Nedovolte, aby láska změnila, kdo jste


Nedovolte, aby láska změnila, kdo jste

V mnoha ohledech se lidé nevědomky snaží "změnit" kdo je vedle nich. To je mnohem výraznější v romantických vztazích, ve kterých téměř vždy partneři chtějí, aby se jejich blízcí stali odlišnými.

A na chvíli jste se zastavili a přemýšleli o tom, co další člověk potřebuje, abychom ji milovali tak, jak je, a ne to, co chceme vidět?

Doporučuje se číst: "Pravá láska: pár ženatý 75 let, umírající v jedné posteli"

Milujte mě jako já. Se všemi svými výhodami a nevýhodami

Nikdo není dokonalý a velmi zřídka se stane, že se osoba setká s partnerem, který ji vždy a ve všech vyhovuje. Jsme všichni jedineční a to je to, co dělá náš život zvláštní.

Nezměňujte se pro někoho. Pouze pro sebe. Vždy stojí za to pamatovat, protože můžete snadno ztratit svou osobnost.

Pokud někdo chce, abyste se změnil, znamená to, že si svou identitu moc neocení. A pokud se neměníte? Vztahy se začnou zničovat a rozpadat.

Proto, pokud se kdysi cítíte jako loutka, pak si začnete uvědomovat, jak jste nešťastní.

Lidé, kteří chtějí sdílet svůj život s vámi, by měli přijmout, kdo jste, a nesnažíte se přenést. Pokud dovolíte, aby se vaše láska změnila, ztratíte svou osobnost a změníte se v někoho úplně jiného.

Vždycky tvrdíme, že ostatní by nás měli milovat tak, jak jsme. Když se vás někdo pokusí změnit, dovolíte mu to kvůli nejistotě a přesvědčení, že se všechno zlepší, pokud budete následovat partnera.

Problémem je, že to nic nevyřeší.

Přečtěte si: "V tomto životě si zasloužíte být šťastní"

Možná byste neměli být spolu. Zdá se, že touha a láska, kterou si navzájem cítíte, jsou napájeny rozdíly mezi dvěma různými lidmi.

A možná jsou i další problémy a máte strach, že se všechno zhorší, a proto je skryjte a snažíte se změnit. Toto rozhodnutí je také špatné.

Bavte mě víc, milujte mě lépe

Existují toxické lidé, kteří se snaží manipulovat s ostatními a přimět je, aby plnili své touhy. To se děje mnoha způsoby a někdy se stává, když vás někdo chce změnit. Možná, že opravdu chtějí být s vámi a chcete je také. Ale všechno není tak, jak by mělo být. Nepřijímají, kdo jste.

Lidé jsou obvykle ochotni vzdát se téměř všech vztahů

, takže nemohou jen vinit, že nedělají vše pro to, aby je zachránili. Nechtějí, aby vztah skončil v jejich vlastní viny, protože se sami nepokoušeli o změnu.Pokud tak učiníte, pak tyto snahy nejsou v žádném případě pozitivní - naopak.

Někdy lidé nerozumí rozdílu mezi množstvím a kvalitou lásky. Je lepší být s někým, kdo tě miluje dobře, a ne s těmi, kteří se na ně cítí.

Neuspokojíš se o drobnosti. Zasloužíte si toho, jehož láska vás udělá šťastná.

Pokud máte nízké sebevědomí nebo trpíte nejistotou v sobě, pak se s největší pravděpodobností změníte kvůli vůli ostatních. Zaměřte se na sebe a buďte šťastnější. Není to vaše chyba, pokud je vztah zkažený. Nic nemůže být vzdálenější od pravdy než takové přesvědčení.

Jak můžete mít šťastný vztah, pokud jste s tím nespokojeni?

Nenechte si ujít: "

Trivia je důležitá ve vztazích"Nikdy se nebudete cítit dobře, pokud přestanete být sám kvůli jiným potřebám.

Musíte se změnit, pouze pokud je ve vaší prospěch, ne uspokojit touhu partnera, který se může pokusit manipulovat s vámi. Ano, existuje mnoho případů manipulace ve vztazích, ale je sotva patrné.

Buďte opatrní s typem vztahu, který vám neumožňuje správně vnímat, co se děje kolem.

Milujte všechny oslnění a síly dělat různé věci

, například změnit, ukázat partnerovi, že bojujeme za spásu vztahů a vynakládat veškeré možné úsilí, abychom je udělali.Samozřejmě, že musíte pracovat tvrdě, ale nikdy jít dost daleko na to, abyste ztratili svou podstatu, sami.

Příště vás někdo požádá o změnu, řekněte jim: "Milujte mě jako ty, protože se nezměním."

Partner přijme vaši totožnost,

a pokud ne, pak byste neměli zůstat spolu. Taková situace nejen potvrdí jeho lásku, ale i spolehlivý test.


Sklapni bouři v klidu a mluvit

Sklapni bouři v klidu a mluvit

Sex a vztahy Během bouře, jeho síla zobrazí všechny prvky přírody, bojují mezi sebou, aby ukázali své nejagresivnější a chaotické strany může být někdy nebezpečné. Totéž platí pro lidské vztahy. Zažíváme také emocionální zlo a katastrofy, které se projevují v hádkách, nedorozuměních a nesrovnalostech.

(Sex a vztahy)

Tmavá deprese bolesti

Tmavá deprese bolesti

Deprese je temná bolest, která obklopuje ty, kteří ji trpí. Je to jako obří dusivé šátek, který vás obtéká, zatemňovat život a tvorbu deku tmy, aby vás a lidé kolem vás uškrtit. smutek, podrážděnost, letargie, ztráta zájmu o okolí, neschopnost prožívat radost, ztráta chuti k jídlu, pocit viny, potíže s myšlení, koncentrace nebo rozhodování; opakující se myšlenky na smrt nebo sebevraždu .

(Sex a vztahy)