12 Dobrých důvodů piva zdraví


12 Dobrých důvodů piva zdraví

Zajímavosti v letním období, kdy vlhkost je velmi vysoká a je obtížné dýchat, nic chutná stejně dobře jako studené pivo. Obvykle se jedná o nápoj synonymem pro večírky, oslavy, setkání s přáteli a dalšími příjemné chvíle života. Ale ne každý ví, že pivonejen velmi osvěžující, ale s mírou je velmi dobré pro zdraví.

specialisté v oblasti zdraví se obvykle nedoporučuje pít pivo, protože se často lidé si myslí, že když je to dobré, pak si můžete vypít neomezené množství. Ve skutečnosti se ukázalo, že jedna nebo dvě piva naopak vám přinese výhody, pokud stavytymetesya s konzumací alkoholu tohoto zodpovědně.

Také nezapomeňte, že každá porce piva obsahuje 220 kalorií, v závislosti na typu nápoje, a to je další důvod, proč by měly být konzumovány s mírou. Vezmeme to všechno v úvahu, rozhodli jsme se vám o výhody 12 úžasné pivo na našem dnešním článku. Bojuje nespavost

V piva obsahuje dvě složky, kyselina nikotinová a lactochrome, které podporují dobrý spánek. Pokud se náhle po pivu spojíte, pak je téměř jistě důvodem právě tyto složky. Relaxuje stop

Po dlouhém náročném dni vaše nohy mohou zdeformovat nebo unaví. Chcete-li je uklidnit, spusťte nohy do misky s pivem. Fermentování jim pomůže postupně se uvolnit.

snižuje stres Podle zprávy Mayo Clinic, umírněná konzumace piva může pomoci v boji proti stresu a úzkosti. Maximální doporučená denní dávka: 236 ml u žen a 473 ml u mužů. Zlepšuje pleť zdravotní

V pivo obsahuje vitamíny a antioxidanty, které zlepšují zdraví vaší pokožky, pomůže odstranit jej před znečištěním a stimuluje růst nových buněk. Ve skutečnosti je to ještě přidává jako přísada do produktů, které jsou používané v módních lázeňských salonech krásy už dávno poznal blahodárné vlastnosti tohoto nápoje pro kůži.

Zabraňuje dopady menopauzy Vzhledem k vysokému obsahu flavonoidů a antioxidantů piva mohou pomoci ženám zabránit poškození kostí, ke kterému dochází po menopauze. Je také silným antioxidantem, který zabraňuje předčasnému stárnutí.

Chrání srdce

Střední spotřeba piva sníží riziko srdečního záchvatu o 40-60%. Bylo také zjištěno, že kvasnice mohou snížit hladinu škodlivého cholesterolu, zabránit zablokování a výskytu krevních sraženin v tepnách a obecně zlepšit zdraví kardiovaskulárního systému.

Zlepšuje paměť

Podle několika studií může obsah křemíku v pivu zabránit poruchám kognitivních funkcí a poruchám paměti. Testy zjistily, že lidé, kteří trvale konzumují mírné množství piva, je riziko vzniku Alzheimerovy choroby mnohem nižší.

Chrání ledviny

Jedno nebo dvě piva denně mohou zlepšit zdraví ledvin. Studie provedená ve Finsku ukázala, že lidé, kteří pijí jedno pivo denně, mají o 40% nižší riziko vzniku kamenů v ledvinách. Tajemství je dobro tohoto nápoje v chmelu, které posiluje kosti.

Zlepšuje trávení

Pivo obsahuje hodně celulózy, která působí jako přírodní projímadlo. Na rozdíl od ostatních nápojů obsahujících vlákniny pivo podporuje vyprazdňování a zabraňuje výskytu takových problémů střev, jako je píchání a průjem.

bohatý na vitamín B

Pivo obsahuje hodně vitaminu B, zejména v tmavém pivu, který je bohatý na vitamínyB3, B6 a B9 (kyselina listová). Vitamín B3 hraje velmi důležitou úlohu při regeneraci buněk v těle a B6 usnadňuje příznaky PMS. Kyselina listová má navíc schopnost zabránit rakovině tlustého střeva.

Zlepšuje zdraví očí

Několik studií v USA a Kanadě zjistilo, že pití piva každý den může snížit riziko katarakty. To platí zejména u pacientů s diabetem, protože jsou primárně citliví na toto onemocnění.

Cold lék

Teplé pivo během chladu vám pomůže kontrolovat jeho příznaky a urychlit zotavení. Horký ječmen stimuluje oběh a dýchání, zmírňuje bolesti svalů a také posiluje imunitní systém.

Jak to pít?

Položte láhev piva do misky s horkou vodou, přidejte čtyři lžíce medu. Pít teplou.


6 Faktorů, které urychlují nástup menopauzy

6 Faktorů, které urychlují nástup menopauzy

Věk, kdy dochází k menopauze , je způsobeno porodem a nelze jej zpozdit. Existují však určité vnější faktory, které mohou zrychlit své vnější projevy. Ačkoli není ve vaší moci změnit svůj genetický kód, můžete se chránit a vyhnout se některým špatným zvykům. Můžete také připravit svůj život na novou fázi s plným zásobami zdraví a klidu.

(Zajímavosti)

Příznaky 5 onemocnění, které jsou časté u žen

Příznaky 5 onemocnění, které jsou časté u žen

Je známo, že existují onemocnění, které jsou u žen nejčastější. Všichni víme, že často věnujeme větší pozornost zdraví příbuzným než našim vlastním pocitům, a to musíme uznat. Současně náš vlastní způsob života určuje vzhled některých onemocnění. Denní problémy, stres a neschopnost podstoupit pravidelné lékařské vyšetření mohou někdy způsobit vážné problémy.

(Zajímavosti)