Nebezpečí vysokých očekávání


Nebezpečí vysokých očekávání

Trávíme spoustu času čekáním na něco od jiných lidí. Očekáváme, že se naše potřeby naplní a že ti, na kterých nám záleží, se s námi budou zacházet stejným způsobem. Ale někdy se svět může obrátit, takže naše vysoké očekávání nejsou oprávněné.

Nicméně byste neměli dovolit, aby vás to rozčilovalo. My všichni potřebujeme něco od lidí, abychom se cítili v bezpečí. Stejně jako dítě ví, že její rodiče ji milují, jako dospělí, očekáváme, že se s našimi partnery vždycky chovají jako my s nimi.

I když zdravý, vyvážený vztah by měl fungovat tak často zklamáním: očekávání příliš vysoká, když ve skutečnosti jsme neměli získat návratnost.

Přemýšlejte o tom.

Když vysoké očekávání nejsou oprávněné

Někteří lidé mají dojem, že štěstí je v dávání a nedostává. Snad nám to přineslo, nebo z důvodu, že se jedná o velmi ušlechtilý postoj ignoruje jeden z nejdůležitějších aspektů našeho života - důstojnost.

Máte právo přijmout

Je nutné uvolnit něco, co jde proti emoční rovnováze. Šíření radosti je ušlechtilým aktem, který nás obohacuje. Můžete to dokonce považovat za závazek. Dávání je dobré, ale získání je závazek.

Nemluvíme o hmotném dobrém, ani o milosrdenství. Když uděláme něco pro někoho, nemusí nutně odpovídat ještě více daru spontánnímu daru ze srdce.

  • My všichni máme právo respektovat. Pokud dávat lásku, pak byste na oplátku neměli mít lhostejnost a sobectví.
  • V romantickém vztahu je "darovat a přijímat" jak právo, tak i povinnost. Je to druh energie, která se utváří mezi dvěma lidmi, stimuluje vývoj a je poháněna úctou a reciprocitou.

Očekáváme, že příliš mnoho, protože mnohem více ochotni dát

Možná, že někdo vám řekl fráze jako: „Ty požadují příliš mnoho z lidí,“ nebo „Jsi příliš citlivý, a to vás rozčiluje.“

  • Tato slova především odrážejí nedostatek soucitu k srdci, který dává tolik ostatních a zůstává nerozpoznaný.
  • Můžete říci si: „Musím se naučit milovat méně“ - ale ve skutečnosti budete muset říkám: „Učím se, abych se více milovat.“

Milovat někoho znamená mít místo ve svém srdci pro dalšího člověka, umístit ho do středu vesmíru a postavit kolem něj svůj svět.

Musíme se však vyhnout těmto extrémům, ve kterých jsme zanedbávali své vlastní potřeby. Můžete mít velké očekávání od jiné osoby, ale nezapomeňte očekávat totéž pro sebe:

  • Nezapomeňte se o sebe postarat každý den. Nenechávejte ostatní na vrcholu, abyste nezanedbali vaše potřeby.
  • Navrhněte svou lásku, péči a péči, ale počkejte na ně.

Jak reagovat, když pochopíte, že jste nikdy na oplátku nedostali?

  • Vaše srdce vás vyzve, až dosáhnete svého limitu. Pokud se vzbudíte s tmavými mraky, nikoli s nadějí, že pokud budete vždy cítit zklamání a touhu plakat, pak je čas jednat.
  • Když na oplátku nedostanete nic, cítíte se prázdné a dokonce bezcenné připoutání, péče nebo pozornosti. Nikdy nedovolte emocionální prázdnotě druhých, aby vás uvěřili, že si nezasloužíte být milován.
  • Láska, která vás nikdy neopustí, je láska k sobě. Poskytne vám sílu, abyste šli svou vlastní cestou k osobní rovnováze a vnitřnímu míru.

Psychologové tvrdí, že je lepší nečkat na něco jiného, ​​ale místo toho máte velké očekávání od sebe. Tato myšlenka má mnoho odstínů významu.Můžete očekávat něco od lidí, kteří tvoří náš vnitřní kruh. Například musíte vědět, že jsme milovaní, protože bez této důvěry nikdo nemůže žít.

  • Především si zasloužíme respekt k sobě a ostatním. Nezastavujte se o to.

Láska je reciprocita, podpora a upřímnost. Pokud je nemůžete najít ve vašem vztahu, je to znamení, že nejsou skuteční ani zdraví.


Jak přežít ztrátu milovaného Sex a vztahy

Jak přežít ztrátu milovaného Sex a vztahy

Bohužel bolest a ztráta je součástí života, které budete muset čelit mnohokrát a v různých situacích. Proto se musí naučit zvládat svou bolest, protože je základem štěstí. Existuje mnoho strategií, které vám pomohou přežít těžké časy. Pokud si tento článek pečlivě přečtete, pak najde přesně ten způsob, který vyhovuje vaší osobnosti a umožní vám vyrovnat se s vašimi pocity.

(Sex a vztahy)

8 Faktorů, které činí ženu atraktivní

8 Faktorů, které činí ženu atraktivní

S největší pravděpodobností čtete spoustu článků, které říkají, že muži jsou atraktivní pro ženy. V dnešním světě se mnozí z nás mylně domnívají, že , aby uspěli v datování, musíte mít sexy účes a krásné tělo. Samozřejmě, že tyto faktory mohou být lákavé pro mnoho lidí, ale musíte mít na paměti, že vzhled není všechno.

(Sex a vztahy)