Neuvěřitelné využití banánové slupce


Neuvěřitelné využití banánové slupce

přírodní prostředky Kdybychom věděli o všem vlastnosti obsažené ve slupce ovoce a zeleniny, které jíme, nikdy bychom to hodil! Některé z nich jsou jedlé, jiné mohou být vyhozeny. V tomto článku vysvětlíme některé úžasné způsoby, jak používat banánovou kůru. Budete to myslet dvakrát, než ho odhodíte.

Nutriční hodnota banánové kůry

Banány - jeden z nejoblíbenějších plodů na světě. Mohou být vařeny stovkami různých způsobů a jejich děti je milují.

Možná nevíte, že jejich kůže je stejně výživná jako uvnitř.

Poskytuje tělu se spoustou železo, draslík, vitamíny skupiny B, vitaminy C a K. Kromě toho, že také obsahuje velké množství hořčíku, vlákniny, antioxidantů a mědi.Pro dosažení nejlepších výsledků, zkuste

vybrat pouze organické ovoce, tak, aby vystavit tělo k provedení znečišťujících látek, jako jsou pesticidy a hnojiva používaných v procesu růstu.Kůže banánů: vlastnosti a použití

Ano, vždy jste vynechali výhody banánové kůry. Ale jakmile se dozvíte o mnoha svých vlastnostech, nikdy ji nikdy nebudete házet do odpadků.

Lepší střevní zdraví Pokud trpíte zácpou nebo mají jiné problémy se střevní banánové slupce vám poskytne veškerou potřebnou vlákninu.

Dostanete to, pokud jen sníst slupku. Tohle není jed, nemáš nemoc.Začněte malým množstvím. To pomůže zlepšit trávení a budete se moci rozloučit s pomalým metabolizmem.

Léčba bolestí hlavy

Vezměte si vnitřní část pokožky a umístěte ji přímo na čelo nebo chrám.

Nechte pár minut. Použijte gázu nebo stuhu, abyste ji udrželi na svém místě. Jen si posaďte a nechte ji dělat svou věc.

Ochrana zraku

Chcete-li použít tuto vlastnost, musíte jíst pokožku. Vysoký obsah beta-karotenu (který mu dává charakteristickou barvu) zlepšuje zdraví očí.

Vitamin A je opravdu užitečný pro ochranu sítnice oka. Snížená hladina cholesterolu

Pokud váš nejnovější krevní test ukázal vysoký cholesterol, začněte jíst banány s kůží!

Kůže má vlastnosti, které odstraňují tuk z tepen.

Vysoký obsah draslíku se doporučuje pro lidi s vysokým krevním tlakem.léčba kožních problémů

Byl jste kdysi hrozný modřiny po zranění? Můžete použít vlastnosti banánové kůry pro ošetření bolavých bodů.

Stačí dát vnitřek kůry na postiženou oblast a zabalit obvaz. Nechte celý den. Pokud trpíte lupénkou, doporučujeme používat banánové slupce snižovat suchost a svědění, které doprovázejí tento nepořádek. Dejte jej na postiženou oblast dvakrát denně.

Banana kůže je také užitečné, pokud máte akné.

-li vaše pokožka je podrážděná a zanícená kvůli akné, třít kůži v postižené oblasti a opláchněte teplou vodou před spaním každý večer. redukují vrásky a bradavice

banánové slupce je jedním z nejlepších domácí opravné prostředky pro vrásky.

Nicméně, musíte být konzistentní. Každý večer před spaním vetřete postižených oblastí na vnitřní straně banánové slupce. Nechte vyschnout bez oplachování. Kůže bude měkká a hladká.

Chcete-li odstranit bradavici, aby vaše pleť zelené nebo světle žlutý banán.

enzymy bezpečně zničit neestetické ránu, aniž by docházelo ublížit. Jen jemně třít postižené oblasti na vnitřní straně banánové slupce. Opakujte tolikrát, kolikrát je to nutné.

Zlepšená nálada Banana kůra obsahuje velké množství tryptofanu.

Tato aminokyselina podporuje sekreci serotoninu, také známý jako „štěstí hormon“. Pomáhá regulovat náladu. Je-li jeho hladina nízká, může být příznaky, jako je deprese a podrážděnost.

spotřebu dvou banánů kůží denně po dobu tří po sobě následujících dnů může zvýšit hladinu serotoninu v těle o 16%. Další způsoby použití

Vedle již zmíněných použití, zde je několik způsobů, jak využít na banánové slupce:

Zklidňuje nepohodlí bodnutí hmyzem (např komáři a mravenci).

 • Bělí zuby.
 • Redukuje jizvy.
 • Odstraní tmavé skvrny od pokožky.
 • Zpevňuje kosti.
 • Pomáhá tělu absorbovat více vápníku.
 • třepí na lesk bot.
 • Leští stříbrné nádobí.
 • Zlepšuje kompost.
 • oplodňuje rostliny.
 • straší škůdce, včetně růžových mšic.
 • Redukuje vyrážku.
 • Nakreslí motýly.
 • Odstraňuje kožní váhy.
 • Leští listy vnitřních rostlin.
 • Vlákna v můstku.


Jedlá soda: 8 úžasných receptů

Jedlá soda: 8 úžasných receptů

My všichni chceme být krásné a vypadat mladě tak dlouho, jak je to možné a pokud ano, máme dobrý pocit, a každý vypadat hodil nám náš směr přináší velké uspokojení a radost moře. Mnoho lidí si myslí, že má-li zůstat krásné, strávit velké množství peněz na kosmetiku a kosmetické procedury, a dokonce si nedovedu představit, že už mají všechno, co potřebujete pro péči o pleť, vlasy a dokonce i zuby.

(Lidových opravné)

Kokosové mléko je dobré pro tělo

Kokosové mléko je dobré pro tělo

Natural kokos vodních zařízení, jakož i dalších kokosových produktů spojených s palmami a tropických oblastech, kde se pěstují. Tento osvěžující nápoj obsahuje 95% vody a 5% dalších živin, které jsou pro tělo velmi výživné. Na rozdíl od kokosového oleje je tato tekutina přirozeně extrahována z kokosu a nevyžaduje další ošetření.

(Lidových opravné)