12 Dobrých důvodů piva zdraví


12 Dobrých důvodů piva zdraví

Zajímavosti v letním období, kdy vlhkost je velmi vysoká a je obtížné dýchat, nic chutná stejně dobře jako studené pivo. Obvykle se jedná o nápoj synonymem pro večírky, oslavy, setkání s přáteli a dalšími příjemné chvíle života. Ale ne každý ví, že pivonejen velmi osvěžující, ale s mírou je velmi dobré pro zdraví.

specialisté v oblasti zdraví se obvykle nedoporučuje pít pivo, protože se často lidé si myslí, že když je to dobré, pak si můžete vypít neomezené množství. Ve skutečnosti se ukázalo, že jedna nebo dvě piva naopak vám přinese výhody, pokud stavytymetesya s konzumací alkoholu tohoto zodpovědně.

Také nezapomeňte, že každá porce piva obsahuje 220 kalorií, v závislosti na typu nápoje, a to je další důvod, proč by měly být konzumovány s mírou. Vezmeme to všechno v úvahu, rozhodli jsme se vám o výhody 12 úžasné pivo na našem dnešním článku. Bojuje nespavost

V piva obsahuje dvě složky, kyselina nikotinová a lactochrome, které podporují dobrý spánek. Pokud se náhle po pivu spojíte, pak je téměř jistě důvodem právě tyto složky. Relaxuje stop

Po dlouhém náročném dni vaše nohy mohou zdeformovat nebo unaví. Chcete-li je uklidnit, spusťte nohy do misky s pivem. Fermentování jim pomůže postupně se uvolnit.

snižuje stres Podle zprávy Mayo Clinic, umírněná konzumace piva může pomoci v boji proti stresu a úzkosti. Maximální doporučená denní dávka: 236 ml u žen a 473 ml u mužů. Zlepšuje pleť zdravotní

V pivo obsahuje vitamíny a antioxidanty, které zlepšují zdraví vaší pokožky, pomůže odstranit jej před znečištěním a stimuluje růst nových buněk. Ve skutečnosti je to ještě přidává jako přísada do produktů, které jsou používané v módních lázeňských salonech krásy už dávno poznal blahodárné vlastnosti tohoto nápoje pro kůži.

Zabraňuje dopady menopauzy Vzhledem k vysokému obsahu flavonoidů a antioxidantů piva mohou pomoci ženám zabránit poškození kostí, ke kterému dochází po menopauze. Je také silným antioxidantem, který zabraňuje předčasnému stárnutí.

Chrání srdce

Střední spotřeba piva sníží riziko srdečního záchvatu o 40-60%. Bylo také zjištěno, že kvasnice mohou snížit hladinu škodlivého cholesterolu, zabránit zablokování a výskytu krevních sraženin v tepnách a obecně zlepšit zdraví kardiovaskulárního systému.

Zlepšuje paměť

Podle několika studií může obsah křemíku v pivu zabránit poruchám kognitivních funkcí a poruchám paměti. Testy zjistily, že lidé, kteří trvale konzumují mírné množství piva, je riziko vzniku Alzheimerovy choroby mnohem nižší.

Chrání ledviny

Jedno nebo dvě piva denně mohou zlepšit zdraví ledvin. Studie provedená ve Finsku ukázala, že lidé, kteří pijí jedno pivo denně, mají o 40% nižší riziko vzniku kamenů v ledvinách. Tajemství je dobro tohoto nápoje v chmelu, které posiluje kosti.

Zlepšuje trávení

Pivo obsahuje hodně celulózy, která působí jako přírodní projímadlo. Na rozdíl od ostatních nápojů obsahujících vlákniny pivo podporuje vyprazdňování a zabraňuje výskytu takových problémů střev, jako je píchání a průjem.

bohatý na vitamín B

Pivo obsahuje hodně vitaminu B, zejména v tmavém pivu, který je bohatý na vitamínyB3, B6 a B9 (kyselina listová). Vitamín B3 hraje velmi důležitou úlohu při regeneraci buněk v těle a B6 usnadňuje příznaky PMS. Kyselina listová má navíc schopnost zabránit rakovině tlustého střeva.

Zlepšuje zdraví očí

Několik studií v USA a Kanadě zjistilo, že pití piva každý den může snížit riziko katarakty. To platí zejména u pacientů s diabetem, protože jsou primárně citliví na toto onemocnění.

Cold lék

Teplé pivo během chladu vám pomůže kontrolovat jeho příznaky a urychlit zotavení. Horký ječmen stimuluje oběh a dýchání, zmírňuje bolesti svalů a také posiluje imunitní systém.

Jak to pít?

Položte láhev piva do misky s horkou vodou, přidejte čtyři lžíce medu. Pít teplou.


Co dělat s metabolickým zhoršením? Zajímavosti

Co dělat s metabolickým zhoršením? Zajímavosti

Představte si tento scénář: budete trávit každý měsíc na různých diet, počítat každou kalorií v pohodě, ale výsledky ještě nepodařilo dosáhnout. Nelze obnovit žádné gramy , a proto vypadá, že je stále. Proč se to děje? Obvykle v takových případech by mělo jít k lékaři nebo na výživu ke specialistovi přidělený vám dietu, aby vyhovoval vašim osobním potřebám.

(Zajímavosti)

Jak často mýt vlasy? Zajímavosti

Jak často mýt vlasy? Zajímavosti

Vlasy a vlasovou pokožku mazu přirozeně navlhčit. Bez ní, kůže může stát suchou a začne odlupovat, kromě kůže se stává zranitelnější vůči nepříznivým prvkům životního prostředí. Na druhou stranu, co pak dělat, pokud máte mastnou vlasy? Daily hygienické postupy často zahrnovat použití šampony a kondicionéry.

(Zajímavosti)