasy sami doma. Zvláště důležité světelné pramene budou v létě.

Ve skutečnosti je peroxid vodíku součástí mnoha barviv na vlasy, ale v jiné koncentraci, než dezinfikovat rány.

Chcete-li zvýraznit vlasy, zkontrolujte, zda v lékárničce je láhev s peroxidem.

Co dělat?

 • Nalijte vodu a peroxid vodíku do malé láhve se sprejem v poměru 1: 1.
 • Umyjte si vlasy jako obvykle. Utřete si hlavu ručníkem a naneste peroxid vodní roztok na vlhké vlasy. Pečlivě česněte vlasy hřebenem.
 • Umyjte nástroj není nutné. Tento postup opakujte 2-3x týdně.
 • Všimnete si výsledku za měsíc. Bělící vlastnosti peroxidu vodíku vás překvapí, protože bude moci dát řetězcům atraktivnější a přirozenější barvy, než byste získali při profesionálním bělení v kabině.

6. Peroxid vodíku odstraní nepříjemné pachy

Pokud se hodně potení, peroxid vodíku přijde k záchraně. Zvláště relevantní bude tento přírodní lék v létě, kdy se člověk intenzivněji potní.

Díky svým antibakteriálním vlastnostem má peroxid vodíku schopnost ničit mikroorganismy, které vedou k nepříjemnému zápachu pod podpaží nebo na nohou.

Co dělat?

 • Chcete-li použít peroxid vodíku jako deodorant, ponořte jej pomocí vaty a aplikujte ho na oblast pod podpaží.
 • Před vyjížděním můžete odmítnout peroxid uvnitř ponožek nebo bot.

7. Peroxid vodíku osvětlí vlasy na těle

Už jsme mluvili o bělících vlastnostech peroxidu vodíku, díky kterému můžete zapomenout na salonní procedury. Analogicky lze tento výrobek použít také k osvětlení vlasů na těle.

Například pokud máte na ruce příliš mnoho vlasů, peroxid vodíku se hodí a vaše vlasy jsou méně viditelné.

Co dělat?

 • Jednou týdně před sprchováním , aplikujte malé množství peroxidu na ty části těla, které chcete osvětlit.
 • Ponechte prostředek několik minut, pak zbytek omyjte teplou vodou.
 • Aby se tento efekt urychlil, doporučujeme tělu vystavit slunečnímu záření ihned po postupu. Pokud nemůžete jít na procházku, prostě počkejte pár minut před oknem.

Používání peroxidu vodíku v domácnosti

Peroxid je velmi běžná forma vodíku, protože je považována za jednu z nejbezpečnějších přírodních látek pro dezinfekci.


Rostlinné oleje, aby hydratují vlasy

Rostlinné oleje, aby hydratují vlasy

Existuje mnoho faktorů, které mohou poškodit kapilární strukturu vašich vlasů, jako je klima, častého používání vysoušeč vlasů, barvení vlasů, gelů, stres, špatné stravovací návyky, a tak dále. D. To je důvod, proč obeznámen , jak přesně vaše vlasy . V tomto článku si popíšeme, jak můžete vyživují vaše vlasy použití levných a přírodních rostlinných olejů.

(Krása)

Léčba a prevence vrozených vlasů

Léčba a prevence vrozených vlasů

Pěstované vlasy je velmi bolestivé, stejně jako neatraktivní. Obvykle se objeví po holení nebo voskování. Objevuje se jako malé kužely, které se pak infikují a její příčinou je nesprávné odstranění chloupků. To se může stát vážným problémem, a kromě toho, abychom museli zjistit, jak s ním zacházet, musíme také vědět, jak se tomu vyhnout.

(Krása)