Neuvěřitelné blahodárné vlastnosti přírodních prostředků banánů


Neuvěřitelné blahodárné vlastnosti přírodních prostředků banánů

Banány nám hodně energie na celý den, ale jíst před spaním neměli, protože to nemáte čas spálit kalorie, které obsahují.

Chutné, výživné a výživné, banány jsou ideální denní občerstvení, ale pokud jsou nesprávně zahrnuty ve vaší stravě, účinek spotřeby banánů nemusí být naprosto pozitivní. Naučte se, jak maximalizovat mnoho užitečných vlastností banánů přesně dnes! V tomto článku uvádíme některé z nejzajímavějších faktů o výživě banánů a poskytneme několik tipů, jak je používat ke zhroucení, a nikoliv naopak, abychom získali nadváhu.

Nutriční hodnota

100 gramů banánů obsahuje asi 100 kalorií, 1 gram bílkovin, 25 gramů uhlohydrátů a o něco méně než 28 gramů tuku. Navíc banán obsahuje 3 gramy vlákniny.

Banány jsou bohaté na vitamíny B6 a C, kyselinu listovou a minerály jako hořčík a draslík.

Banány jsou bohaté na škrob

I Banány jsou považovány za užitečné ovoce, pro své nutriční vlastnosti jsou pevně naškrobených postavil se vedle brambor, obilovin, mouky a arašídy. Tyto informace vám pomohou správně přidávat banány do vaší stravy a kombinovat je s jinými potravinami, abyste přinesli tolik přínosů a živin, jak je to možné.

Kdy jíst banány? Škrob dodává energii vašemu tělu, ale je také dobře známo, že je pomalu tráveno. To je důvod, proč se nedoporučuje používat před spaním nebo na večeři

, protože to může naopak vést k nežádoucím kilo. Všechno, co jíte večer nebo před spaním, by mělo být snadné a rychle se strávit.Nicméně, snídaně škrob je neuvěřitelný doplněk

, protože vám poskytne energii po celý den.Během dne se banány nejlépe konzumují ráno a odpoledne. Je to, když máte útok na hladomor, rychle běžíte na banán a ne na další koblihu nebo cookie, což povede k extra kilo. Abyste se cítili nasyceni bez konzumace hodně cukru, jíst banán. Kromě toho, kdo bude schopen postavit se před lahodným, chladným a pohodlným ovocem, který si s sebou vezme na občerstvení?

Také vám doporučujeme jíst

Ne více než jeden banán denně , ve skutečnosti proto, že má takovou složitou nutriční hodnotu.zdravotní přínosy banány banán

jeden den, což vám umožní používat to tak užitečné vlastnosti: Snižuje cholesterol

 • upravuje střevní problémy
 • Snižuje svalové křeče rychle dodat energii, což je důvod, proč banán - velký výběr pro aktivní mladé lidi, aby se zabránilo únavě nebo fibromyalgie nebo překonat jejich
 • reguluje nervový systém a pomáhá překonat pocit úzkosti a podrážděnosti
 • přirozený způsob léčení anémie snižuje vysoký krevní tlak
 • snížit riziko mrtvice
 • Andis přírodní antacida
 • Snižuje pocit nevolnosti a zvracení během těhotenství
 • pomáhá při žaludečních
 • křeče a bolesti při menstruaci
 • pomáhá snižovat chuť na tabák
 • Těhotné ženy banán pomůže nejen snížit pocit nevolnosti, ale také posílit činnost trávicího systému, poskytují energii bez rizika nežádoucích liber. Kromě toho obsahuje kyselinu listovou. Jak jíst banány

Vše, co vás omezuje - pouze vaše představivost a množství čerstvých a zralých banánů. Pokud budete jíst zelené banány, nezapomeňte, že je obtížné strávit trávicí systém. Vyzkoušejte některé z následujících tipů pro uvedení banánů do vaší stravy.

Přidejte na krk pro sladkou a krémovou chuť

 • . Chcete-li zlomit chuť jiných užitečných, ale ne takových lahodných druhů ovoce a zeleniny, přidejte jim banán.Připravte si zmrzlinu:
 • vyčistěte velmi zaoblené banány a zmrazte je. Poté, co zmrazí, je sestřelejte do mixéru s vaším oblíbeným přírodním jogurtem. Můžete jíst hned nebo dát mrazničku a nechat ji později. Přidejte čokoládu nebo oblíbenou špičku.Použijte cukr namísto přidávání chuti nebo vlhkosti do pečiva nebo do jiného pekařského těsta.

 • Pečené
 • banán se skořicí a získat rychlé a kompaktní občerstvení. Pamatovat zralé banány s vidličkou a smíchejte se svým oblíbeným kakaovým
 • vařit zdravější chatrč bez laktózy, cukru a mouky. Obrázky jsou zdvořilé od jiantigues a sidehike.


Domácí masku aloe s varixy jablečného octa a přírodní prostředky

Domácí masku aloe s varixy jablečného octa a přírodní prostředky

Ty křečové žíly a chtějí vědět, jak se ho zbavit, nebo alespoň snížit výskyt žíly? Důvodem křečové žíly, nevzhledné a bolestivé, často je genetika nebo některé pravidelné návyky či životní styl. Mnoho lidí se rozhodne kontaktovat lékaře, ale můžete zkusit nejjednodušší způsob, jak pomoci vizuálně snížit zvětšení žil.

(Lidových opravné)

5 Způsobů, jak se zbavit kašle s použitím přírodních prostředků cibule

5 Způsobů, jak se zbavit kašle s použitím přírodních prostředků cibule

Kašel - jeden z ochranných mechanismů v těle , který je určen pro boj s viry a bakteriemi nebo cizí předměty, které se nacházejí ve dýchacích cest . Je tvořeno výbuchem vzduchu v plicích. Ve většině případů kašel je doprovázen sputem a podrážděním. Ačkoli se doporučuje není potlačit , protože to je jeden způsob, jak se zbavit nadbytek hlenu , většina lidí hledá způsoby, jak ovládat tento proces, což je někdy nepříjemné a bolestivé.

(Lidových opravné)