Nebezpečí akrylových nehtů


Nebezpečí akrylových nehtů

Je pravda, že akrylové nehty vypadají atraktivně. Jsou ideální pro zvláštní příležitosti a mění vzhled rukou k lepšímu. Někdy však způsobují i ​​mnoho problémů, kterým je třeba se vyvarovat.Ano, máte rád vzhled akrylových nehtů, ale to vám bude stát zdraví. V tomto článku vám řekneme vše, co potřebujete vědět o nebezpečí použití umělých nehtů.

Přečtěte si to dříve, než se rozhodnete, zda chcete.

Proč jsou akrylové nehty tak oblíbené?

Stále více žen všech věkových kategorií si vybírá umělé nehty nebo prodlužuje.

Akrylové nehty dávají pocit "dokonalosti", protože jsou vyrobeny z plastu. Mohou se nalézt v módních časopisech a osobnostech.

Je snadné pochopit, proč ženy preferují umělé nehty:

pokrývají zuby přírodních nehtů a prostě vypadají perfektně.

Akrylové hřebíky jsou namalovány a často pokryty kresbami, které nelze vyrobit na krátkých nebo přirozených nehtych nebo nepravidelných nehtů. Pokud máte špatný nádech na nehty nebo potřebujete krásné nehty, aby vypadaly dobře na práci, akrylové nehty jsou jednoduchou alternativou.

Totéž platí pro svatby, večírky a další zvláštní události v našem životě.

Pozor na umělé nehty

Ačkoli se zdají být neškodné, a někdy vedou k problémům. Pojďme se podívat na to, co se děje uvnitř, když budeme dělat akrylové nehty:

chemické sloučeniny nebo formaldehydové pryskyřice, které užívání může způsobit zánět, odchlípení sítnice přírodní nehet od pokožky, pálení, bolest a alergické reakce.

Existují dokonce případy, kdy ženy

 • zcela ztratit své přirozené nehty a zničit nehtové lůžko
 • . Pokud k tomu dojde, hřebík nebude růst. Ty jsou více pravděpodobné, vdechovat jedovatýpar a další stimuly, pokud je salon, kde si udělat nehty, špatně větrané.
 • Některé salony používají pro takové nehty látku nazývanou methylmethakrylát. Tato chemikálie vážně poškozuje dýchací systém přímým kontaktem s prsty. Využijte vysoušeč vlasů k rychlejšímu vysoušení nehtů - to je další běžná chyba. Problémem je, že některé látky způsobují kontakt s akrylovým plamenem vysokou teplotou.
 • Docela často v kosmetických salonech, špatně čistí a ne sterilizovat nástroje a materiály po dokončení klienta. To znamená, že další klient může zvládnout určitou chorobu, jako je houba, od předchozího klienta.
 • Ujistěte se, že kosmetika nosí pryžové nebo plastové rukavice. Řezání nebo poškrábání je ideálním místem pro všechny typy onemocnění, které se šíří prostřednictvím kontaktu.

 • Neřízněte a nehýbejte kůžičku. Nezapomeňte, že kůžička je přirozenou bariérou prevence infekce a pronikání škodlivých mikroorganismů.
 • Před nanesením nehtů umyjte a osušte ruce, aby nebyly vlhké. To zabraňuje šíření hub po fixování nehtů.
 • Další problémy s akrylátovými nehty
 • Když opustíte kosmetický salon, efekty nekončí, i když jste museli jednat s kvalifikovaným personálem.

Nejčastějšími nežádoucími účinky jsou:

Akrylové hřebíky jsou absolutně tuhé a mohou způsobit zranění od nejmenšího vlivu. To znamená, že plastový hřebík vytahuje skutečný. Je to nesmírně bolestivé. Poté nehty potřebují dlouhou dobu zotavení.

Umělé nehty představují zvýšené riziko infekce.

 • Bakterie a mikroorganismy, které způsobují onemocnění, se někdy akumulují v jakémkoliv prostoru mezi přirozenými nehty a akrylovými látkami.
 • Alergické reakce se často objevují u lidí s umělými nehty. To je způsobeno plasty a toxiny. Výsledek: červené, otoky, svědění prsty. Pokud je poškozen akrylový hřebík, špatně se hromadí nečistoty, viry a bakterie. Pokud k tomu dojde, musíte odstranit poškozený nehet a nahradit ho novým co nejdříve.

 • Před výběrem akrylových hřebíků stojí za to brát vážně.
 • Pokud po přečtení tohoto článku a navzdory všem nebezpečím stále chcete mít akrylové nehty a nechat je v profesionálním salonu u kvalifikovaného kosmetologa. Ujistěte se, že kabina je dobře větrána, přineste pastelku a sledujte změny nebo bolest prstů a nehtů.

V případě potřeby odstraňte nehty, které způsobují potíže, dokud bolest neklesne. A

kdykoli je to možné nechte nehty uvolnit od akrylátů.


Příznaky syndromu dráždivého tračníku u žen

Příznaky syndromu dráždivého tračníku u žen

Zajímavé fakty Podle statistik, 22% populace trpí nebo trpěly syndrom dráždivého tračníku, u většiny z nich - ženy. Důvodem nebylo vědecky dokázáno, ale vědci zjistili, že je to spojeno s obdobími stresu a emocí. Budeme vysvětlit příznaky onemocnění u žen. Co je syndrom dráždivého tračníku (IBS)? přesný název „Syndrom dráždivého tračníku“ (IBS) obsahuje celou řadu faktorů, které se člověk zkušenosti, včetně bolesti břicha a velmi významným změnám ve střevní rytmu.

(Zajímavosti)

Naučte se poslouchat, co říká tělo. Ví, co je to problém

Naučte se poslouchat, co říká tělo. Ví, co je to problém

Věděli jste, že tělo varuje, že se něco pokazilo? Vykřikuje o tom, co nemůže vyjádřit, když mysl odmítá uznat pravdu, aby se vyhnula největším strachům. Proto stojí za to poslouchat, co říká tělo. Protože čím delší dobu ignorujete, tím více negativních signálů získáte. Tělo bude ukazovat, že uvnitř něčeho je třeba vyléčit.

(Zajímavosti)