Neuvěřitelná mysl zralé ženy


Neuvěřitelná mysl zralé ženy

Sylvia - 48letá žena, která se ráno probudila ráno. Řekla jí: "Je po všem, chci rozvod." Byla si jistá, že její manžel měl velmi vysoký názor na sebe a že jejich vztah byl neúspěšný.

Uvědomila si, že většinu svého života trápila za ostatní. Ona se obklopila lidmi, kteří se o ni jen starali. Hmla, která jí zabránila v tom, že se jí zjevně rozptýlila.

Jedna nebo druhá, něco se změnilo, struny jejího srdce se protáhly a paradoxně si Sylvia uvědomila, že tentokrát se musí postarat o sebe.Chtěla využít svůj vlastní život, oddělit všechno a přijmout svůj osud.

Mysl ženy po 40 letech

Mysl ženy po jejích 40. narozeninách je jako bomba zpožděné akce,

která je v posledním hormonálním cyklu. Každý rok žena napáje a oplodňuje nervové spojení. Výsledkem je nová a důležitější myšlenky, emoce a zájmy. Jak víte,

ženský mozek se neustále mění po celý svůj život. Její realita obvykle není tak stabilní jako její manžel. Říká se, že mozek člověka je podobný horu, protože změny v jeho struktuře jsou prakticky nemožné si všimnout. Ženská myšlenka je podobná počasí, mění se a je těžké ji předvídat. Pokud se může během pouhého týdne změnit, co se stane s hormonálními americkými válečkovými dráhami?

Nádherný dárek být zralá žena po 40 letech

Stejně jako u Silvie, v tomto období

tisíce žen začínají pochybovat o svém životě.Analyzují, co je vedlo k tomu, kde jsou. Ženy se zamýšlejí nad tím, co chtějí a co mohou změnit. Je to proto, že chtějí sladit své povinnosti bez toho, aby ublížili sebe, své touhy a své obavy. Aby toho dosáhli, začnou přijímat rizika, která jim umožní najít způsob, jakým dávno odešli.

To je důvod, proč ženy tohoto věku obvykle začínají měnit svůj názor. Mohou také cítit živější a aktivnější a řešit situace a uspokojovat emocionální potřeby.

V určitém věku

se vaše realita začne měnit, v důsledku čeho se bude zdát, že vše bylo jasnější a snadnější. Síla, že žena může dát sebe v průběhu let, Oprah Winfrey dokonale sharakteryzuvala tato slova: „Jsem překvapen, v tomto věku jsem ještě rozvyvayusya, hledal něco uvnitř i mimo osobních hranic. Když mi bylo 20, myslel jsem si, že je kouzelný čas, kdy jsem se stal dospělým, možná 35 let, a můj „dospělosti“, je rozhodnuto.

Legrační, jak toto číslo se změnilo v průběhu let, a dokonce 40 let, společnost se domnívá, průměrný věk, pořád jsem cítil, že to jako dospělý, který, jak jsem již dříve myslel bych měl být. Nyní se můj život

očekávání překročil nějaké naděje nebo sny, které jsem kdy došlo k, a jsem si jistý, že bude i nadále zminyuvatymusya, aby se stal ten, kdo mám být. "

Co se stane s ženským mozkem?

Hormony hrají důležitou roli při konstrukci reality, protože ovlivňují

jak vnímáte emoce, hodnoty a touhy. V určitém věku se stává vliv těchto hormonů na mozek více stabilní. To vám pomůže určit priority, bez rušení.

celoživotní změny koncentrace estrogenu v mozku může způsobit, že se zaměřují na širokou škálu emocí, vztahy a spivperezhyvan.

To je důvod, proč jsme často činí rozhodnutí, která se tlačí nás pochopit a cítit. "Estrogen stimuluje náladu, myšlenky, impulzy, sexuality, chování a životních podmínek."

Zde je návod, podle neuropsychiatrist Luan Brizendin, jsme vytvořili

„řadu unikátních schopností, vynikající mentální schopnosti, dovednosti pevnými přáteli téměř magickou schopnost číst obličej a tón hlasu, když mluví o emoce a nálady, stejně jako vynikající schopnost vypouštět konfliktů “. Ženské hormony

To znamená, že od poloviny 40. let jdete poslední výlet na emocionální horské dráze. Tyto změny v mozku,

cítíte potřebu být fér vůči němu. vaše biologické hodiny je nutné volat mozek signál budete hledat své vlastní potěšení a užitek. Je to skoro jako poznat sebe a růst prostřednictvím sociálních a biologických aspektů, které mohou mít zanedbané.

V myslích takových žen jako Sylvia, tyto tvůrčí impulsy poslal hormonální méně estrogenu a progesteronu. Výsledkem je, že menstruační cyklus se postupně mizí.

To znamená, že inteligence strojů se stává přesnější a stabilnější. Pak se amygdala (emoce uprostřed) se zastaví žert, který vám brání vidět realitu z objektivního hlediska pokaždé, když se snažil udělat to.

Jen stále synchronizován ty okruhy, které spojují oblasti, kde zpracované emocí (limbický systém a amygdala) s oblastí, jejichž úkolem je analyzovat a soudil o rozhodování (prefrontální kortex).

Zjistíte, že budete jednat více konzistentně a předvídatelně pro sebe.

Protože neexistuje žádná nepřiměřená aktivace těchto oblastech mozku, většina žen je mnohem vyváženější,

schopen myslet jasně a ne perenavantazhuvatys. Navíc dopaminu a vylučování oxytocinu je také nastavitelná, což vám umožní trávit čas na sebe.

„Jinými slovy, žena v tomto období života se začne divit vlastní potenciál a zažít realitu novým způsobem. To bylo v tomto okamžiku že slyší píseň emoční svobody, najde novou rovnováhu a místo v životě, tak tam je smysl pro sebe. "

Zdroje: "Female Brain," Luan Bruzendin a "Fyziologie chování" Neil Carlson.


Dotčení lidé ublížit sousedy

Dotčení lidé ublížit sousedy

Sex a vztahy mohou rozčílený lidí a způsobil vám bolest, ale už jste někdy přemýšleli o tom, proč to udělali? Málokdy přemýšlíme o tom, co může udělat jiný člověk stejným způsobem. Nicméně, toto je normální chování lidí, kteří byli zraněni nebo zraněni. Ve skutečnosti se jen špatně snaží chránit sebe.

(Sex a vztahy)

Ztráta přátelům je tak bolestivé jako součást milovaného Sex a vztahy

Ztráta přátelům je tak bolestivé jako součást milovaného Sex a vztahy

Během svého života budete muset nechat několik přátel a navazovat nové známosti. Totéž platí pro partnery . Vše má svůj vlastní konec, ale existují nové počátky, ne méně překvapivé a plné štěstí. Pravděpodobně už víte, že existují různé druhy přátelství. Srdce může začít cítit tak blízko a silné jako určitá osoba , že se stane nedílnou součástí každodenního života.

(Sex a vztahy)